18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

15 Rocznica śmierci 13 letniego kibica Przemka Czaja

polik95 • 2013-01-10, 23:01

Dziś mija 15 rocznica śmierci kibica Czarnych Słupsk, Przemka Czai, który zginął od uderzenia milicyjną pałką.

Przemek wraz z grupą kibiców wracał do domu z meczu Czarnych Słupsk, którzy podejmowali u siebie AZS Koszalin. Uradowani szalikowcy przechodzili przez jezdnię na czerwonym świetle. Z eskortującego ich radiowozu wybiegł Dariusz Woźniak i zaczął bić trzynastolatka po szyi i głowie. Chłopiec przerwócił się na ziemię i zmarł na miejscu. Pomimo próśb kibiców milicjanci nie wezwali pogotowia.

Po tych wydarzeniach na ulicach Słupska wybuchły kilkudniowe zamieszki. Do miasta przybywali fanatycy ze wszystkich części Polski by pomścić Przemka i na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.

D-Rose

2013-01-11, 09:36
Loaloa napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego sk***ysyna mniej. Mógłby to być jakiś następny staruch albo jakieś gorsze gówno.



Zabije ci "policjant" 13 letniego syna za przejscie na czerwonym swietle to wtedy pogadamy zjebie genetyczny ktoremu udało sie uciec z wiaderka po skrobance.

Wtedy z rozkoszą napisze "jednego sk***ysyna mniej" :]

Cytat:

Wina policjanta nie została udowodniona, został on obciążony zeznaniami kiboli, którzy w zmowie zeznali przeciwko jednemu z policjantów przybywających na miejscu. Prawdopodobnie przed przybyciem policji - w toczącej się bójce - śmiertelnie godzony tępym narzędziem został wyżej wspomniany Przemek. Jest film o tym policjancie siedzącym w więzieniu na sadolu, radzę obejrzeć i zrewidować swoje poglądy na temat tego jak to "policja jest brutalna". Niewinny chłop mający żonę i dzieci został wsadzony do pierdla na naście lat bo kibole dogadali się co do zeznań przeciwko niemu.



W taki sposob KAZDY wyrok mozna podwazyć. Ta ciota zostala skazana przez NIEZAWISŁY SĄD na podstawie dowodów, na podstawie zeznan, wiec wina została mu UDOWODNIONA.

Wybacz ale takie są fakty, czy ci sie to podoba czy nie.

Daruś - dzielny policjant prewencji - ZAMORDOWAŁ 13letniego człowieka. I nawet po uderzeniu Przemka pałka po głowie nie wezwał karetki. Taki to jest obraz tego w twoim mniemaniu niewinnego człowieka. Dzieki za takich niewinnych. Wolałbym z takimi niewinnymi nie miec nic wspolnego.

To co ty piszesz to jest zwykłe myslenie zyczeniowe. Jezeli jednak posiadasz dowody na to ze była ta wielka "zmowa" o ktorej bredzisz to lec do najblizszej prokuratury i sprzedaj je. Moze ci uwierzą, ale odrazu uprzedzam. Nikt ci nie uwierzy bo takich dowodów nie masz. W przeciwienstwie do prokuratorów ktorzy UDOWODNILI Darusiowi wine. Pozatym ile on dostał? 4 lata? Gosc powinien minimum Ćwiare dostać.

Ch...........on

2013-01-11, 10:41
camson napisał/a:


Loaloa napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego sk***ysyna mniej. Mógłby to być jakiś następny staruch albo jakieś gorsze gówno.



pie**olnij się w łeb. To był jeszcze dzieciak, który się znalazł w złym miejscu o złej porze.



Tak ale ten dzieciak po jakimś czasie miałby wpojoną pewną ideologię... nie mówię tu o poglądach politycznych. Oczywiście chłopak powinien żyć, ale miał dużego pecha...

lesiot

2013-01-11, 11:30
polik95 napisał/a:

zginął od uderzenia milicyjną pałką.



I to pisze jakiś 17 letni gnój nie mający pojęcia co to "milicja", ale tak właśnie mają niedoj***ne chłytski mieniące się "kibicami"... takie opisanie tematu wyraźnie pokazuje subiektywne nastawienie.

Powiem Ci tak... o samą sytuację z chłopakiem - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Co najwyżej onanizujesz się przy hisrotyjkach opowiadanych przez kolegów o tym zajściu.

A co dopiero o instytucji "milicji"... Twoi starzy tak po prawdzie te czasy mogą średnio kojarzyć, a taki gnój jak Ty nie powinen nadużywać tamtych czasów w celach propoagadnowych grupki debili, co za nic mają cudzą własność, prawo i nietykalność innych ludzi.

Stoho

2013-01-11, 11:32
Loaloa napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego sk***ysyna mniej. Mógłby to być jakiś następny staruch albo jakieś gorsze gówno.

wierzyć sie nie chce ze można mieć tak naj***ne w palniku no ale widocznie można... :shock:

CherryMan

2013-01-11, 11:48
Ale trzeba powiedzieć że Ci ludzie to nie grzeszą elokwencją - dziewczyna wypowiada sie około 11 minuty : "jak to!? przecież sobie szłam i dostałam po krzyżu pałą - ale pani wybijała szyby w komendzie - no tak ale to za to dostałam ?? przecież nikogo nie pobiłam" jednym słowem szkoda młodego ale wcale bym się nie zdziwił gdyby nie wyszło że on sam prowokował lub był w grupie agresywnych i również się tak zachowywał wypadli na nich psy młody był najwolniejszy więc dostał - wiadomo je**ć psa który go zabił bo można było przeciągnąć pałą po dupsku czy nogach - młody miał by nauczkę.

T3rror

2013-01-11, 12:16
Taa.. jasne, z radiowozu wyskoczył jeden misiak i wpadł w grupe kibiców i zlał łepka? Tia... żryjcie ta papke medialną.
Jak łazi z kibiolami to go potraktowali jak kibola. Z oazy pewnie nie wracał

b3mol

2013-01-11, 13:42
Może i dzieciak się znalazł w złym miejscu i o złej porze, ale i ten cały post znalazł się na złym forum. Tak więc przestać się żalić i sp***alać.

t[e]rroR

2013-01-11, 14:38
Loaloa napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego sk***ysyna mniej. Mógłby to być jakiś następny staruch albo jakieś gorsze gówno.





żeby ci ch*j w trumnie staną i wieka nie zamknęło cwe*U !!!

Azazel

2013-01-11, 16:12
camson napisał/a:



pie**olnij się w łeb. To był jeszcze dzieciak, który się znalazł w złym miejscu o złej porze.



Ale wyrosłoby z niego bydle jak inni kibole... Tępić chwasty póki młode...

ciasteczkowy-potwór

2013-01-11, 17:27
Pamiętam to i pamiętam jakie hymn do tego był
Mundur niebieski orzeł żelazny. zabiłeś dziecko jestes odważny. jesteś odważny jestes szczęśliwy. polska to sk***ysyny .

Loaloa

2013-01-11, 17:34
Cytat:

Jak widzę posty takich ludzi jak Loaloa czy inni idioci to aż nóż się w kieszeni otwiera. Ale czego się nie zrobi dla piwa ? Chęć zaistnienia w internetowej społeczności zasłania niektórym zdolność do logicznego myślenia.

Życze ci psie, aby twoje dziecko spotkało coś podobnego. Może wtedy k***a zrozumiesz.



Naprawdę uważasz, że swoje komentarze piszę dla jakichś wirtualnych piw? W takim razie powinienem raczej pisać coś w stylu "j***ć komunę", bo z tego co widzę właśnie takie wstawki cieszą się największą popularnością.


Cytat:

Zabije ci "policjant" 13 letniego syna za przejscie na czerwonym swietle to wtedy pogadamy zjebie genetyczny ktoremu udało sie uciec z wiaderka po skrobance.

Wtedy z rozkoszą napisze "jednego sk***ysyna mniej" :]




Gdybym się dowiedział, że mój syn szlaja się z tego typu swołoczą, to sam bym go zaj***ł. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca, więc twoje obawy są bezpodstawne, a swojej rozkoszy musisz szukać gdzieś indziej.


Cytat:

żeby ci ch*j w trumnie staną i wieka nie zamknęło cwe*U !!!



Co prawda cwe*em nie jestem, ale dziękuję za życzenie tak intensywnych wzwodów.

Witkens

2013-01-11, 21:01
polik95 napisał/a:

zginął od uderzenia milicyjną pałką.



Jebło to jebło, na ch*j drążyć temat?

tomeq_czek

2013-01-12, 01:28
[quote]Dziś mija 15 rocznica śmierci kibica Czarnych Słupsk, Przemka Czai, który zginął od uderzenia milicyjną pałką.

Przemek wraz z grupą kibiców wracał do domu z meczu Czarnych Słupsk, którzy podejmowali u siebie AZS Koszalin. Uradowani szalikowcy przechodzili przez jezdnię na czerwonym świetle. Z eskortującego ich radiowozu wybiegł Dariusz Woźniak i zaczął bić trzynastolatka po szyi i głowie. Chłopiec przerwócił się na ziemię i zmarł na miejscu. Pomimo próśb kibiców milicjanci nie wezwali pogotowia.

Po tych wydarzeniach na ulicach Słupska wybuchły kilkudniowe zamieszki. Do miasta przybywali fanatycy ze wszystkich części Polski by pomścić Przemka i na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.
Cytat:





Opis strasznie do dupy, gdyż w dużej części kłamliwy.

polik95

2013-01-12, 21:40
lesiot napisał/a:



I to pisze jakiś 17 letni gnój nie mający pojęcia co to "milicja", ale tak właśnie mają niedoj***ne chłytski mieniące się "kibicami"... takie opisanie tematu wyraźnie pokazuje subiektywne nastawienie.

Powiem Ci tak... o samą sytuację z chłopakiem - w dupie byłeś, gówno widziałeś. Co najwyżej onanizujesz się przy hisrotyjkach opowiadanych przez kolegów o tym zajściu.

A co dopiero o instytucji "milicji"... Twoi starzy tak po prawdzie te czasy mogą średnio kojarzyć, a taki gnój jak Ty nie powinen nadużywać tamtych czasów w celach propoagadnowych grupki debili, co za nic mają cudzą własność, prawo i nietykalność innych ludzi.


To może mnie oświecisz co to milicja bo widzę, że dużo o tym wiesz. Poza tym nie mam starych tylko rodziców trochę szacunku. Piszac że w dupie byłem gówno widziałem mam rozumieć, że ty wtedy byłeś tam na miejscu i wiesz co na prawdę tam się stało.

babubabu89

2013-01-13, 04:39
polik nie rób z siebie większego debila niż jesteś...