18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cokolwiek się stanie, nie przestawaj śpiewać.

JarekBestia • 2012-11-18, 23:03
Ładna dziewczyna na huśtawce.


peso

2012-11-19, 18:55
Polska edycja kilerskiego karaoke jest w niedziele o 18 na eskatv ;)

Swirussss

2012-11-19, 19:31
wężowa niespodzianka

bahama_mama

2012-11-19, 21:31
MadDave napisał/a:

@up - żadne uspokajacze , węże są zestresowane sytuacją więc pie**olą cały ten cyrk i chcą się tylko wydostać /oddalić od czegoś co je stresuje + hałas , pozatym większość z tych węży na filmie to niegroźne mało agresywne gatunki . Jedyny uspokajacz jaki przychodzi mi na myśl to temperatura , w chłodzie gady potulnieją .



hałas je stresuje? węże nie mają słuchu geniuszu.

buer2008

2012-11-19, 21:35
Ładna i ładnie śpiewa:)

Mr Dan

2012-11-19, 21:53
Dla SteveO zawsze piwo!

MadDave

2012-11-20, 21:44
@Mr Dan ,bahama_mama - zanim zaczniecie cokolwiek k***a pisać , szczególnie takie głupoty to lepiej od razu wsadźcie sobie puste łby do pralki czy innego urządzenia z funkcją wirowana . Ja wiem że nie każdy musi się interesować niektórymi działami wiedzy ale k***a mać !! Hoduje węże już chyba ponad 10 lat i wiem co je wk***ia , lepiej niż jacyś znawcy gówna i dupy jak np (Mr Dan ,bahama_mama) .
Nie trzeba być herpetologiem żeby się domyślić że węże słyszą ,, inaczej ,, bo kalkulacja że krowa ma uszy a wąż nie to na pewno głuchy , jest tak samo głupia jak sama formułą tego programu .

Teraz uwaga cytat z wiedzą - szczególnie niebezpieczny dla mózgów co niektórych użytkowników !
Słuch

Jest to najsłabiej rozwinięty zmysł. Węże nie posiadają ucha zewnętrznego, środkowego i bębenka. Pozostałością ucha środkowego jest mała kość zwana strzemiączkiem. Gdy dolna szczęka ma kontakt z podłożem (lub wodą) impulsy (wibracje) przenoszone są przez nią do kości kwadratowej, strzemiączka a dalej do mózgu. Najprawdopodobniej węże rejestrują także dźwięki o niskiej częstotliwości.

Sadistic bawi i uczy węże słyszą szczęką nieco inaczej niż my , ale stwierdzenie że są głuche jest błędem , tyle z mojej strony

tucu

2012-11-21, 18:56
@MadDave - Stwierdzenie o wężach słyszących szczęką jest porównywalne do tego, że głusi słyszą dupą jak siedzą na subwooferze, też trochę inaczej niż reszta :-D

MadDave

2012-11-21, 21:51
@tucu - stwierdzenie że masz mózg i potrafisz z niego korzystać jest porównywalne z teorią o amebach grających w brydża . Podałem tylko k***a suchy fakt którego raczej sobie z dupy nie wyssałem , a to że jest trudny do ogarnięcia dla człowieka który prawdopodobnie nie ma pojęcia w temacie to żaden argument dla którego tak miało by nie być .
A jeżeli nadal macie problem ze zrozumieniem podanych informacji to bardzo mi k***a przykro .


Aha i wyciągnij słuchawki z dupy ...

tucu

2012-11-28, 10:13
@up Może zacznij czytać to co piszesz zanim zaczniesz szczekać, bo to, że po 10 latach hodowli węży zauważyłeś że wk***ia je to, jak im napie**alasz po wieku terrarium, nie jest równoznaczne z tym że to słyszą. W ogóle to fajne ci zwierzątko sprawili na 13 urodziny, stąd ta nadpobudliwość?