18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MEGAN FOX Mistrz Photoshopa

XMATE • 2010-02-08, 19:08
Mogę powiedzieć jedno Artysta. W Photoshopie potrafi zapewne narysować prawdziwe dzieła. Tu macie drobny pokaz jego umiejętności. :shock:


aumortis

2010-02-11, 09:36
Wzór

I, że tak się zapytam, jaki to z niego wielki Artysta skoro tylko fotę kopiuje? [;

edit: żeby było jasne, nie odmawiam mu mimo wszystko zdolności posługiwania się tabletem i fotoszopem, ale nazywanie go artystą to już lekka przesada. bardziej rzemieślnik. :3

Xoltro

2010-02-11, 22:07
Zapewne jest to, że ktoś po jednej pracy ocenia człowieka. Może oprócz tego ma na swoim koncie własne prace, równie dobre? Może to dzieło miało za zadanie zaprezentować tylko, że da się narysować genialną kopię zdjęcia, praktycznie niczym się od niego nie różniącego? Mickiewicz tez tłumaczył dzieła wielkich pisarzy zza granicy, czy to znaczy, że jest rzemieślnikiem? Dlaczego ludzie patrzą tylko z jednej strony, mając urywek innformacji. Czy ktoś zadał sobie trud sprawdzenia tego człowieka w googlach, sprawdzenia jego prac? Jeżeli namalował to na tablecie, to co za problem na kartce, skoro ona jest sporo dokładniejsza? Jeszcze sprawa sztuki i możliwość szybkiego poprawienia błędu. Argument bez sensu, czy jeżeli teraz widzisz człowieka który zna teorie względności, kształci się z internetu, ba ma nawet większą wiedzę od Einsteina, to zarzucasz mu że jest niczym bo ma internet i łatwiejszą możliwość komunikacji? To jest po prostu metoda, która wraz z czasem daje większe możliwości. Czy zarzucasz coś Kochanowskiemu który mógł coś przelać na papier, mógł poprawić? Nie sądzę, a zauważ że legenda takiej Iiady Homera była przekazywana ustnie?! Patrz, to jest dopiero artysta, a nie taki Kochanowski który mógł podrzeć kartkę i napisać wszystko od nowa. Jednak przejdźmy dalej, taki Kochanowski miał powiedzmy ograniczenie! W końcu papier był drogi, ale np. Herbert? Przecież to żaden z niego artysta mógł sobie kupić zeszyt za 2zł w sklepie i pisać do woli. Jak tu można porównywać go z Kochanowskim, skoro tamten mylić się za dużo nie mógł?

aumortis

2010-02-14, 11:02
Karykatury robi całkiem przyjemne. Reszta zawiewa nudą.

Edit: kartka nie jest "dokładniejsza" od tabletu, jak już to odwrotnie.
Z drugiej strony digitale są bardzo "płaskie" w porównaniu do farb. Coś za coś.

NAPIERDALATOR

2010-03-08, 15:22
powie mi ktos kto sie zna na photoshopie jak otworzyc to takie menu przy kursorze takie z paseczkami falowanymi?za chu*a znalezc tego nie moge;f

roshformorg

2010-05-21, 21:46
Hej a ja wam powiem tak. Robił to myszką? Na netbooku czy na laptopie czy na stacjonarnym w Full HD ?
Albo... czy użył Tableta ? Rysował na Matrycy dotykowej czy na takim tablecie dla Grafików? Bo przecież jest rysik w ręce i jazda... Grafik prawdziwy :)
Jak dla mnie bomba.

A teraz prawda:
Fake!!!