18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za samochodem

phrontch • 2023-10-01, 15:15
Akcja w Jatai w stanie Goias




smc

2023-10-01, 20:57
Mógł zapłacić mandat i po sprawie. Tyle towaru się zmarnowało...

Sadzone

2023-10-02, 06:32
W tamtych rejonach to ilość na użytek własny.

Res0r

2023-10-02, 19:32
Ale trzeba przyznać że w wysoką kukurydzę to najlepszy pomysł na ucieczkę jaki do tej pory widziałem. Odbiegłby 4-5 metrów i stanął aby go nie było słychać i chłop nie do znalezienia - no chyba że przez psa tropiącego. Nawet z helikoptera ciężko jak by kucnął.
A tak z drugiej strony to trzeba być debilem aby łamać przepisy ruchu drogowego wioząc taki ładunek.

ALX

2023-10-02, 23:56
Res0r napisał/a:

Ale trzeba przyznać że w wysoką kukurydzę to najlepszy pomysł na ucieczkę jaki do tej pory widziałem. Odbiegłby 4-5 metrów i stanął aby go nie było słychać i chłop nie do znalezienia - no chyba że przez psa tropiącego. Nawet z helikoptera ciężko jak by kucnął.
A tak z drugiej strony to trzeba być debilem aby łamać przepisy ruchu drogowego wioząc taki ładunek.



No nie wiem czy to taki świetny pomysł. Taka kukurydza oblepia chłodnicę, silnik i hamulce więc jeśli to wszystko jest cholernie gorące to po 2 minutkach samochodzik w płomieniach. Whistlin'Diesel nagrał filmik jak jeździł Ferrari po polu kukurydzy już SKOSZONEJ i skończyło się bardzo drogim pożarem

Halmania

2023-10-06, 02:48
Zwrot akcji lepszy niż w większości dzisiejszych filmów fabularnych :D

metyoo

2023-10-08, 09:53
ALX napisał/a:

No nie wiem czy to taki świetny pomysł. Taka kukurydza oblepia chłodnicę, silnik i hamulce więc jeśli to wszystko jest cholernie gorące to po 2 minutkach samochodzik w płomieniach. Whistlin'Diesel nagrał filmik jak jeździł Ferrari po polu kukurydzy już SKOSZONEJ i skończyło się bardzo drogim pożarem



czy ty na serio porównałeś przed chwilą jakąś ferrarkę z borą, czy tam innym wieśwagenem? za dużo tego jutuba, stanowczo za dużo!