18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości-zapowiedź

Pan Kibel • 2012-07-14, 16:14

zapowiedź Marszu Niepodległości 2012 :sparta:

JÃ...........ki

2012-07-15, 18:13
gordonviet napisał/a:

Poza tym, ze rzucasz inwektywami na lewo i na prawo, nie piszesz nic majacego jakikolwiek sens. Ja wiem, ze myslenie to pieta ahillesowa narodowcow, ale trzeba sie w koncu przemoc. Zakonczmy na tym te bezsensowna dyskusje, bo widze, ze poza pieniacznymi haslami nic madrego nam nie przekazesz.




nie tobie to oceniać. to, że uważasz się za mądrzejszego wcale nie oznacza, że jesteś. teraz wracaj na zmywak

boros

2012-07-15, 21:17
Lewactwo szczeka a my dalej swoje.

Precz z komunÄ…!!!

Widzimy sie 11.11.12

A jak sie komus nie podoba że tam bedziemy to niech przyjdzie i nam to powie w twarz :) A nie srajcie sie na necie wielcy "hóligany" antify i gw

ne...........fi

2012-07-16, 14:18
I jak co roku wyjdą na ulice różne grupy patriotów z różnymi pomysłami jak naprawić ten kraj i przekonaniem, że inne grupy chcą działać na niekorzyść Polski jako zdrajcy najlepiej. Dzięki, odpuszczę sobie :roll: Śmieszą mnie te teksty w stylu "Nareszcie naród się przebudził, łączy się, może coś zmienić, wychodzi na ulice" bo tak naprawdę albo Ci zjednoczeni obywatele gówno robią albo gówno mogą zrobić :lol: Ale wy idźcie i odhaczcie sobie w kalendarzu bycie Polakiem za ten dzień ;-)

genesisnemesis

2012-07-18, 19:35
anonymousm napisał/a:


Genesisnemesis,
to że Hitler gardził ONRowcami, wcale nie usprawiedliwia ich sympatii do Hiltera, wręcz przeciwnie.
Kto idzie na marsz organizowany przez tych leszczy, obraża pamieć Piłsudskiego i tych wszystkich wspaniałych Polaków, którzy przez 123 lata zaborów oddawali życie za Polskę, a nie przyszło im do głowy, że takie mendy jak narodowcy też się nagle pojawią, będą strzelać do legalnie wybranego prezydenta Rzeczpospolitej, wybijać okna obywatelom pochodzenia żydowskiego, bez których PKB i kultura ówczesnej Polski nie istniałyby, i robić ogólnie to samo gówno, co dzisiaj.



Primo: ONR nie sympatyzował z Hitlerem, gdyż ten jak napisałem dwa komentarze temu był dla nich "Niemcem" i kojarzył się z zaborcą. Roman Dmowski pisząc o nacjonalizmach w "Myślach nowoczesnego Polaka" dał wyraz tego do czego może doprowadzić zwyrodniały nacjonalizm niemiecki, a trzy dekady później narodowcy czytając tą pozycję nie mieli odmiennego zdania od swego autorytetu politycznego.

Secundo: Ludzie, którzy walczyli o wolność w czasach zaborów nie byli jednolitą grupą. Wyłaniały się tendencje romantycznej walki o wolność (vide Maurycy Mochnacki) i później pozytywnej odbudowy kraju (vide Wielkopolska). W 20leciu międzywojennym Piłsudski był spadkobiercą tej pierwszej metody, a tą drugą odziedziczyli narodowcy. Z pierwszej wyłonił się patriotyzm insurekcyjny, a z drugiej narodowa-demokracja. Uważam, że narodowcy mieli lepszy pomysł na Polskę od "wiecznych powstańców", ale czy naprawdę myślisz, że Piłsudski stanąłby dziś po stronie GW, TVN-u i naszego rządu? Wszystkie ruchy patriotyczne sprzed wojny stanęłyby razem na Marszu Niepodległości, tak jak razem stanęli w 1918 roku, gdy trzeba było wyzwolić Polskę spod zaborczego jarzma.

Ferben

2012-09-18, 21:13
Jakby nie było, dobrze gada a jak ktoś się nie zgadza to niech wyjeżdża do Irlandii/Anglii.







Niech żyje Polska !

orzechccc

2012-09-18, 21:16
Polska Niepodległa!!!

