18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co Sadyści czytają?

mo...........ia • 2009-05-08, 11:31
Sadyści oglądają, słuchają... Ale czy ktoś czyta? ;-)
Macie jakieś warte polecenia książki, może ciekawe artykuły?
I btw. czy ktoś czytał albo pamięta serię książek Guya N. Smitha, o krwiożerczych krabach i ich inwazji na populację ludzką, pełną kiczu, krwi i seksu? :mrgreen:

Nebel

2009-05-20, 22:57
Skończyłam w tym roku ogólniak, więc oczywiście lektury.
A poza tym: Dostojewski, Nietzsche, Gross, Gayle, Coben, Jeffery, Ellison, Harper i jeszcze kliku innych.
Polecam:
Mistrzowie śmierci Einsatzgruppen - Richard Rhodes :-D

balcerro

2009-05-20, 23:36
Nebel napisał/a:

Skończyłam w tym roku ogólniak, więc oczywiście lektury.
A poza tym: Dostojewski, Nietzsche, Gross, Gayle, Coben, Jeffery, Ellison, Harper i jeszcze kliku innych.
Polecam:
Mistrzowie śmierci Einsatzgruppen - Richard Rhodes :-D


powiedz jeszcze ze umiesz gotowac, sprzatac i rodzic dzieci i sie hajtam z Toba xD

Nebel

2009-05-20, 23:41
balcerro napisał/a:


powiedz jeszcze ze umiesz gotowac, sprzatac i rodzic dzieci i sie hajtam z Toba xD



Hehehehe... Bardzo mi miło :mrgreen:

Wilczex

2009-05-24, 21:31
Ja czytam wszystko poza romansami. Ale kocham Kinga, Ostatnio tez czytam opowiadania Maughama, Łukjanienke, Kossakowska tez się trafiła, Wharton....

Zbieram się do przeczytania: Dzwonnika z Norte Dame, Lolity, Straży Dziennej ( i pozostałych części) i Mrocznej Wiezy ( oczywiście)

Ogólnie to zawsze coś tam czytam ;)

OL3K

2009-05-24, 21:35
wiadomości na gg

balcerro

2009-05-29, 14:49
zapomniałem o najważniejszym w życiu każdego prawdziwego faceta!!
czytam gazetę siedząc na kiblu xD chyba nie tylko ja to znam :D

Ar...........er

2009-05-29, 15:04
Wszystko co uznam za warte przeczytania.

Top 3

Paragraf 22
Mistrz i Małgorzata
Ojciec Chrzestny

andariel

2009-05-29, 19:13
czasem King, zdarza sie Christie, ostatnio Dostojewski, niezmiennie i nalogowo Sapkowski, a na wybitnie nudnych lekcjach Harry Potter po angielsku.

Es...........ne

2009-05-29, 19:16
Octave Mirbeau, King, i Sandemo

Arkhaanis

2009-07-06, 12:39
Tak pokrótce to Terry Pratchett,Robert E.Howard,Edgar Allan Poe,H.P.Lovecraft,Andrzej Sapkowski,Artur Conan Doyle,J.R.R.Tolkien a ostatnio Jeremy Clarkson :lol:
Kingi i Mastertony przejadły mi się jakieś 10 lat temu bo wszystkie na jedno kopyto były :-/
Ale ciekawi mnie co czyta Pani Halinka :mrgreen:

Bogna

2009-07-06, 13:09
oo, Clarkson dobry :D .
z ostatnio przeczytanych polecam 'Piknik na skraju drogi' i 'Las' Arkadija i Borysa Strugackich :D . z tym, że przed tym drugim polecam przeczytać 'Kandyda' Woltera :P . ale obie powiastki są naprawdę rewelacyjne!

Arkhaanis

2009-07-10, 18:06
Ze Strugackimi miałem tylko tyle wspólnego,że widziałem "Przenicowany Świat",obie części.
Wszystko oki,tylko ten pier#olony blondas z białymi zębami i jego kretyńskie "DAAAA" mnie rozłożyło :samoboj: Ciekawe czy w książce Mak Sim też był takim infantylnym pajacem?Bo jak tak,to olewam Strugackich :mrgreen:

Bogna

2009-07-11, 12:16
Arkhanis napisał/a:

Ciekawe czy w książce Mak Sim też był takim infantylnym pajacem?


przeczytaj, to się dowiesz. proste....

maciejpiet

2009-07-13, 00:33
do moich książkowych typów należy "dama tyfusowa" H.H Ewersa, oraz cała wesoła twórczość Pilipiuka o Jakubie Wendrowyczu :D a poza tym, książki o tematyce historycznej (II WW - Holocaust) i ideologiczno-politycznej (komunizm, nazizm - ogólnie o totalitaryzmach).

Da...........ar

2009-07-13, 00:39
Hmm... niech pomyślę:
-S.King
-Orson Scott Card
-Andrzej Ziemiański "Achaja" (jego świat bardziej mnie zachwycił niżeli przereklamowany Tolkienowski).
-Philipa K. Dick (UBIK... mogę czytać i czytać :) )
na sen zabieram do wyra Forgotten Realms'y (jednak zostało mi po latach spędzonych przy RPG :P )
-Ursula K. Le Guin
-Sapkowski :)

To chyba Ci Naj... ;)