18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalność Policji w Elblągu

Serferoo1 • 2015-12-15, 23:52
,,Pewnego wieczoru zwichnąłem sobie bark ponieważ cierpię na nałogowe wypadanie barku po czym znajomi chcieli mi nastawić rękę zebrało się koło mnie kółko widowiska w tym samym momencie jechała Policja która stwierdziła że się bijemy zaczęli interweniować rzucając się na mnie skuwając mnie w kajdanki i zabierając na dołek po czym na następny dzień dostałem zarzut pobicia szanownego Pana Policjanta gdzie taka sytuacja nie miała miejsca do tej akcji doszło w Elblągu Pozdrawiam Pana Policjanta "


Policja dba i rozwiązuje problemy :)
Zaj***ne z fejsa

Steewie

2015-12-16, 15:45
Matan_M napisał/a:

Za darmo w ryj nikt nie dostał, trzeba nie było cwaniaczkować, w usa byście dostali 30 kulek na klatę byście inaczej śpiewali



teraz to 33 kulki hehe :D

skapson

2015-12-16, 15:58
Tak to jest jak 70 kg ciota najebie się i poczuje nieśmiertelność.Pocwaniakował,i sie osrał :o

Baldzi

2015-12-16, 16:08
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że powiedzieliscie im na samym początku, że koledze wypadł bark i próbujecie pomóc a policjanci mimo tego przyj***li się do was.

mesjasz19

2015-12-16, 16:08
Zamiast zamknąć mordy i poprosić o pomoc to szczeniaczki zaczęły odwarkiwać po 2 piwkach...
Bardzo dobrze, nie będą się gówniarze włóczyć po mieście.

kaninchen

2015-12-17, 00:51
ja pie**ole ... nie umiesz pic to nie pij .
'boli mnie ta ręka' k***a ogarnij się .
jasne, pies jak każdy inny ale jak psa nie podrażnisz, to nie ugryzie

Pankracy_Młot

2015-12-17, 01:30
podajcie FB tego wrzeszczącego cwe*a

mackobl89

2015-12-17, 16:37
Współczuję bo wiem jak napie**ala jak bark wypadnie , ale podejrzewam że za darmo cie nie pokręcili

Ver0

2015-12-17, 19:41
Bark mi wypadł 2 razy w życiu, miałem też połamany palec, dwa nadgarstki, zerwane więzadła w kolanie przesuniętą rzepkę i łękotkę ale NIGDY nie wyłem jak świnia która idzie na rzeź...

Winkowsky

2015-12-18, 00:55
Dajcie wam cwaniaczki złamie łapę, albo wybije bark, a następnie wjebie was na glebę. "Wyje z bólu" no k***a się dziwicie? Nie jestem z patoli, ale byłem świadkiem działań policji, kiedy to zakładają maski, zakrywaja napis "policja" i napie**alają postronnych tylko dlatego że stoją obok całego zdarzenia, a resztę gazem... To jest normalne? Policja powinna zachować zimną głowę, nie dać się sprowokować (w razie przesady oskarżyć o obrazę funkcjonariusza) ale nie jak człowiek potrzebuje pomocy, a oni mu jeszcze większą krzywdę robią. Może być naj***ny czy naćpany, ale nikt nie zniesie takiego bólu fizycznego. Policja jest dla ludzi... Pozdro. :)

Riffer

2015-12-18, 01:39
Matan_M napisał/a:

Za darmo w ryj nikt nie dostał, trzeba nie było cwaniaczkować, w usa byście dostali 30 kulek na klatę byście inaczej śpiewali



Polecam wyjsc kiedys z piwnicy :D

Pu...........re

2015-12-18, 16:00
Nagraliście film z dupy i nie widać co było wcześniej- standardowa akcja przeciw policji. Ale nagraliście na tyle dużo że od samego początku widać waszą agresywną postawę wobec psów. Jeden macha do niego łapami i go odepchnał to czego się spodziewał? Wtedy policjant musi użyć środków przymusu bezpośredniego czyli w tym przypadku siły fizycznej. A ten pajac co tak drze mordę chyba nie liczył, że będąc agresywnie nastawionym nagle weźmie na litość psa i ten go puści. Też miałem wybity bark i nadgarstek i wcale jakoś strasznie to nie boli. Drze morde p*zduś żeby zrobić tanią sensację i zwrócić na siebie uwagę. Jak się jest kulturalnym wobec policji to w takiej sytuacji nikomu się krzywda nie stanie. A jeszcze powiem wam ciekawostkę, głupie JP gimbusy. Widziałem interwencje policji w kilkunastu różnych krajach i Polscy psiarze są chyba najłagodniejszymi.