SkÄ…dinÄ…d

2012-09-18, 21:23
Poszłabym na taki pochód, bo z częścią postulatów się zgadzam. Ale niestety - i tego się, k***a, nie wyprą - narodowcy trzymają z katolikami (nie mam nic do normalnych wierzących, ale krew mnie zalewa, kiedy widzę/słyszę Terlikowskiego czy tę żonkę Cejrowskiego) i PiSem. Skoro ma kraj ma być niepodległy, to najpierw trzeba zacząć przestrzegać Konstytucji, która mówi jasno i jednoznacznie o tym, że państwo jest laickie, a nie watykańskie. Postawy społeczne rodem z Frondy powinny się zatem spotkać z radykalnym ostracyzmem, a nie pochlebstwem. Dlatego tej inicjatywy nigdy nie poprę, póki będzie jak jest.

Kasander

2012-09-18, 21:34
Ale w większości to katolik, jest naprawdę Polakiem, kochającym Boga i Polskę, a reszta to lewackie, ateistyczne, lub syjonistyczne ścierwo, hańbiące Polskę i Polaków.

ziutek11113

2012-09-20, 16:06
Kasander napisał/a:

Ale w większości to katolik, jest naprawdę Polakiem, kochającym Boga i Polskę, a reszta to lewackie, ateistyczne, lub syjonistyczne ścierwo, hańbiące Polskę i Polaków.



Cty k***a pie**olisz? sadzisz ze skoro jestem nie wierzÄ…cy to nie kocham Polski? pie**olnij sie w czerep

Thor14

2012-10-01, 01:44
Całkiem zgrabnie zmontowany filmik.


megasadi

2012-10-01, 02:11
to kto jedzie? może sadol zorganizował by jakiś autokar/y?! mmm? bo jeśli JA się tam nie pojawię to będę czuł się jak bym dawał dupy dla tuska a tego nie chcemy prawda?

ostatni

2012-10-01, 04:01
Piękne, piękne, coś pięknego!!! Przypomniało mi się jak byłem mały i ojciec zabierał mnie w swoje rodzinne strony i opowiadał o dziadkach, którzy walczyli na wszystkich frontach o nasz kraj. Opowiedział też mi historię o pewnym budynku. Była to szkoła wybudowana przez Polaków jeszcze przed 1918 rokiem. Wybudowana była dlatego, że był to zabór pruski, i Niemcy chętnie przyjmowali polskie dzieci do szkoły pod warunkiem, że będą się uczyć po niemiecku no i oczywiście będą germanizowane. Pewnie myśleli, że biednych Polaków nie będzie stać na opór, ale stało się inaczej. Cała wieś zrzuciła się i własnymi rękoma mieszkańcy postawili skromny, ale polski budynek gdzie ratowano polskość wśród następnych pokoleń. Ostatni raz widziałem ten budynek w 2004 roku, wójt, a raczej świnia, sprzedał go małżeństwu Niemiec-"Polka" (taka z rodziny lokalnych volksdeutschów). Był on wtedy burzony, by Niemcy mogli w tym miejscu postawić swój dom. Tak więc świadectwo, o polskim oporze i poświęceniu zniknęło, jedna świnia pozwoliła zniszczyć coś, co dla okolicznej ludności było niemal sacrum, pamiątką, a wręcz pomnikiem upamiętniającym walkę o tożsamość narodową. Przypomniało mi się to, gdyż tak samo jest z tym marszem. Gdy widzę jak Polacy organizują się by uczcić nasz kraj, wolność, pamięć przodków, którzy zginęli dla nas to serce rośnie. Ale z drugiej strony jest mi smutno, kiedy pomyślę o władzy, która próbuje zburzyć w nas patriotyzm i zezwala na ataki niemieckich lewaków. Mam nadzieję, że kiedyś pozbędziemy się tych świń i odzyskamy całkowicie niepodległość. Jeszcze Polska nie zginęła!

vass

2012-10-01, 04:07
Dobra okazja żeby wszystkim zadymiarzom wpie**ol spuścić, mam nadzieję, że w tym roku policja stanie na wysokości zadania i moje podatki na policję zostaną dobrze spożytkowane.
Nie podoba się Donald, to na wybory idź gamoniu, a nie na ulicę rzucać kamieniami.

Eraden

2012-10-01, 07:35
Uwielbiam czytać te ksenofobiczne teksty polskich naziolów nie lepszych od szwabskich.

bishfinger

2012-10-01, 08:24
szacum dla tych którym jeszcze się chce, cała reszta tylko biadoli. Za rok lub dwa jak się dowiecie jakie jest zadłużenie waszego kraju, gminy, powiatu jak zaczną się cięcia, jak lekarze zaczną masowo wyjezdzać i nie będziecie się mlieli gdzie leczyć, jak znowu podrożeje żywność, prad, gaz, jak podwyżki które dał Tusk policji żeby go broniła szlag trafi to będziecie sobie zadawać pytanie - dlaczego nikt nic z tym nic nie zrobił kiedy jeszcze można było?
PS pieprzenia że każdy kto wystawia flagę biało-czerwoną jest nazistą nie mam zamiaru nawet komentować