18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo oni nie rozumiom hip-hopa!

pozeracz_kotow • 2010-04-13, 17:39
coś dla prawdziwych gangsterów


pozeracz_kotow

2010-04-13, 20:36
@up
a mi żal tępaków nie potrafiących ogarnąć czym jest ironia :samoboj:

albin_kolano

2010-04-13, 20:36
Szkoda że w Polsce większość nastolatków twardo twierdzi, że słucha HIPHOP, tańczy HIPHOP i w ogóle są HIPHOP :samoboj:

Kiedy te ich puste główki zrozumieją, że HIPHOPu nie da się tańczyć/słuchać/uprawiać! HIPHOP to kultura (dla nich to słowo za trudne do zrozumienia), która dzieli się na ...... (Ci co mają wiedzieć to widzą, a Ci nie wiedzą, nie sobie poszukają :idzwch*j: nie ma tak łatwo!)

Parodia samo w sobie nie jest zła ale mogli się bardziej postarać

za...........on

2010-04-13, 20:58
hip-hop wyssałem z mlekiem matki....k44wy3p51 łest kołst łest kołst ;D

erniii

2010-04-13, 21:01
albin_kolano napisał/a:

Szkoda że w Polsce większość nastolatków twardo twierdzi, że słucha HIPHOP, tańczy HIPHOP i w ogóle są HIPHOP :samoboj:

Kiedy te ich puste główki zrozumieją, że HIPHOPu nie da się tańczyć/słuchać/uprawiać! HIPHOP to kultura (dla nich to słowo za trudne do zrozumienia), która dzieli się na ...... (Ci co mają wiedzieć to widzą, a Ci nie wiedzą, nie sobie poszukają :idzwch*j: nie ma tak łatwo!)

Parodia samo w sobie nie jest zła ale mogli się bardziej postarać



a mnie żal takich osób jak Ty, którzy przeczytają na wikipedii co oznacza Hip Hop i poprawiają wszystkich naokoło, że to nie muzyka a kultura! parodia. Swoją wypowiedzią udowodniłeś jak bardzo gówno wiesz o tej muzyce :roll:

pozeracz_kotow

2010-04-13, 21:34
Cytat:

METAL POWER :D


\,,/ ;)

btw. na wiki zmienili definicję hip-hopa - wg niej, hh jest gat. muzycznym :O

ficusiek

2010-04-13, 21:41
Ja sie nie poddam bo to moje gumofilce:D

jonek00

2010-04-13, 21:50
a mi żal ludzi, którym żal innych ludzi

pa...........ix

2010-04-13, 21:58
WoGuLe NjE RoSsumJem tEJ PjoSęKi... AlE DajEm PifO Bo FajnJe SpiEwaJom ;*** <33 xDD .!

ziomx123

2010-04-13, 22:11
a mi żal was wszystkich bo żrecie się o nie wiadomo co:D ja tam lubię hip-hop co nie znaczy ze ograniczam się tylko do jednego:D a z tej parodii miałem niezły ubaw:D

Black Snake

2010-04-13, 22:23
Jest nabijanie się z hip-hopu jest piwo :)

JDRK

2010-04-13, 22:37
kicolek napisał/a:


\,,/ ;)

btw. na wiki zmienili definicję hip-hopa - wg niej, hh jest gat. muzycznym :O



Hip-Hop to kultura, rap jest gatunkiem muzyki. aVe PDG!

PS. Podkład jest fajny:) Ma go ktoś?

albin_kolano

2010-04-13, 22:45
erniii napisał/a:



a mnie żal takich osób jak Ty, którzy przeczytają na wikipedii co oznacza Hip Hop i poprawiają wszystkich naokoło, że to nie muzyka a kultura! parodia. Swoją wypowiedzią udowodniłeś jak bardzo gówno wiesz o tej muzyce :roll:



Skoro wiesz że to nie tylko muzyka, a cała kultura, to czemu się tak bardzo obrażasz? LUZ człowieku :samoboj: a przy okazji to Ty udowodniłeś, że gówno wiesz o Hip Hopie pisząc, że to tylko muzyka :samoboj:

dx...........l9

2010-04-13, 22:55
po prostu slabe... a tak swoja droga
DAGFEN napisał:
A nie jakiś "bit" czy inne gówno spotykane w batonikach. - "bit " to muzyczny podkład, "piosenka hip-hop" to kawałek :] pozdro

yoshi

2010-04-13, 23:14
w dupie byliście i gówno widzieliście.

Polska tworzy dobry rap i hh. Może to nie to samo co za czasów Paktofoniki czy k44.

Teraz zajebisty poziom trzyma OSTR, Eldo.
Peja, Pezet, Gural,Pono czy Sokół każdy ma inny styl ale każdy ma coś do powiedzenia. To że Peja odj***ł to nie znaczy że jest złym raperem. Tede też odj***ł, ale nawijki ma dobre.

Podziemie teraz robi lepsze kawałki od Firmy której nie cierpię.
Małpa czy Zeus, mało znani ale warto posłuchać.

Będę bronił Polskiego bo jest lepszy od Hamyrakańskiego gówna, a jak się nastolatki jarają, to 99% nie wie co te murzyny "śpiewają" bo zazwyczaj to jest o niczym.

Bez napinki.