18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Golf III VR6 ;)

MrYeni • 2012-12-21, 16:30
Pewnie większości samochodziarzy autko znane, tym mniej zainteresowanym prezentuje Golfa III VR6. W dobrym stanie można mieć takiego w okolicach 7 tyś ;) Autko to ma moc 190km przy 2,9 litra pojemności. Jak słychać w tym niewielkim autku siedzi również turbinka.


B-B

2012-12-23, 10:58
Czym się tu podniecać ?
Każdy kto chociaż trochę zna się na motoryzacji wie że takie seryjne vr6 nie ma szans z vtec'iem
Golf jest ZA CIĘŻKI i się nie chce "kręcić"
do tego tu mamy do czynienia z uturbioną jednostkąi znowu fail bo uturbione Hanie spokojnie wyciskają 300 koników (wiem wyciskają więcej ale ja mówie o takim delikatnym turbieniu) kręcą się do 9-10 rpm i r*chają takie szajswageny jak chcą i kiedy chcą.
Jedyny dobry VW jaki kiedykolwiek powstał to Golf I Gti

sosik

2012-12-23, 11:20
MortiCRX napisał/a:

Nie chcę zabrzmieć stereotypowo, ale uwielbiam takich profi "golfiarzy" z fotelem wypie**olonym jak do robienia pały :D Zapewne wygodniej siedzi się z plecami oderwanymi od fotela, siedząc na nim jak na taborecie i trzymając się jedynie kierownicy, ale co ja tam się znam....



To mnie rozpie**ala... Widząc Golfa, albo BMKę skrytykujecie za wszystko, za fotel, za radio, za kolor tapicerki etc., a potem wsiadacie do własnego auta i jeździcie tak samo :idzwch*j:

B-B napisał/a:

Czym się tu podniecać ?
Każdy kto chociaż trochę zna się na motoryzacji wie że takie seryjne vr6 nie ma szans z vtec'iem
Golf jest ZA CIĘŻKI i się nie chce "kręcić"
do tego tu mamy do czynienia z uturbioną jednostkąi znowu fail bo uturbione Hanie spokojnie wyciskają 300 koników (wiem wyciskają więcej ale ja mówie o takim delikatnym turbieniu) kręcą się do 9-10 rpm i r*chają takie szajswageny jak chcą i kiedy chcą.
Jedyny dobry VW jaki kiedykolwiek powstał to Golf I Gti



Powiedz szczerze, kogo to obchodzi? Wyskakujesz tu ni z dupy z porównaniami jakimiś... :lodowka:

MortiCRX

2012-12-23, 12:17
sosik napisał/a:



To mnie rozpie**ala... Widząc Golfa, albo BMKę skrytykujecie za wszystko, za fotel, za radio, za kolor tapicerki etc., a potem wsiadacie do własnego auta i jeździcie tak samo



Słuchaj synek, przestaniesz jeździć tylko w NFSie to skumasz parę rzeczy. Przyj***łeś się ch*j wie z jakich powodów. Gość na filmie ma fotel ustawiony jak typowy debil i tak też trzyma kierownicę. Nikt tego nie neguje oprócz jednego idioty, który dodatkowo wychyla się do osi pojazdu :shock: Jeśli chciałeś przyj***ć się do mnie, że tak samo pewnie mam ustawiony fotel to niestety pudło, bo w swoim aucie do zabawy mam nieregulowane kubły i szelki, a w aucie codziennym nawyki z jazdy w kubełku zostają więc fotel też stoi + - 75o. Myślisz, że przyj***łem się "bo to golf", więc informuję cię, że dokładnie tak samo przyj***łbym się jeśli byłby to Civic, M3 czy Veyron. Coś jeszcze chcesz wiedzieć???

