18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armia Polska - Siła i Honor

darecki328 • 2012-08-22, 17:58


Cudze chwalicie, swojego nie znacie! (wyciszyć głośniki, rzadko spotykany utwór muzyczny)

piernik666

2012-08-22, 22:09
co jak co ale zolnierzy mamy naprawde zajebistych i oddanych krajowi ( a nie idiotom ktorzy rzadza naszym krajem) np grom jest uwazany za jedna (o ile nie najlepsza) jednostke bojowa na swiecie ;) mowicie ze brak sprzetu wyszkolenia.. gowno prawda sprzet mamy wystarczajacy na potrzeby naszych armii. Gdybysmy dysponowali sprzetem ktory maja Stany Zjednoczone nie bylo by ch*ja na naszych chlopakow, zreszta i tak nie ma :P

Eddies

2012-08-22, 22:09
Gratuluje jeden soundtrack wykorzystany 2 razy w jeden dzień, czekamy na więcej ^ ^

JURIJ_77

2012-08-22, 22:12
duma i honor? Czyja ... zostawia się chłopa, który ma 15 lat służby na lodzie, nie przedłużając mu kontraktu ... 40latek bez doświadczenia zawodowego na rynku cywilnym sobie nie poradzi ... a taka sytuacja zdarza się notorycznie w naszej "honorowej" armii. Aby tylko ludziom nie płacić zasłużonej emerytury. Ale już majory, półkowniki i generały siedzą sobie jak pączki w maśle zarabiając 6tyś zł/mieś i tyle samo emerytury - bo doliczają procenty uszczerbku na zdrowiu doznanego podczas służby. Jakiego uszczerbku ja się k***a pytam? Od picia wódy na poligonach i w kancelariach? Czy ktoś z Was, panowie tak opiewający siłę polskiej armii, był w ogóle w służbie? A sorry - nie ma już powszechnego obowiązku służby wojskowej - a wielu by ta służba dupą wyszła. Pijaństwo, buractwo oficerów i podoficerów, niesamowita BIEDA - to były jeszcze 5 lat temu realia naszego polskiego wojska. Dziś niewiele się zmieniło - już przynajmniej nie piją jawnie na kompanii ... boją się, bo zazwyczaj ochrona terenu jednostki to pracownicy cywilni - a ci mogą podpatrzyć i rozgadać ... tak, są ludzie którym jeszcze na czymś zależy - oczywiście w mniejszości. Jak śpiewał Kazik - ryba psuje się od głowy - tak samo jest w polskim wojsku :/

Pierwszy wyjazd ... mundury w pustynnym kamuflażu przychodzą 2 dni przed wylotem. Nie ma gogli, butów (oficjalnie masz brać desanty), plecaków, bielizny termo, skarpet ... NIC. Na szczęście uprzedzony o takiej sytuacji wiem co jest potrzebne, co kupić - oczywiście za swoją kasę ... buty, camelback, noktowizor (!), celownik kolimatorowy(!), służbowe mundury bierzesz tylko po to, by się nie przypie**alał dowódca jak idziesz na odprawę ... na patrol nakładasz kupione prywatnie wykonane z Ripstop-u w naszym kamuflażu. Wile drobniejszych rzeczy bierze się od amerykanów - siatki przeciwko komarom, mocne sznurówki, nakolanniki, kremy i okulary przeciwsłoneczne (mają zajebiste służbowe oryginalne Rayban-y) ... na kolejne wyjazdy już wiedział człowiek co zabrać :)

Kotierez

2012-08-22, 22:13
darecki328 napisał/a:

(wyciszyć głośniki, rzadko spotykany utwór muzyczny)


Sorry kolego ale czego sie przypie**alasz??
Kawałek kapitalnej melodii, bez żadnego łubu dubu z jeszcze lepszego klimatycznego filmu!!

piter07

2012-08-22, 22:14
Bóg, honor ojczyzna u nas to już nie istnieje u nas tylko j***ni pisowcy i inni politycy z różnych partii robią sajgon z Polski ,k***a kiedyś byliśmy potęgą parę wieków temu , teraz jesteśmy zwykłymi pomiotami

sz...........an

2012-08-22, 22:14
filmik - pie**olona propaganda sukcesu ryżego... nic więcej, możliwości są wielkie, inna sprawa, że zbrojeniówka w polsce to horror i duszenie każdego pomysłu przez "cięcia budżetowe", ale co się dziwić, w kraju w którym ministrem obrony narodowej jest psychiatra a generalicja "strzela sobie w łeb w garażu"... nie macie nawet pojęcia jak bardzo mi szkoda tego wszystkiego co możemy mieć a przez debili nie mamy. Armia dobrze uzbrojona była za czasów Piłsudskiego (porównanie sprzętu Polskiego i zagranicznego z tamtego okresu) a po śmierci marszałka dno, 39 rok - dno, 2012 rok - dno sprzęt który miał leciec do chłopaków do afgana znalazł się gdzieś w afryce.. a dlaczego? Bo ktoś sobie na tym zarobił, Panie i Panowie... współczesny Katyń nie wymaga strzału w tył głowy tylko rozpie**alania od środka własnej armii.

