18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bo piwa nie kupiła...

Fumigant • 2010-10-17, 03:06
i dupsko z kuchni ruszyła!


Slim700

2010-10-18, 12:13
dioen napisał/a:


w życiu raczej będzie na odwrót, to wy będziecie przynosić co ONA chce i zapie**alać całymi dniami na jej kosmetyki.



Wypie**alaj lamusie, to że jesteś ciotą nie znaczy że każdy będzie niewolnikiem, bo nie o to chodzi. Jak sam dorośniesz to zrozumiesz, a teraz zapie**alaj po piwo SUKO!

mcmt

2010-10-18, 12:54
DavidvanDyk napisał/a:

Jak mozna tak kobiete traktowac ;/


Generalnie nie powinno sie nawet, jesli ona tak potrakotowala Ciebie :-/

dioen

2010-10-18, 13:58
KemoT napisał/a:



Wypie**alaj lamusie, to że jesteś ciotą nie znaczy że każdy będzie niewolnikiem, bo nie o to chodzi. Jak sam dorośniesz to zrozumiesz, a teraz zapie**alaj po piwo SUKO!



Sam wypie**alaj, skoro uważasz, że ktoś k***a rzuca sarkazmami w prawo i lewo i jest wszystko dobrze, to też spróbuj chociaż k***a pomyśleć czasem, że ktoś może używać innych środków stylistycznych.

Co do innych... już widzę jak zaczną kobiety jeździć i "sarkazmować" po facetach, co ? Banować k***a będziecie ? Obrażać się ? Pewnie większość z was to c*pki, które po usłyszeniu prostego żartu na swój temat już się napinają. k***a sarkazmów się zachciało :idzwch*j:

parcours

2010-10-18, 14:23
A ja tu zacytuje damianera
"ludzie, bierzecie internety zbyt powaaaaaaaażnie"
...;] Jedni piszą ironicznie, choć to ciężko czasem wyczuć i wychodzi ch*jowo, inni piszą faktycznie ch*jowo a co gorsza, faktycznie ch*jowo myślą, a jeszcze inni mają we lbach poukladane jak nalezy, ale lubią popie**olić czasem od rzeczy, zeby się pośmiać z tych, co się spinają.
Tak czy owak, srać na to. Co to komu co zrobi?

Re...........ms

2010-10-18, 14:52
mogla sie zamknac w aucie od srodka :)

Bejker

2010-10-18, 20:02
dioen napisał/a:



Scyzorykiem to sobie możesz ryż spomiędzy zębów wybierać.


Zaczynam się zastanawiać, jak długo jeszcze na tym portalu będziecie wypowiadać się w taki sposób o kobietach "podaj piwo suko", "wyszła z kuchni - wpie**ol !". Prawda jest taka, że jak w końcu skończycie te 15 lat to wam się k***a zmieni myślenie szpanujące dzieci :| w życiu raczej będzie na odwrót, to wy będziecie przynosić co ONA chce i zapie**alać całymi dniami na jej kosmetyki. Okrutna prawda ? Zostańcie pedałami, może będzie lepiej.



pie**olisz ja mam 27 lat mieszkam z dziewczyna ale nie jest tak jak piszesz. To ona robi mi jedzenie i wszystko wstaje o godzinie 7 zeby zrobic mi kanapki do pracy chcociaz ze ma na 14. Jak jej sie cos nie podoba to ładnie i romantycznie mowie "to zmien to" Dziekuje

Slim700

2010-10-18, 21:15
dioen napisał/a:



Pewnie większość z was to c*pki, które po usłyszeniu prostego żartu na swój temat już się napinają. k***a sarkazmów się zachciało



Pozwolę sobie przytoczyć. Słuchaj uważnie:


D4ro

2010-10-18, 21:15
dioen napisał/a:



Scyzorykiem to sobie możesz ryż spomiędzy zębów wybierać.


Zaczynam się zastanawiać, jak długo jeszcze na tym portalu będziecie wypowiadać się w taki sposób o kobietach "podaj piwo suko", "wyszła z kuchni - wpie**ol !". Prawda jest taka, że jak w końcu skończycie te 15 lat to wam się k***a zmieni myślenie szpanujące dzieci :| w życiu raczej będzie na odwrót, to wy będziecie przynosić co ONA chce i zapie**alać całymi dniami na jej kosmetyki. Okrutna prawda ? Zostańcie pedałami, może będzie lepiej.



Tak kończą frajerzy :idzwch*j:

dioen

2010-10-18, 22:27
KemoT, mógłbyś podać tytuł ? Dobre to jest :D