18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

8-bitowa nostalgia

ramzei • 2013-05-14, 17:51
Nasi bohaterzy gier z lat 80/90 w jednym filmiku :)

Ahh ale bym się wrócił do tych czasów...

Td0bT

2013-05-15, 12:46
oO Zaiste przypomniały mi się stare piękne czasy gierek telewizyjnych. Kiedy zobaczyłem tego Chip & Dale, żółwie ninja i Mortal Kombat, najlepsze gierki...
k***a muszę do tego wrócić chociarz na chwilę. Wiem, że gdzieś tam mam jeszcze starego a'la pegasusa i kilka gierek.

@up Nie chodzi tutaj o j***ną grafikę tylko wspomnienia. pie**olisz jak jakiś gimbus. W owych czasach było ciężej o lepsze rzeczy więc nie pie**ol.

wściekły_koleś

2013-05-15, 15:02
Brakuje mi tutaj serii kunio taki "Tsubasa" na pegazloma albo bijatyki też były dobre można bylo robić combosy na dwóch playerów.Widząc parę zapomnianych tytułów znowu czuję to co czułem grając w te gry,nostalgia pełną gębą.Piwo.

Bałnsujdziwko

2013-05-15, 15:44
Czy tylko ja jak na to patrze mam ochotę odkurzyć starego pegazusa?

socjalmmv

2013-05-15, 19:38
To były czasy nie to co teraz, byle grafika była lepsza zero grywalności. Chyba zakupie sobie pegazusa.

pawciio952

2013-05-15, 19:43
Jak widzę pojawi się Megaman ta gra to dopiero istne, piekło próba przejścia była prawie jak samobójstwo.
Pamiętam jak zagrywałem się w Adventure Island i Gold Medal Chellange 92 ( najlepsza olimpiada na pegasusa, ale rzadko spotykana ), ojciec kolegi jeździł na stadion do Warszawy i handlował kasetami VHS,
przy okazji kupował katridże, cała reklamówka się nazbierała. Czasami trafiały się perełki jak np: Kunio Kun Soccer, Tiny Toon Adventure, albo wymienione wyżej ( Adventure Island jedynka był na składankach ale 2, 3 i 4 ciężko było dostać ).

Qwertyliusz

2013-05-15, 20:34
socjalmmv napisał/a:

To były czasy nie to co teraz, byle grafika była lepsza zero grywalności. Chyba zakupie sobie pegazusa.



Widzialem ostatnio na allegro za 120zl z kartonem gier gratis. :D

P.S.

Czemu jeszcze nie widzialem tutaj gameplay'a Battle City, GI Joe, Samurai Pizza Cats ani, co najwazniejsze, Gunsmoke?!