18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2019-11-26, 11:55
DMT napisał/a:

Zwykłe 2.0 na kompresorze...



Tak się składa że w tym aucie taki silnik nie występował. Gama silników jest bardzo duża od 1.8 R4 do 5.5 V8 w zwykłych wersjach, ale 2.0 tam nie było.

~DMT

2019-11-26, 12:44
patitati napisał/a:

Tak się składa że w tym aucie taki silnik nie występował.



2.0 kompresor...

Nie takie cuda widziałem u mechaników pod Krakowem, a jestem tam dość często...

dżonyłojlker

2019-11-26, 13:06
DMT napisał/a:

Nie takie cuda widziałem u mechaników pod Krakowem, a jestem tam dość często...



Tak na poważnie to w bmw i mercach już od dawna nie ma analogii między oznaczeniem a poj. silnika, np. kiedyś bmw 328 to była trójka z silnikiem 2.8, a teraz 328 to 2.0 turbo, ale że moc jest jak w wolnossącej 2.8 więc tak ją nazwali. Dobrym przykładem jest merc A45 AMG.

MindBodyLightSound

2019-11-26, 16:35
patitati napisał/a:

Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
Ciekawi mnie jakim wozem jechali milicjanci i czy w mercedesiku naprawdę było 6.2 od AMG.



Wozem to chłop z sianem jedzie. Albo radiowóz, albo samochód. Sadistic to nie wieś :P

Skupek

2019-11-26, 16:46
patitati napisał/a:

Ale w artykułach faktycznie tak napisali, chyba nie byli by aż tak przyj***ni żeby sugerować się znaczkami na klapie - choć kto wie.


Ale z Ciebie internetowy wojownik, jasny ch*j..

dżonyłojlker

2019-11-26, 16:49
MindBodyLightSound napisał/a:

Wozem to chłop z sianem jedzie. Albo radiowóz, albo samochód. Sadistic to nie wieś



Własnie o to chodziło, jak byś nie zauważyła. Pomijam już że jestem w szoku ilu tu hipokrytów, j***ne świętoszki - jak by nikt z nich nigdy przed milicją nie uciekał, pewnie pod górkę też nie wyprzedzają.

Skupek napisał/a:

Ale z Ciebie internetowy wojownik, jasny ch*j..



A z Ciebie niezły przygłup.

Zgr3D

2019-11-26, 16:50
shiters napisał/a:

to zakopianka prawda? a policyjna bemka jest słaba, ma tylko 258km co jest smieszna wartoscia jak na polycjne auto do poscigow. zreszta, to amg moglo byc prawdziwe, myslicie, ze uciekniecie jak macie auto 2x mocniejsze? nie w warunkach drogowych



Dokładnie, zakopianka, okolice Mogilan. No na tej drodze to nie na ucieka, nawet z tyloma kucykami :D

ellsworth

2019-11-26, 22:33
Ciekawe co by zrobili jakby im nie pomógł ten w czarnym i go nie przyblokował. Tak by za nim jechali aż by mu się paliwo skończyło? Powinni go taranować przy najbliższej możliwej okazji. Co takie jechanie na zderzaku wnosi?

Ca...........on

2019-11-27, 08:53
Ryzykant z tego w range roverze, ale pozytywny ryzykant. Piwko dla niego.

settogo

2019-11-27, 23:02
Robertuss napisał/a:

Pochwała dla policjanta pięknie zapie**alał



Ohoho opie**olisz mu pałe za to ?