18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za motocyklistą i wywrotka na rondzie - Polska

egzekucja • 2022-06-05, 15:12
Nie jednemu motofobowi się spodoba. :mrgreen:


Suspens

2022-06-06, 00:42
szkoda, że nie wypierolil łbem w jakieś drzewo albo murek. takie szczochy na swoich dwukołowcac (które pewnie zapychaja w rure jak nikt nie patrzy) trzeba utylizowac. ch*j motocyklowej k***ie na łeb za tworzenie zagrożenia.

radek225

2022-06-06, 01:51
baronturbina napisał/a:

Arrrrrrrr kapitanie! Przeciągnąć motop*zdę pod kilem!



Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja :)






baronturbina

2022-06-06, 08:01
radek225 napisał/a:

Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja


Uwielbiam go tak jak dziwisza i resztę pedofili w czarnym.

gumofc

2022-06-06, 13:15
radek225 napisał/a:

Widzę Baron że tak samo uwielbiasz papaja, jak i ja



Janina Paulina 2

Szary_Jeleń

2022-06-06, 14:43
Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.

Hetman_Wielki

2022-06-06, 18:36
niech się cieszy debil że tak to się skończyło....
oczywiście debil większy to ten goniący

lepiej odpuścić niż rychło dążyć do pewnej tragedi za sprawa dwóch bezmózgów, oczywiście rykoszetem mogą dostać inii

osobiście gdy trafi mi się taki przypadek ktory walnie we mnie z powodu swojej brawury osobiście mu wpie**olę tak by nie mógł przez kolejne miesiące myśleć o zabijaniu czy okaleczeniu innych, pól biedy jak tylko mi się coś stanie, ale jak komuś z rodziny to ortopeda z nawigacją go już nie poskłada.....

bo jeszcze tego cyknę wyprzedzę na akręcie przed górką na podwójnej a uda mi się....
nie ważne że przed nim konwój i się bedzie wlókł ważne to debilne myślenie, a pokaże mu udowodnię będe lepszy

to nie gra tylko rzeczywistość gdzie giną rodziny, pół biedy jak debil sam się wyeliminuje

Wiewór

2022-06-07, 11:46
Szary_Jeleń napisał/a:

Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.



Bardzo nas śmieszy wasz ból dupy.

baronturbina

2022-06-07, 17:43
Szary_Jeleń napisał/a:

Co wy macie stulejarze z tym jp2? Jakieś ukryte niespełnione marzenia z dzieciństwa? Bo śmieszne to to mało jest.


No. pie**oleni bezbożnicy! Karola obrażać. Wielki Polak, filantrop, myśliciel i przyjaciel dziwisza. Będziecie oglądać raj jak świnia niebo!!


AaronSzechter

2022-06-07, 20:34
Na rondzie w lewo , przecież prawko mu za to zabiorą :/