Liwinech

2012-12-23, 20:07
w Vr6 Głowice strasznie szybko padają


!Timon

2012-12-23, 20:21
Przepraszam pytanie do znawców: jakie auto można sobie kupić i jeździć spokojnie bez poczucia, że ktoś się o nie przypie**oli? :)

genghiskhan

2012-12-24, 21:08
virdem napisał/a:

190hp z 2,9litra?silniki hondy maja SERYJNIE 150-160 a nawet 185 koni przy pojemnosci 1,6l do tego zywotnosc silnika jest ponadprzecietna.


szkoda tylko, że najwieksze japońskie potwory z hond i innych dupowozów mają biedne i niezbyt udane 3.0 v6....

patryk28091991 napisał/a:

Dla dobrego VW Zawszę piwko !!!


za takie teksty zawsze klocek na klate :lol:

PanBrowar napisał/a:

Życzę dla każdego hejta żeby chociaż raz w życiu mógł się przejechać porządnym VR6 (porządnym-a nie jakimś trupem po agrotuningu). Dusi was ciśnienie żeby wylać frustrację na internet bo stać was tylko na wrotki i że nigdy nie będzie was stać żeby zalać taki silnik? A co do super wyj***nych 1.6 z Hond-poczytajcie sobie co to jest takiego moment obrotowy bo widzę że sami eksperci i mistrzowie prostej k***a jego mać. Weźcie wy się co niektórzy dokształćcie i dopiero się wypowiadajcie bo przyjdzie jeden debil z drugim i potem całe rzesze pseudo-mechaników pie**olą smuty o "wieśwagenach" :erniepalm:


taaa jasne, ale wiesz co?
nie każdego szczytem marzeń jest jeździć vw

bartnik1 napisał/a:

Innyczlowiek

Mnie teraz znienawidzą - mam Peugeota 406 coupe 3.0V6 juz 6 lat i nie zamienilbym go ani na mondeo ani golifine
Aha i uwaga: mam w nim sekwencyjna instalacje BRC i bardzo mi z tym dobrze - tak jak i mojemu silnikowi


życzę ci abyś nabył kiedyś prawdziwe auto :)

maxvolumePL

2012-12-25, 13:28
xblazex napisał/a:


jebie Cie na łeb



Jebac to sobie możesz mamę, ewentualnie tatę jak wolisz.

PanBrowar

2012-12-25, 19:34
@2up a co ty masz do VW? Kawał solidnej inżynierii na kołach, ale lepiej iść z duchem czasu i zaj***ć jak reszta niedouków i pseudo-inżynierów sadistica że VW to ostatnie gówno i że wozi się tym same wieśniactwo. Zresztą nawet jakbyś powiedział że masz fajne Audi czy Leona w wersji Cupra to i tak to jest VAG więc w czym rzecz? :D

xblazex

2012-12-26, 15:06
maxvolumePL napisał/a:

Jebac to sobie możesz mamę, ewentualnie tatę jak wolisz.


nie zdradzaj swoich sekretow rodzinnych

genghiskhan

2012-12-29, 12:11
PanBrowar napisał/a:

@2up a co ty masz do VW? Kawał solidnej inżynierii na kołach, ale lepiej iść z duchem czasu i zaj***ć jak reszta niedouków i pseudo-inżynierów sadistica że VW to ostatnie gówno i że wozi się tym same wieśniactwo. Zresztą nawet jakbyś powiedział że masz fajne Audi czy Leona w wersji Cupra to i tak to jest VAG więc w czym rzecz? :D


audi to flagowa marka vaga
a leon cupra? k***a jest sie czym podniecac hahahaha
weź :idzwch*j: z tymi fauwi

sosik

2012-12-29, 15:59
MortiCRX napisał/a:



Słuchaj synek, przestaniesz jeździć tylko w NFSie to skumasz parę rzeczy. Przyj***łeś się ch*j wie z jakich powodów. Gość na filmie ma fotel ustawiony jak typowy debil i tak też trzyma kierownicę. Nikt tego nie neguje oprócz jednego idioty, który dodatkowo wychyla się do osi pojazdu :shock: Jeśli chciałeś przyj***ć się do mnie, że tak samo pewnie mam ustawiony fotel to niestety pudło, bo w swoim aucie do zabawy mam nieregulowane kubły i szelki, a w aucie codziennym nawyki z jazdy w kubełku zostają więc fotel też stoi + - 75o. Myślisz, że przyj***łem się "bo to golf", więc informuję cię, że dokładnie tak samo przyj***łbym się jeśli byłby to Civic, M3 czy Veyron. Coś jeszcze chcesz wiedzieć???



W nfsa nie grałem już jakieś 4 lata, albo i więcej ;)

Pozdro.