18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za pedofilem

patrykw17 • 2019-11-04, 21:21
Zbigniew Stonoga łapie kolejnego pedofila.


crossdressphyxia

2019-11-04, 21:37
Nie rozumiem tego po części. Są sk***ysyny, co dobierają się to parolatków i racja, to jest czyste sk***ysyństwo. Czternastolatki nieraz wyglądają jak prawilne suki 18-19 lat, napompowane hormonami z żarcia, dupska i cyce jak dojrzałe baby. Z reguły na takich filmikach łapią zwłaszcza takich, co takie za cel sobie obrali. Z drugiej strony trzeba być debilem, żeby dać się tak samego siebie wych*jać, wiedząc jakie są konsekwencję takiego czynu. Prawo to prawo, ale tak samo jak napisałem powyżej w pierwszym przypadku to tak jak zabicie i rozczłonkowanie kogoś z premedytacją, a drugie jak śmiertelnie potrącenie kogoś, kto wtargnął na drogę.

Najdziwniejsza jest jednak ustawa w tym wypadku, dzień przed urodzinami ni ch*ja , nie wolno, prokurator, sądy, etykieta pedofila na całe życie i ogólny rozpie**ol, dzień później, po piętnastych urodzinach ch*j, sranie na klate, anal, scat ,głębokie gardło i wszystko jest cacy.

kaelem

2019-11-04, 21:38
Stonoga nie wie nawet jak się ten, czy tamten nazywa :-/ a ku*asa to bym kolesiowi starym sekatorem ciach.

~Angel

2019-11-04, 21:40
Ta pedofila.
Goni listonosza bo mu wezwanie do stawienia się w zakładzie karnym zostawił.

_P...........me

2019-11-04, 22:43
Awizo pod drzwiami zostawił, pomimo że był w domu, to go gonił.

Kanał na jutubie jak nazywa się z tym filmem?

mygyry

2019-11-04, 22:48
crossdressphyxia napisał/a:

dzień później, po piętnastych urodzinach ch*j, sranie na klate, anal, scat ,głębokie gardło i wszystko jest cacy.



Chucznie te urodziny obchodziłeś :amused:

captainjack

2019-11-04, 22:56
mygyry napisał/a:

Chucznie te urodziny obchodziłeś



Hucznie to powinieneś pie**olnąć się słownikiem w czoło.

Salomon69

2019-11-04, 23:04


drugie oblicze nagrywającego

URAGE

2019-11-04, 23:07
crossdressphyxia napisał/a:

Najdziwniejsza jest jednak ustawa w tym wypadku, dzień przed urodzinami ni ch*ja , nie wolno, prokurator, sądy, etykieta pedofila na całe życie i ogólny rozpie**ol, dzień później, po piętnastych urodzinach ch*j, sranie na klate, anal, scat ,głębokie gardło i wszystko jest cacy.



Nie do końca. Do 15 odpowiesz za pedofilię, po 15 a przed 18 za seks z nieletnim. Problem jest dalej, ale nikt cie nie zajebie za r*chanie "dziecka", tylko najwyżej wyjebie za r*chanie małolaty. Mam na myśli kumpli z celi. Tam z tego co mi wiadomo nie lubią pedofili.

Goldmann

2019-11-04, 23:25
k***a, jakie emocje :D Jak na grzybach.
Zbyniu dobry aparat :D ale i tak propsy za łapanie śmiecia ludzkiego.

Polokima

2019-11-04, 23:27
Przecież wiadomo, że zwalcza konkurencję j***ny. :D

Syn_Milionera

2019-11-04, 23:28
15 latka i pedofilia? Według jakichś tam klasyfikacji pedofilia dotyczy osób poniżej 12 roku życia, a od 12 do tam 15 to jest jakaś inna filia. Według prawa pedofilia dotyczy do 14 roku życia. 15 latka to nie dziecko lecz bardzo młoda wyrastająca kobieta.
Naciągane w ch*j, a Stonoga szuka sensacji jak zwykle.

mrfreak16

2019-11-04, 23:35
Syn_Milionera napisał/a:

15 latka i pedofilia? Według jakichś tam klasyfikacji pedofilia dotyczy osób poniżej 12 roku życia, a od 12 do tam 15 to jest jakaś inna filia. Według prawa pedofilia dotyczy do 14 roku życia. 15 latka to nie dziecko lecz bardzo młoda wyrastająca kobieta.
Naciągane w ch*j, a Stonoga szuka sensacji jak zwykle.



To nie oglądaj i zamknij paszcze. Szuka bo go wych*jało Państwo, ja się dobrze przy tym bawei. Bolec Ci w odbyt.

Marco_Zg

2019-11-04, 23:39
O jaki ch..j tu chodzi? a a awizo.. Ani wstępu ani zakończenia. Stonoga koguta nie włączył, takimi samymi ścieżkami zapieprzał = też mandat.