P.S nasza armia miesci się na stadionie narodowym, a przyjęcia do wojska są mniej więcej takie jedno miejsce na 29 kandydatów... ale Ryży i ekipa dalej.. wykupili na cały rok spot reklamowy "wstąpcie do wojska" chętnie k***a wstąpie tylko mi dajcie się tam dostać a nie dawajcie 10 miejsc na 290 chętnych... k***A MAĆ

arekwroclaw

2012-08-22, 22:14
Strasznie nie lubię takiego wyśmiewania się z naszej Polski, jaki by temat nie był to wszyscy się smieją lub "srają" na nasz kraj. Jak to jest, że z jednej strony mamy największą ilość patriotów, którzy śmigają na mecze z flagami, a z drugiej strony Ci sami ludzie śmieją się z naszego kraju, nie szanują go. Jakieś rozdwojenie jaźni. Wiem, że nie jest idealnie, ale czy nie można mieć szacunek do Polski i do Polaków, czy ta frustracja z powodu biedy czy głupoty przeżarła im resztki godności i kultury?

unax

2012-08-22, 22:15
przysiega wojskowa w tle, a Ty pie**olisz wyciszyc.... -.-'


Gnoyek1990

2012-08-22, 22:16
@krz2

Lepiej czarny orzeł niż czarna wrona :)

wiesiors4

2012-08-22, 22:17
Tak czytam i się zastanawiam dlaczego dzisiaj ateiści to niedorośli ludzie z mentalnością gimnazjalisty, którzy chcą się wyróżnić pisząc kontrowersyjne komentarze i opinie. Wrzucają na ludzi wierzących i pokazują jak oni są JB na 100%. k***a wy głupie tępe ch*je, mam kilku znajomych ateistów, którzy są normalnymi ludźmi a nie krzykaczami jak wy. I mają ciekawą opinię, że takich "atolom" powinno się zamykać ryje, bo przynoszą tylko wstyd ludziom, dla których ateizm to prawdziwa filozofia życiowa.
Tak naprawdę, to gdyby nie wiara, to dzisiejsza Polska (która i tak jest posrana) mogłaby nie istnieć. Jak myślicie, dlaczego tak tępi się religię? Teraz ateizm = bycie cool. Umrzyjcie.
Tak, jestem wierzący. A teraz jechać po mnie :)

rockface123

2012-08-22, 22:17
jak ja mam mieć k***a szacunek skoro wyraziłem swoje zdanie i zostałem skrytykowany przez polaczków

?! no powiedzcie mi jak ja mam kochać ten kraj i ludzi na dokładke może jeszcze sejm? o tak i radio maryja tak ten kraj to cód miut i zgniłe maliny

wyrażajcie swoje zdanie jak jesteście patriotami krytykować patrioty nie będe ale nie przypie**alajcie się do mojej opini bo tylko zatwierdzacie moją opinie na temat tego gówna :evil:

el...........iz

2012-08-22, 22:24
pie**olenie o szopenie nasze wojsko to ściema i amba!!!!

arekwroclaw

2012-08-22, 22:26
@rockface, a kim ty jesteś, ze kazdy inny to polaczek a ty wielki Polak...
Nie napisałem, że masz kochać PO czy radio maryja, napisałem o szacunku do Polski, nie identyfikuj Polski tylko z Tuskiem, bo on niedługo odejdzie, a Polska to coś więcej niż nielubiany premier czy rząd

sz...........an

2012-08-22, 22:28
rockface123 napisał/a:

jak ja mam mieć k***a szacunek skoro wyraziłem swoje zdanie i zostałem skrytykowany przez polaczków

?! no powiedzcie mi jak ja mam kochać ten kraj i ludzi na dokładke może jeszcze sejm? o tak i radio maryja tak ten kraj to cód miut i zgniłe maliny

wyrażajcie swoje zdanie jak jesteście patriotami krytykować patrioty nie będe ale nie przypie**alajcie się do mojej opini bo tylko zatwierdzacie moją opinie na temat tego gówna :evil:




swoje zdanie wyraziłes mniej więcej tak "gówno k***a dupa RP j***ć, j***ć biedę, Boga nie ma są sanki ugabuga k***a k***a ch*j... gówno sram" dziękuje dobranoc, Twoja opinia jest na poziomie ziomków z klatki bloku we wschodnim pakistanie. A nasz kraj wygląda własnie tak jak wygląda bo tacy jak Ty krzyczą najmocniej "j***ć wszystko co wezme to moje" no i motyw przewodni "Nie przypie**alaj się do mojej opinii" najpierw poszedl flame na wszsytko ale kuźwa wobec Ciebie mają być wszyscy tolerancyjni, a jak ktoś Cię zbeszta nawet w połownie nie tak źle jak Ty wszystkich to już lecisz po działo do piwnicy bo Twoje dobro zostało naruszone... na takich jak Ty mam wyj***ne i jest nawet taka fajna emota tutaj... o prosze znalazłem :idzwch*j: