18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg za kradzionym audi

~DMT • 2017-07-19, 13:25
Unfall, unfall, unfall...


MTVSH

2017-07-19, 18:49
GTA sie naoglądał i próbował wyskoczyć z auta w trakcie jazdy.

LOOFAH

2017-07-19, 19:32
mazga50 napisał/a:



Polak jak już.
Cóż, lepiej kraść samochody, niż być folksdojczem plującym na swój kraj. Jesteś z Mazur czy ze Śląska? A może Kaszebe? Tam najwięcej takiego ścierwa było...



Plucie folksdojcza jestem w stanie znieść, o ile nie szkodzi krajowi w sposób czynny. Złodziei bym wieszał, bo to ekskrement społeczeństwa. Najgorszy typ gówna.

eMJay8086

2017-07-19, 19:41
NASI!!!


Powinniście być dumni że Polak dzielnie opierał się Szwabom i bronił honoru marki Audi.
Niestety ESP nie dało rady na poboczu przy 240 km/h, wstyd dla marki :-(


;-)

waloos

2017-07-19, 19:42
Niemieckiego nie znam, usłyszałem tylko A4 i Goerlitz - jakoś mi tak zaświtało: k***a pewnie Polak skradzionym "Ałdi, nieśmigany prawie nówka TEDEI"

Wchodzę w komentarze, no i się potwierdza!

Inna sprawa, że Policja chyba trochę zj***ła. Ruch był spory, chyba łatwiej było dać znać na bramki żeby tam go zatrzymali, ewentualnie powiadomić polską stronę. Na szczęście nikomu poza tym gnojem nic się nie stało, ale jednego cywila skasował.

OxY

2017-07-19, 19:49
Takie audi z salonu to ja laptopem wykrajam. No dobra może nie ja ale znam świeże historie na temat apiąteczek :) Nawet niedawno w Koszalinie wykroili ale bujali się nią po mieście i ich capnęli :D

omega2010

2017-07-19, 19:50
Bankowo nasz rodak wracał audi do domu .

bugmenot7

2017-07-19, 20:19
Złodziej z zasadami u siebie nie kradnie :mrgreen:
Nie potrzebnie go gonili, na autostradzie wystarczyła blokada na następnym zjeździe i pozamiatane. Teraz jest tylko rozpiździaj bo nie dość ze są ranni, dwie fury skasowane to jeszcze korek na 20 kilometrów.

Adrian92

2017-07-19, 20:54
Wstyd mi, wstyd mi.. a kim wy k***a jesteście, ze wam wstyd i ch*j kogo to interesuje że was c**a piecze? Chce to kradnie, jego życie i jego sprawa.

MIhau_

2017-07-19, 21:00
waloos napisał/a:

Niemieckiego nie znam, usłyszałem tylko A4 i Goerlitz [...]

Inna sprawa, że Policja chyba trochę zj***ła. Ruch był spory, chyba łatwiej było dać znać na bramki żeby tam go zatrzymali, ewentualnie powiadomić polską stronę.


Na A4 w okolicach przejscia granicznego nie ma bramek. Poza tym blokady na zjazdach, spoko. Ale co jesli dalej leci autostrada? No przeciez nie postawią blokady na srodku autostrady. Musieli go gonic.

Wiewór

2017-07-19, 21:32
Polak złodziej? niemożliwe? potomek mężów co zatrzymali brudasów pod Wiedniem? pewnie żydoskie media znowu szczujo. To na pewno był brudas.

BrianGriffin

2017-07-19, 23:09
mazga50 napisał/a:

Polak jak już.
Cóż, lepiej kraść samochody, niż być folksdojczem plującym na swój kraj.



polaczek robaczek, jak już.

tranzystor

2017-07-20, 00:16
mazga50 napisał/a:



Polak jak już.
Cóż, lepiej kraść samochody, niż być folksdojczem plującym na swój kraj. Jesteś z Mazur czy ze Śląska? A może Kaszebe? Tam najwięcej takiego ścierwa było...




Tak cię starzy wychowali, dlatego mamy taką reputację na zachodzie. Wyobraź sobie, że lepiej być uczciwym folksdojczem, niż złodziejem.

bugmenot7

2017-07-20, 03:13
tranzystor napisał/a:




Tak cię starzy wychowali, dlatego mamy taką reputację na zachodzie. Wyobraź sobie, że lepiej być uczciwym folksdojczem, niż złodziejem.



Najlepiej jest być martwym folksdojczem. Weź ustaw telefon na statywie i pokaż jak skaczesz na bańke z wieżowca. Trafisz na główną tego portalu i będzie w końcu z ciebie jakiś pożytek.

ksionisław

2017-07-20, 07:23
Jaka gównoburza bo "Polak ukradł". Nie wiem czy wiecie ale na całym świecie tysiące samochodów dziennie i nie tylko Polacy kradną. Ukradł to ukradł pójdzie siedzieć (choć metoda brazylijska bardziej mi się podoba). A co do tego czy lepiej być folksdojczem czy złodziejem? Zajebisty wybór między sprzedajną dz**ką(o ile robisz to za hajs) i złodziejem samochodów. k***a a nie lepiej być normalnym człowiekiem?