18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-14, 02:53
A próbowałeś sobie ten materiał wcześniej wsadzić w dupę i sprawdzić, czy nie pasuje tam lepiej niz na Sadola...? Nie...? Następnym razem zacznij najpierw od tego.

Ostrovsky

2021-04-14, 02:58
@CoJaTamk***aWiem Co ty tam k***a wiesz

Hyena83

2021-04-14, 03:48

pro_avenger

2021-04-14, 05:25
Nie poznałem Cejrowskiego, kiedyś lepiej posługiwał się polskim.

piter52

2021-04-14, 07:25
Fakt faktem,że bolszewia ressurekszyn....

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-14, 11:55
Najpierw kłamał, że w Chinach zbija kokosy na swoich płytach disco polo, a teraz odpie**ala cyrk jako antycovidianin. Ah ten Bayer Full

Bartext

2021-04-14, 12:18
Jak to k***a Robert De Niro jest. To już lepiej w Polsce niż w us i a?

Rozjebie

2021-04-14, 13:14
Z czym do ludzi, tą renówką to można co najwyżej z pikniku przy ognisku po angielsku sp***olić, a co dopiero w pościg sie bawić

Zewłok666

2021-04-14, 13:23
To było tak intensywne, że prawie usnąłem.

PieronJasnySzlag

2021-04-14, 13:45
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Im więcej takich krzykaczy, julek i zwykłych januszów - frustratów atakujących policje tym ta policja ma mniej czasu i zasobów by zajmować się prawdziwymi bandytami.
Potem ten sam janusz jak mu syna napie**olą to będzie znowu miał pretensje do policji że gdzie oni byli w tym czasie.

Vinyl

2021-04-14, 15:38
@up jakimi bandytami pajacu
Tymi od przekroczonych o 20 km/h w terenie zabudowanym?
Śmiech na sali

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-14, 15:46
Przecież tu nie chodzi o to czym Ci panowie na włościach się zajmują, tylko czyje rozkazy wykonuja, zupełnie jak prywatne, praktycznie bezkarne, legalne wojsko z przywilejami. Oczywiście tak jak w każdym "kręgu" ludzi władzy czy to sprzedawca arbuzów na rynku, klauni w cyrku, czy księża w kościele, sa wyjątki mające ludzką twarz - lecz w momencie gdy liczy się każdy kawałek chleba, człowiek to nadal zwierzę w dodatku dosyć terytorialne a wszelkie przejawy nadużycia władzy nie jest niczym nowym w walce o "przetrwanie" szczególnie w trakcie wielkiego śmiertelnego zagrożenia co akurat w tym przypadku utożsamia się z grypa v2.0.

P.s, Przykładem może być sprzedawca homarów, pakujący do truchła świece zapłonowe tylko po to by wydymać klienta na hajs, co przejawia się częściej np. w czasach biedy i strachu przed głodem, brak szekli to również obniżenie statusu społecznego, kolejny ważna cegiełka ludzkiego Ja.

Panowie w niebieskich mundurkach to również "zwierzęta" z władzą i legalną aprobatą - pana - do pilnowania by bydło zbytnio nie rozpierzchło się poza wyznaczone "terytorium", im bardziej sytuacja utożsamia się z zagrożeniem dla władzy suwerena, tym mocniej będzie naciskał na swoich podwładnych w związku z tym, silniejsze będą uderzenia w potylicę.

krystek202

2021-04-14, 15:57
Fajnie że wrzucił to na yt łatwiej go znajdą :D