18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Falstart

Im...........ed • 2010-05-15, 17:59
Boom headshot 8-)


glen1428

2010-05-15, 21:57
ch*j sk***esynski i tyle. nawet nie wie co to walka fair play...........

eSeMGie

2010-05-15, 22:11
glen1428 napisał/a:

ch*j sk***esynski i tyle. nawet nie wie co to walka fair play...........



będzie się bawił w jakieś przybijanie piątki... :idzwch*j:

pa...........ix

2010-05-16, 00:11
@D18

SkoNt fiEShh, SkOnT JeSsT TeN GiFFf.?!,:'\][/ AjĆć.! PeFfnJe JeSte$ SoOpeR ChAkEreeM.

jesteś debilem, myśląc, że inni są debilami i nie potrafią dotrzeć do źródła gifu/filmu/czegokolwiek, tym bardziej, że źródło jest bardziej niż oczywiste, tyle że ci "debile" są na tyle inteligentni, że nie lansują się zbędnymi informacjami. ktoś się pytał, skąd to jest? hmm. nie? :facepalm: Szerloq, :facepalm:

Lashlo

2010-05-16, 00:30
D18 napisał/a:



kup sobie globus :wytrysk:




Neiwiem

2010-05-16, 11:42
paix napisał/a:

@D18

SkoNt fiEShh, SkOnT JeSsT TeN GiFFf.?!,:'\][/ AjĆć.! PeFfnJe JeSte$ SoOpeR ChAkEreeM.

jesteś debilem, myśląc, że inni są debilami i nie potrafią dotrzeć do źródła gifu/filmu/czegokolwiek, tym bardziej, że źródło jest bardziej niż oczywiste, tyle że ci "debile" są na tyle inteligentni, że nie lansują się zbędnymi informacjami. ktoś się pytał, skąd to jest? hmm. nie? :facepalm: Szerloq, :facepalm:



a Ciebie ktoś łajzo się o zdanie pytał? w internecie nie udowodnisz swojej przewagi intelektualnej więc nie wiem po co Twój wywód...

@~Lashlo


Chyba Ty

Czarenka

2010-05-16, 12:58
Hahaha ten sędzia podjechał do niego z miną " co jest k***a? nie ma takiego bicia " hahahha

pa...........ix

2010-05-18, 16:31
D18 napisał/a:



a Ciebie ktoś łajzo się o zdanie pytał? w internecie nie udowodnisz swojej przewagi intelektualnej więc nie wiem po co Twój wywód...

@~Lashlo


Chyba Ty



więc jednak jakaś przewaga jest? ;> a kto w ogóle ciebie pytał o zdanie, że śmiesz w tak bezczelny sposób pytać, czy ja zostałem o nie zapytany?