18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sukkub

2009-08-05, 23:58
hypek napisał/a:

no fakt, homoseksualizm to wymysł XXI wieku
:roll:


Przed wygłoszeniem jakieś teorii proponuję wrócić do podstawówki/gimnazjum i douczyć się troszkę historii ;] Ciekaw jestem od kiedy starożytna Grecja to XXI wiek ;]

~tip.top

2009-08-06, 00:04
ten proceder ciagnie sie od wiekow, ale poki siedzieli cicho bylo wszystko ok! teraz qrwa wylezli spod kamienia i domagaja sie rownosci, tolerancji, slubow i wychowywania dzieci... w tej sprawie jestem nieugiety! i nie ma czegos takiego jak "homofobia"!!

hypek

2009-08-06, 00:06
mam wrażenie, że nie zauważyłbyś sarkazmu gdyby Cie w tyłek ugryzł
(te :roll: nie było bez znaczenia)

sukkub

2009-08-06, 00:09
Jakoś sobie nie przypominam żeby siedzieli cicho. Mało, że nie ukrywali tego to jeszcze się poniekąd chwalili tym. Wielu ludzi którym sporo zawdzięczamy było homoseksualistami: Arystoteles, Platon, Safona, Freddy Mercury, Elton John przykłady można mnożyć. Dopiero w "nowych wiekach" zaczęto potępiać homoseksualizm jako "wymysł szatana". I nie jesteśmy jedynym gatunkiem u którego to zjawisko wystpuje więc nikt mi nie wmówi ze jest to choroba cywilizacyjna czy nowoczesny twór ;]

jacek.walcz

2009-08-06, 00:16
sukkub napisał/a:

Jakoś sobie nie przypominam żeby siedzieli cicho. Mało, że nie ukrywali tego to jeszcze się poniekąd chwalili tym. Wielu ludzi którym sporo zawdzięczamy było homoseksualistami: Arystoteles, Platon, Safona, Freddy Mercury, Elton John przykłady można mnożyć. Dopiero w "nowych wiekach" zaczęto potępiać homoseksualizm jako "wymysł szatana". I nie jesteśmy jedynym gatunkiem u którego to zjawisko wystpuje więc nikt mi nie wmówi ze jest to choroba cywilizacyjna czy nowoczesny twór ;]



z ust mi to wyjołeś,

ale fakt parady i te sprawy powinny byc zabronione, przez to homo staja się niczym wiadkowie jehowi :/

Leonardo z Vinci tez podobno lubił pociupciać młodych artystów ;)

Marcino17

2009-08-06, 00:19
prościej było by mu wpie**olić...

hypek

2009-08-06, 00:20
ja tez uwazam ze parady powinny byc zabronione; wkurza mnie blokowanie miasta; parady/strajki/manifestacje górników/stocznowców/innych_zadymiarzy też powinny być zabronione - ciul mnie to obchodzi, że oni mają źle, ja też nie mam nieba na ziemi

sonar

2009-08-06, 00:47
homoseksualni byli są i będą pewnie ciągle. Ale czy heteroseksualni ludzie robią parady ze sa heteroseksualni ? nie widziałem takiej parady jeszcze, wiec z jakiej racji oni wychodzą na ulicę ? Mnie mało to obchodzi ze są. niech sobie będą tylko w swoim zamknietym gronie które nie ma kontaktu ze swiatem, bo mi sie zrobiło nieswojo jak kiedys zobaczylem na rynku 2 facetów całujacych sie i obejmujacych :/

ices

2009-08-06, 02:49
sonar, dobrze gadasz. Jak chca sie pedalowac to nie na ulicy.

johnyzlampy

2009-08-06, 02:55
od pedalowania na ulicy to rowerzysci sa xD

Ag...........pt

2009-08-06, 06:59
sonar napisał/a:

Mnie mało to obchodzi ze są. niech sobie będą tylko w swoim zamknietym gronie które nie ma kontaktu ze swiatem, bo mi sie zrobiło nieswojo jak kiedys zobaczylem na rynku 2 facetów całujacych sie i obejmujacych :/



Akurat w okazywaniu uczuć w miejscach publicznych wypada mieć umiar niezależnie od orientacji.

Foka

2009-08-06, 08:42
Dzięki bezgranicznej tolerancji niektórych idiotów niedługo zaczną pojawiać się marsze ludzi od pissingu, shittingu, żygingu i jeszcze innych przepadających za mieszaniem w kakale. Tolerancja tolerancją ale to nie oznacza że musimy akceptować wszystko to co oni robią, bo np 2 kolesi liżących czy obmacujących się na ulicy nie jest dla mnie widokiem przyjemnym ani estetycznym :-/

DMN

2009-08-06, 08:58
My to jeszcze przeżyjemy, ale jak tylko pomyślę, co będzie za jakieś 20 lat... Ta pie**olona propaganda miłości do wszystkiego co ma dziurę... No szlag mnie trafia jak tylko o tym myślę!

hds

2009-08-06, 09:48
to jak teraz mamy na nich mowic ? homosie ? kochajacy inaczej ? nosz korwa... niebawem transy i wszystkie inne odmience zaczna pizgac fochy i sie popie**oli do reszty...

hypek

2009-08-06, 10:12
a mnie napawa obrzydzeniem jak facet z dziewczyną wylizują sobie migdałki ;/
jeden wniosek - chcesz sie pieprzyć/lizać niezależnie od orientacji - spieprzaj do domu ;]