18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I see you

marna • 2009-09-25, 18:31
już się poprawiam ;)
nie wiem czemu ale jakoś urzekła mnie ta fotka :)
ot taki sobie pajączek

Byczarz

2009-09-25, 21:34
Kilop napisał/a:

Esne bardzo dobrze powiedziane, pie**ola, nic dodac nic ujac :) a fota zajebista (bardzo fajna).


Jak założę sobie forum, i będę tam adminem/modem to mi też poliżesz dupe? ; *

Ra...........og

2009-09-25, 21:40
Byczarz, Esne nie jest, ani adminem ani modem :D

kaloryferer

2009-09-25, 21:49
Esne napisał/a:

Od jakiegoś czasu zaczyna mnie wk***iać idiotyczne marudzenie takich użytkowników jak szysza, kaloryferer, itp po ch*j coś zmieniać jak można marudzić. k***a rzygać się chce jak się was czyta. Od tego są tematy do propozycji zmian na tym forum aby tam się strasznie wyżalać że coś jest mniej lub bardziej sadystycznego. Nie pasuje nie oglądaj nie komentuj nie dawaj piw i po prostu zignoruj, ale lepiej przecież k***a ponarzekać.

Najwięcej pie**olą Ci co najmniej to forum tworzyli



Sorry,ale my nic nie możemy zmienić, tylko wy: moderatorzy. A po naszych żalach może coś z tego wywnioskujecie. Pisze tu bo tu ktoś to zauważy.
Do tego jest forum żeby komentować, oglądać, pośmiać się.
To że jestem zwykłym userem to znaczy że nic nie mogę powiedzieć? Centowi raczej zależy na dużej liczbie użytkowników, to nie olewajcie ich.

jonek00

2009-09-25, 22:12
to może i ja wyrażę moje zdanie co do tego pająka i tego tematu w ogóle
o to co o tym sądzę:


(tak, mnie nie urzekła ta fotka, co nie znaczy że nie mogła urzec innych, którzy też mogą się w tej sprawie wypowiedzieć bo od tego jest forum bla, bla bla, blablabla)

Kilop

2009-09-25, 23:37
Byczarz napisał/a:


Jak założę sobie forum, i będę tam adminem/modem to mi też poliżesz dupe? ; *



Gdzies mam kim ona jest na tym forum. W wypowiedzi, ktora napisala zgadzam sie w 100% i tyle. Chyba Ci sie cos pomylilo.

Daab89

2009-09-25, 23:48
aexalven napisał/a:

Urzekła mnie twoja, k***a, historia o urzeknięciu. A co twoje zaureczenie ma wspólnego z tym portalem?! Jakiś zasrany pająk i to wszystko? MATKO BOSKA!!! ;(((



Warto było wrzucić to zdjęcie choćby tylko by zobaczyć jak się bulwersujesz :) czy to czasem nie jest... sadystyczne ??

Na...........ze

2009-09-26, 00:11
Sadyzm dla ludzi z arachnofobią ;-)

Foto fajne. Podoba się :fiufiu:

Saia

2009-09-26, 02:18
Szysza , spójrz od kiedy mam to konto , na samego sadola wchodziłem jeszcze wcześniej i uwierz kiedy nie było takich użytkowników którzy poczuli że sadistic jest "trendi" czy jakiś inny bzdet to tu było spokojnie a humor był czarny i śmieszny więc zamiast narzekać wrzuć coś lepszego , wtedy padnę na kolana i powiem "tak racja jest po Twej stronie". a dopóki narzekasz to jesteś głupim forum flamerem i spammerem.

szysza

2009-09-26, 09:34
Pff. Srednio interesuje mnie opinia jakiegos forumowego napinacza. Ile razy powtarzac mozna, ze wlaze tu jeno, zeby sie posmiac. Jako uzytkownik. Nic wiecej. Nie wlaze tu tez, bo to jest trendi, co zapewne mozna powiedziec o 70% ostatnich osob, ktore tu sie zarejestrowaly, a ktore to wrzucaja dziwaczne i zaiste malo czarnohumorzaste pie**oly. Tak wiec - wyj***ne mam w to, czy uwazasz mnei za glupiego forum flamera, spamera, czy ch*j wie co. Wazniejsze sa rzeczy, niz spiny z tegoz powodu.
P.S. Jesli jednak spora ilosc ludzi stwierdza, ze cos jest nie tak, to chyba naprawde cos jest na rzeczy, huh?

Saia

2009-09-26, 12:00
jak masz to tak w dupie to nie pisz i wszyscy będa szczęśliwi , Ty że się nie wysilisz a reszta że nie będzie miała się z kim kłócić.


ps. nadal zachowujesz się jak napinacz/flamer

obozeburza

2009-09-26, 12:15
a mnie pie**oli to o co sie kłócicie, coś mi się nie podoba to zjeżdżam zdjęcie niżej i jest ok, poza tym fotka jest słit

.:...........:.

2009-09-26, 12:18
paweł2 napisał/a:

słit


... to jest brokacik.

obozeburza

2009-09-26, 12:35
Linekk napisał/a:


... to jest brokacik.



brokacik też jest słit, zapomniałem o tym wspomnieć, teraz nie ma wątpliwości

Pooshkins

2009-09-26, 14:19
Nie śmieszne, nie ciekawe, nie pasujące do tematyki forum, wstawki nie powinny być umieszczane z powodu jakiegoś, j***nego urzeknięcia.
Nadanie stopnia sadysty powinno być czymś spowodowane, a powód powinien być opisany na profilu, żeby nie było niedomówień i oskarżeń.
Użytkowniczka ~tonieja nie ma wielu piw, nie odwiedza forum często, nie ma wiele wstawek, dziennie nie pisze wielu postów, samo mieszkanie w Gdańsku nie jest chyba zasługą dla forum. dziękuję za pie**oloną uwagę

Ra...........og

2009-09-26, 14:25
Pooshkins, ładne masz brodawki, pokażesz zdjęcie łydki :?: :rofl: