18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

werther

2016-02-08, 14:40
thewhitestar napisał/a:

Przecież każdemu taką kompilację można zrobić... Śmieszne chyba tylko dla idiotów...



O, mamy wyborcę nowoczesnej.

Otóż nie, nie każdemu. Człowiek inteligentny, oczytamy i wykształcony nie musi robić przerw typu yyyyyy, uuuu czy eeee w wypowiedzi. To jest oznaka ludzi ociężałych umysłowo.

JarosławTusk

2016-02-08, 14:46
Ta suka tak mnie wnerwia, że bym jej ku*asa załadował do ryja aby w końcu się przymknęła.
:spermshot:

ho...........zo

2016-02-08, 15:14
@werther: dokładnie, a nawet jeśli w trakcie wypowiedzi ktoś się zatnie lub zacznie szukać myśli, dużo lepiej jest po prostu zamknąć mordę i zrobić krótką pauzę.

Loaloa

2016-02-08, 15:35
Cytat:

Ciekawe jakim cudem nowoczesna jest partią która jest druga pod względem poparcia



Bardziej zastanawiające jest to, jakim cudem tak dużym poparciem cieszy się partia pierwsza w rankingach.

Cytat:

Na dobrą sprawę z każdej wypowiedzi można zrobić taki zlepek. Co nie zmienia że ta "pani" to tępa dzida.



Jak śmiesz? Przecież TA PARTIA to zgromadzenie stuprocentowych patryjotów o intelekcie czystym niczem górska krynica. Widać, żeś lewak, a twój dziadek pewnie służył w Wehrmachcie, albo nawet i w KGB.

Cytat:

O, mamy wyborcę nowoczesnej.



Jak miła zmiana. Dotychczas każdemu, kto się z wami nie zgadzał wymyślaliście od wyborców PO. Widzę, że teraz bardziej boicie się Nowoczesnej, bo ta w przeciwieństwie do PO wam coraz bardziej depcze po piętach. Słusznie, grunt to znależć i napiętnować wroga, któy stoi tam, gdzie ZOMO.

Cytat:

Otóż nie, nie każdemu. Człowiek inteligentny, oczytamy i wykształcony nie musi robić przerw typu yyyyyy, uuuu czy eeee w wypowiedzi. To jest oznaka ludzi ociężałych umysłowo.



Niby masz rację, ale tak z ręką na sercu. Ilu polityków wypowiada się składnie, bez yyyyyy.... eeeee.... i do tego mówi z sensem?





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

eaz

2016-02-08, 16:07
Wojtek wracaj do siebie.

W............R.

2016-02-08, 16:15
Blackhunter napisał/a:

Na dobrą sprawę z każdej wypowiedzi można zrobić taki zlepek. Co nie zmienia że ta "pani" to tępa dzida.



Mnie na przykład ojciec skutecznie oduczył "eee, yyy" już w dzieciństwie i nie robię tego w ogóle, więc z mojej wypowiedzi byś takiego zlepka nie zrobił. Polecam przyszłym i obecnym ojcom - to bardzo cenna umiejętność i wbrew pozorom wymaga tylko konsekwentnego zwracania uwagi. Potem dziecko zaczyna samo się pilnować i kiedy nawyk raz wejdzie w krew - zostaje na zawsze.

gu...........y1

2016-02-08, 16:22
putin się nie zapowietrza a medwiediew wcale!

pika-pikaczu

2016-02-08, 16:38
@loaloa
Jesteś trolem? Jeśli nie to współczuję ludziom którzy muszą z obą na codzień przebywaći wysłuchiwać twojego lewackiego pie**olenia

lotnik_1

2016-02-08, 16:51
nie wiem co się dzieje z sadistikiem... czemu jeszcze nikt nie napisał "r*chałbym"...

tranzystor

2016-02-08, 18:03
Pielgrzymuch napisał/a:

POsłanka swetru intelektem promieniuje[/youtube]




Jedyne dno umysłowe związane z tym kiepsko pomontowanym filmem, to jego autor. Podobny poziom do tego z notariuszem odtworzonym od końca.

Vampirovsky

2016-02-08, 18:25
tranzystor napisał/a:




Jedyne dno umysłowe związane z tym kiepsko pomontowanym filmem, to jego autor. Podobny poziom do tego z notariuszem odtworzonym od końca.




Nie pie**ol że ci nie stanął :diabel:
:gay:

YaPa123

2016-02-08, 19:49
niektórzy pewnie wolą mlaskanie zamiast yyy

robson101

2016-02-08, 21:09
dobra dupa do r*chania :)

werther

2016-02-09, 10:49
hoszo napisał/a:

@werther: dokładnie, a nawet jeśli w trakcie wypowiedzi ktoś się zatnie lub zacznie szukać myśli, dużo lepiej jest po prostu zamknąć mordę i zrobić krótką pauzę.



To jest jeden sposobów. Ale że ani telewizja ani radio ciszy nie lubi, to innym sposobem na zebranie myśli jest najpierw walnięcie jakiegoś ogólnikowego zdania, banału, czegokolwiek, co można powiedzieć bez głębszego zastanowienia, typu "tak, zgadzam się/nie zgadzam się z tym, jednakże..." i w tym czasie mieć tę sekundę czy dwie na zastanowienie.

Loaloa napisał/a:




Jak miła zmiana. Dotychczas każdemu, kto się z wami nie zgadzał wymyślaliście od wyborców PO. Widzę, że teraz bardziej boicie się Nowoczesnej, bo ta w przeciwieństwie do PO wam coraz bardziej depcze po piętach. Słusznie, grunt to znależć i napiętnować wroga, któy stoi tam, gdzie ZOMO.



Dlaczego mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jakieś przyzwyczajenia, wicie rozumicie?

Nie, "nowoczesnej" się nie boję, nie ma czego. W zasadzie nic w niej nie ma nowoczesnego, bo to tylko bankowy nosiciel teczki Balcerowicza, Po-BIS.