18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kontrola drogowa made in poland

ksiadz_pedofil • 2014-12-08, 19:22
Ja, 32lvl. Jadę sobie grzecznie do pracy aż tu nagle na środek jezdni wyskakuje pan policjant i każe mi zjechać. Pacze na licznik, wszystko prawilnie.
- Dzieńdobykontrolatrzeźwościproszęmocnodmuchnąć.
Przed moimi ustami pojawia się wielki, żółty banan z dziurą do dmuchania. Tymczasem w mojej głowie pojawia się płyn do płukania ust z alkoholem, którym wypłukałem mordę 4 minuty temu przed wyjściem z domu. #ok***aprzypal
Z uśmiechem, wyluzowany, bo przecież nie mam czym się martwić, dmucham.

CZERWONA LAMPKA k***O! NA GLEBĘ!

Zgodnie z poleceniem funkcjonariusza opuściłem pojazd. Rozejrzałem się dookoła. Centrum Warszawy, ludzie wezmą mnie za j***nego kryminalistę, patologię wsiadającą za kierownicę po pijaku i zabijającą niewinne sierotki idące do szkoły.

No ale myślę sobie, stary, ogarnij dupę. Weź kilka oddechów, dmuchniesz jeszcze raz i będzie czysto.
Policjant w międzyczasie poszedł do samochodu, który zgarnął już za mną. Tamten dmuchnął i odjechał. Funkcjonariusz wrócił do mnie. Tłumaczę się, że ja tylko zęby wypłukałem chwilkę temu i chciałbym dmuchnąć jeszcze raz. Policjant wyglądał trochę jak Daniel Craig, więc jego spojrzenie przeszyło mnie niczym wzrok Jamesa Bonda. Dmuchnąłem jeszcze raz.

CZERWONA.

O k***a. No to po mnie. Powiedzcie mojej matce, że ją kochałem. Zgniję w Sztumie.
Zaczynam się tłumaczyć, że ja tu mieszkam niedaleko, naprawdę wypłukałem usta i mogę jechać na krew, sekcję zwłok i wogle wszystko, ja udowodnię, że to tylko j***ny płyn do płukania gęby.

- No dobrze, to niech pan jeszcze weźmie kilka głębokich oddechów i dmuchnie za chwilę.

No to oddycham. Oddycham jak popie**olony. Jeszcze nigdy tak nie oddychałem. Hiperwentylacja. Przed oczami wirują jednorożce z alkomatem.

Dmucham.

ZIELONE. ‪#wygralj***ny‬

- W porządku. Faktycznie, jeszcze czuć płyn. Do widzenia, szerokiej drogi.

Rada na dziś: nie chcesz mieć problemów z policją w drodze do pracy? Nie płucz mordy minutę przed wyjściem.

Nekol

2014-12-09, 01:01
pie**olicie jak opętani, tekst mi się podobał.
Ostatnio kupiłem w biedo-kauflandzie super promocyjnie płyn do spryskiwaczy -21 stopni C. Zajebioza. Śmierdzi jak denaturat+spirytus+żul_w_tramwaju_o_5_rano+3_kumpli_żula. Szybki czyści pięknie. Ale w samochodzie oddychać się nie da.

crazyhavoc

2014-12-09, 01:02
a wiesz ze sa plyny ktore nie sa na bazie alkoholu? osobiscie z takiego korzystam i polecam kierowcom...

