18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg i zatrzymanie złodzieja samochodu

Jesse.Pinkman • 2022-01-15, 21:00
Według źródła gość ukradł Dodge'a bo kluczyki były w stacyjce. Źródło i link do całości.

Oryginalny opis:
spoiler

Zdjęcie złodzieja:


piasekmaster

2022-01-15, 21:10
autor powinien dostać bana za taki fake,
i co mamy uwierzyć ze złodziejem w USA był mężczyzna o kolorze białym i orientacji hetero???
piwka nie będzie

dancio1978

2022-01-15, 21:38
piasekmaster napisał/a:

autor powinien dostać bana za taki fake,
i co mamy uwierzyć ze złodziejem w USA był mężczyzna o kolorze białym i orientacji hetero???
piwka nie będzie


czarna owca potwierdzająca regułę...


baronturbina

2022-01-15, 22:04
Ja jebie! John Snow prawko zrobił i auto ukradł!

JanJankowski

2022-01-15, 22:11
Jak kluczyki były w stacyjce to nie ukradł tylko się przejechał

Ke...........nt

2022-01-15, 22:16
JanJankowski napisał/a:

Jak kluczyki były w stacyjce to nie ukradł tylko się przejechał


Kolejny cwaniak, który zajebie rower spod sklepu tylko dlatego, że właściciel go nie przypiął. Czasem myślę, że to napie**alanie deskami po łapach aż kości nie pękną wcale nie jest głupie.

Justynka99

2022-01-16, 08:11
Tom Hanks nisko upadł.

Old.Mc.Boner

2022-01-16, 10:33
Najsłynniejszy manewr z NFSU2

htp

2022-01-16, 11:09
KeithFlint napisał/a:

Kolejny cwaniak, który zajebie rower spod sklepu tylko dlatego, że właściciel go nie przypiął. Czasem myślę, że to napie**alanie deskami po łapach aż kości nie pękną wcale nie jest głupie.



Tzw. "KRÓTKOTRWAŁE UŻYCIE POJAZDU MECHANICZNEGO" istnieje chyba tylko u nas. Kradzież jest kradzież.

macioshow

2022-01-16, 12:15
To musi być kozackie uczucie, tak kogoś dojechać :D

Andrzejas

2022-01-16, 17:29
No i co? Nie ma cenzury. Znamy dane policjanta, znamy dane zatrzymanego. Co w tym złego?
U nas oczywiście wszystko pod ochroną, bo przecież nie można działać na szkodę zatrzymanego i powinno się zrobić tajemnicę z tego, kto został zatrzymany. Co za pie**olenie! Jak ktoś zostaje złapany na popełnianiu przestępstwa lub wykroczenia, to żadna cenzura i zmowa milczenia nie spowoduje, że na miejscu zatrzymanego pojawi się ktoś inny. W tajemnicy, to można anonimowego świadka przesłuchać.
Dla mnie logiczne jest, że jeśli złamałeś prawo i naraziłeś tym czyjeś życie, to zrzekasz się tym czynem swoich praw.
Nie chroni cię wtedy żadne srodo, zamazane kwadraciki.