18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie Jest Krzyż!?

Marekmarecki • 2010-09-27, 13:43
Postuluję o tablicę i Dwa pomniki!



A co na to Jarosław?

PS. Z tego miejsca postuluję również o dymisję Prezydenta z powodu nie wprowadzenia Żałoby Narodowej,
co stanowi m.in. brak szacunku dla poprzedniego Prezydenta.


http://pokazywarka.pl/821kml/

Lam3rZ

2010-09-27, 22:53
@wiochmen

nick pasujacy do ciebie w 100%, tylko zwierzeta bys zabijal bo sa bezbronne... gratulacje ty moj sadysto!

Wiochmen

2010-09-27, 22:55
Lam3rZ napisał/a:

@wiochmen

nick pasujacy do ciebie w 100%, tylko zwierzeta bys zabijal bo sa bezbronne... gratulacje ty moj sadysto!



wk***iasz mnie...tylko ze ja nie pie**ole ze to jest sadistic czy cos w tym guscie...do jutra sie wyrobisz z tym kotkiem??

a mowisz bezbronne a ludzi ktorzy zgineli w tym wypadku mieli jakies szanse??

PinkRose

2010-09-27, 23:15
Wiochmen napisał/a:



a mowisz bezbronne a ludzi ktorzy zgineli w tym wypadku mieli jakies szanse??



Jakby zapięli pasy to by przeżyli :->

Lam3rZ

2010-09-27, 23:20
@wiochmen

ja tam sie nie wyrobie bo kotkow ja nie ruszam... jeszcze mnie podrapia -,-

ale za to ty mozesz pokazac jaki to jestes mega zajebisty kawal sk***iela i wyrobic sie z tym kotkiem :P

Saia

2010-09-28, 02:10
Człowiek to człowiek i do każdego powinien być taki sam stosunek. Jeśli przez całe sadolowe życie się ktoś śmieje z czyjejś śmierci i nagle przestaje ponieważ zginął ktoś z jego otoczenia to jest j***nym hipokrytą a jak do tego zmusza innych by oni również przestali się śmiać to jest pojebem.

Albo ktoś się śmieje z każdej śmierci albo z żadnej. Przypomina się mi scena z filmu. "Wszystkie dziewczyny to k***y. Z wyjątkiem naszych matek , babek , ciotek , sióstr i córek."

Wiochmen

2010-09-28, 11:31
Lam3rZ napisał/a:

@wiochmen

ja tam sie nie wyrobie bo kotkow ja nie ruszam... jeszcze mnie podrapia -,-

ale za to ty mozesz pokazac jaki to jestes mega zajebisty kawal sk***iela i wyrobic sie z tym kotkiem




inteligencją to ty nie grzeszysz

snik0

2010-09-28, 12:30
Wiochmen napisał/a:




inteligencją to ty nie grzeszysz



Nie musi, ma bogatego chłopaka

AleToNieDoMnieTak

2010-09-28, 17:07
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Lepszy taki debilny nick, samokrytyczny niż Goner co brzmi jak Gówner albo jestemGejem, avatar jest sw33t a podpisu nie mam, ale po tobie widac, ze jestes fanem odbytów i łysych 3-letnich kobiet.
A z tragedii rodaków trzeba się śmiać jak najbardziej, a już zwłaszcza, jak w katastrofie zginął ojciec twojego kolegi, pewno był łysy to ma za karę.

A w ogóle to ostatecznie ile ofiar, bo nie wiem ile minut walić, żeby oddać hołd.



tak tak,dobra widze ze nie ma co z toba dyskutowac bo wiesz lepiej ;)
pozatym forum jest jedynym miejscem gdzie syfy takie jak ty moga sie udzielac i wypowiadac swoje zdanie,wiec sie potem nie dziwcie dlugowlose cioty ze lipe macie na miescie wpie**ol na kazdym kroku od zlych dresiarzy :<

pozdrawiam :)

Pawel SC

2010-09-28, 17:41
slammer napisał/a:

13 krzyży powinno tam stać. Żałoby nie będzie... no chyba, że byliby tam górnicy lub inny "filar" polskiej gospodarki.


Lub pielgrzymi :-P