Sinus

2014-12-09, 01:07
Panowie, znam się to pomogę. Jeżeli poprosicie, to policjant ma OBOWIĄZEK podać wam wodę do przepłukania ust. Jak nie ma wody, to ma załatwić. Wynika to Panowie ze specyfikacji technicznej alkomatów jakich używa policja. Po pierwszym badaniu, mają obowiązek wykonać drugie( patrz zarządzenie komendanta głównego policji nr.496) po 15 minutach i trzecie niezwłocznie. W przerwach mają dać wam wodę. Gdyby komuś dalej coś się j***ło z wynikami to macie prawo do badania spektrometrycznego, które jest wykonywane na komendzie i, z którego sporządzany jest protokół. Jeśli gracie na czas lepiej jednak jechać na krew. Krew może pobrać tylko lekarz. Nie musicie zgadzać się na pobranie krwi przez pielęgniarkę czy innego zasłużonego pracownika nfz. Oczywiście jeśli dalej gracie na czas możecie nie zgodzić się na pobranie krwi, tłumacząc się np. hemofilią. Decyzje w sprawie bezpieczeństwa pobrania też może podjąć tylko lekarz. Oczywiście i tak przyjebią delikwenta na pasy ale cały ten cyrk potrwa ponad godzinę. I pamiętajcie wyniki badań z urządzeń wyposażonych w detektor półprzewodnikowy(czyt. policyjny alkomat przenośny) nie mogą być w świetle prawa dowodem w sprawie. Tylko protokół z badania spektrometrycznego, badania krwi lub moczu. Zapomniałbym o najważniejszym: Piłeś to nie jedź. Karma to sk***ysyn. Jak będziesz jeździł po pijaku to jakiś pijak przejedzie Ci dziecko.

Natej

2014-12-09, 01:08
Przecież do jakichkolwiek czynności procesowych i tak musi być badanie z krwi...

kalium

2014-12-09, 01:08
@Nekol - no i co? Ty wiesz jak działa alkomat?

kabzone

2014-12-09, 01:55
Podj***ne z Wykopu, nie pozdrawiam :)

Falsum

2014-12-09, 05:04
Widzę, że nadchodzi nowa fala tych, tzw. "past"...
:roll:

zenekpogromca

2014-12-09, 06:33
AgentGrzesiek napisał/a:

W takich wypadkach nie zgadzasz się na dmuchanie i musza cię doprowadzić na pobranie krwi do badania.
Ksiądz to powinien wiedzieć :-P



Szczególnie, że właśnie jedziesz do pracy. Badanie krwi w ch*j potrzebne. :lodowka:

adikoooz

2014-12-09, 07:15
@Sinus - Każdy alkomat policyjny jest wyposażony w sensor elektrochemiczny, a nie półprzewodnikowy. Te półprzewodnikowe chińczyki to tylko zabawki.

Logiczny

2014-12-09, 09:31
na przyszłość:

kiedy jesteście niewinni powiedzcie policjantowi że musicie odczekać 20 minut bo właśnie macie jeszcze jakiś alkohol w ustach np płyn do płukania, piwo (to nie żart, jedno wolno) etc.

Policjant odczeka te dwadziescia minut bo musi. Jak kto ma alkomat to próbujcie wypłukać i od razu dmuchnąć, ponad promil to pewniak,

4h...........ch

2014-12-09, 11:03
Przecież każdy wie, że 15 minut później trzeba dmuchnąć drugi raz. Nikt nie dostaje mandatu od razu

zabi69

2014-12-09, 11:37
Skopiowane z spotted białystok ?;]]]]] :roll:

kapitanstefan

2014-12-09, 13:28
Sinus napisał/a:

Panowie, znam się to pomogę. Jeżeli poprosicie, to policjant ma OBOWIĄZEK podać wam wodę do przepłukania ust. Jak nie ma wody, to ma załatwić.



Może jeszcze kawę zaparzyć i zrobić kanapki? Kolego skąd Ty wziąłeś te pomysły, bo chyba nie z aktu prawnego na który się powołałeś. Nie popadajmy w panikę, jak dmuchniemy w AlcoBlowa i zapali się inna niż zielona lampka to zostaniemy zbadani innym urządzeniem które oznaczy zawartość alkoholu i tyle. Jeśli wyjdzie coś innego niż zero to kolejne badanie po 15 minutach i jeśli faktycznie tylko płukaliśmy usta płynem na bazie alkoholu to wyjdzie 0,00 i nie ma prawa być inaczej. Będąc kierowcą dobrze jest się orientować... Ja wiele razy dmuchałem na wyrywkowych kontrolach, zawsze szybko, sprawnie i bez problemu. Popieram takie działania i już, choćby na 100 kierowców jedna naj***na k***a wpadła. Amen.

SharpSe

2014-12-09, 15:29
Chyba jakąś akcje wczoraj mieli bo też dmuchałem w Krk.

nightmare1

2014-12-09, 18:16
taki kozak z niego, a tak naprawdę płakał i klęczał przed policjantem - widziałem, bo akurat jechałem przez centrum Wawy