18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

cl...........er

2014-01-14, 19:29
bziktheblue napisał/a:



Na pieszczoty to trza sobie zasłużyć.



Ty nie zasłużyłeś i już nigdy nie zasłużysz :szydera:

Wk***iają mnie ludzie, którzy cenią swoje małe mieszkania, jakby to były k***a nie wiadomo jakie apartamenty, k***a ich mać :!: ...

Nareszcie mi ulżyło, dzięki tego mi było trzeba :D

Pener

2014-01-14, 21:29
Michau napisał/a:

Wk***ia mnie jak jest zimno i mi marznie siusiak.


w ustach? :lol:

~LeweOkoSaurona

2014-01-14, 21:37
Dzisiaj wk***ił mnie ministrant, który uporczywie namawiał mnie na wizytę czarnego.

MichaU

2014-01-14, 22:12
Pener napisał/a:


w ustach? :lol:



?

BongMan

2014-01-15, 09:55
Wk***ia mnie jak chcę ściągnąć jakiś program, którego akurat potrzebuję i wszędzie zamiast normalnych instalek są jakieś zaj***ne w kakao murzyńską pytą downloadery. Czyli takie ch*jowe ch*jstwo, które trzeba zainstalować i dopiero ono ściągnie ci program z prędkością mniejszą niż kiedyś była na modemach, a w gratisie naściąga ci od ch*ja syfu, trojanów, spyware i innego gówna, które ci spowolni kompa. ch*j w dupsko cwe*om, którzy to gówno wymyślają. Kiedyś tego nie było.

go...........et

2014-01-15, 10:15
BongMan napisał/a:

Wk***ia mnie jak chcę ściągnąć jakiś program, którego akurat potrzebuję i wszędzie zamiast normalnych instalek są jakieś zaj***ne w kakao murzyńską pytą downloadery. Czyli takie ch*jowe ch*jstwo, które trzeba zainstalować i dopiero ono ściągnie ci program z prędkością mniejszą niż kiedyś była na modemach, a w gratisie naściąga ci od ch*ja syfu, trojanów, spyware i innego gówna, które ci spowolni kompa. ch*j w dupsko cwe*om, którzy to gówno wymyślają. Kiedyś tego nie było.



To ściągaj z chomika albo ze strony producenta. Popatrz zawsze na kilka linków poniżej pierwszego.

le...........ce

2014-01-25, 21:19
A mnie natomiast wk***ia, gdy ludzie znaków diakrytycznych nie używają.
A poza tym?
Może jeszcze to, że drogowcy się chyba w mojej miejscowości obrazili i ulica wygląda jak stok narciarski :roll:

KhazAkar

2014-01-25, 21:22
Mnie wk***iają wszelkie wojny fanbojów np. Linux vs Windows czy Apple vs reszta świata.

is...........ay

2014-01-25, 21:57
@up: Też uważam, że Linux to jedyny słuszny system, a hłyndołsy mogą mu co najwyżej laskę strzelić. :amused:

A tak serio to BSD wymiata całą konkurencję.


Poza tym wk***ia mnie jak z dnia na dzień wszystkich zaczyna wk***iać coś, co dotąd nikomu nie wadziło. Ostatnio jakiś mądry wzbudził hejt na "śmiechłem". Widziałem już z pięciu userów, którzy też nagle zaczęli być tym oburzeni, a wcześniej nawet nikt tego zwrotu nawet nie zauważał. Grrh, aż śmiechłem.

le...........ce

2014-01-25, 22:08
isitsaturday, Czekaj, czekaj. Już był jeden którego to wk***iało> KLIK xD

BongMan

2014-01-28, 12:59
Wk***ia mnie zj***ny na maxa system walki z grze Gothic 3. Gra ma sporo zalet, ale system walki robił chyba Maciek z Klanu. Wpadam w miasto pełne orków i najemników i rozpie**alam sam wszystkich, bez najmniejszych problemów. 3 trolle, w tym jednego czarnego, też biorę na klatę i rozpie**alam raz-dwa. A idę przez las, wyskakują mi cztery wilki i mnie zabijają, bo albo w wyniku buga albo celowo zrobili tak, że wilki atakują tak szybko, że postać nie zdąży wyciągnąć miecza, a już pada. Poważnie - najsilniejszy potwór z Gothic 3 to nie czarny troll, tylko zwykły j***ny wilk.

Ru...........tQ

2014-01-30, 14:45
Wk***iam sam siebie.

MichaU

2014-02-04, 11:43
Wk***ia mnie wciskanie "ę" na koniec wyrazów, do których to w ogóle nie pasuje. W efekcie powstają jakieś dziwne zdania pojedyncze, podczas czytania których nie do końca wiadomo, czy podmiot występuje w pierwszej czy trzeciej osobie, np.:

Cytat:

Mój dziadek próbuję coś powiedzieć



k***a. Albo "Mój dziadek próbuje(...)" albo "Ja próbuję"

Inna sprawa w tej kwestii to słowotwórstwo. Tworzenie nowych wyrazów z rzeczowników, a dokładniej kończenie tych rzeczowników literą "ę", które kończą się normalnie literą "e", np.:

Cytat:

Powiem tobię.



Ręce opadają czasem.

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-04, 21:09
Nie zdziwię się jak zaczniecię za to warnować :amused:
X