18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg, dzwon, postrzelony policjant...

Jesse.Pinkman • 2021-10-01, 20:45
...i kolejny odj***ny bandzior. Jedna z ciekawszych policyjnych interwencji jakie tutaj wrzuciłem. Greenfield, Wisconsin.

angel_punx

2021-10-01, 20:58
Książkowy wręcz przykład że kobiety w policji nie powinny służyć w pierwszym szeregu. W momencie postrzelenia partnera powinna od razu wj***ć cały magazynek, zmienić i dla pewności wj***ć drugi. Jak widać w momencie stresowym nie wie co ma zrobić.

Jesse.Pinkman

2021-10-01, 21:08
angel_punx napisał/a:

Książkowy wręcz przykład że kobiety w policji nie powinny służyć w pierwszym szeregu. W momencie postrzelenia partnera powinna od razu wj***ć cały magazynek, zmienić i dla pewności wj***ć drugi. Jak widać w momencie stresowym nie wie co ma zrobić.


Mimo wszystko kawał dobrego kina akcji odj***li. Według opisu postrzelony funkcjonariusz zdrowieje więc skończyło się szczęśliwie.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-10-01, 21:20
Dobra akcja, koleś też nieprzypadkowy, 3 postrzały a nadal opanowany i racjonalny.

remi1982

2021-10-01, 21:29
Ta baba to mi opinacze rozj***ła. Napie**alają do jej partnera a tak k***a nic, no tak po prostu k***a no nic. Niech lepiej baby zajmują sie ksiegowością, kuchnią czy jakoś tak.

svenio

2021-10-01, 22:04
kolo z majtkami na dupie ich odj***l

PolenSan

2021-10-01, 23:33
svenio napisał/a:

kolo z majtkami na dupie ich odj***l



No to samo pomyślałem. Ta babka to tam za statystkę robiła. Typo jej cały squad prawie odj***ł, a ta w stronę samochodu sp***alała bo pączków zapomniała. Ja rozumiem, że w stresowych sytuacjach różnie ludzie reagują, ale po takiej akcji jak by do mnie strzelali i widziałbym to nagranie to bym ją chyba rozszarpał na miejscu partnera..

entysadol

2021-10-02, 00:15
Ja bym tego czarnego zwierza wysłał na roboty do kamieniołomu na resztę jego czarnych dni

Zenonn

2021-10-02, 00:29
Zachowują się jakby pierwszy raz w życiu używali broni. Kobieta nie umie na spust nacisnąć, a drugi wyj***ł cały magazynek w kosmos i dostał liścia w czoło od pieluchowego na odchodne.

zbynekmaslanka

2021-10-02, 00:43
angel_punx napisał/a:

Książkowy wręcz przykład że kobiety w policji nie powinny służyć w pierwszym szeregu. W momencie postrzelenia partnera powinna od razu wj***ć cały magazynek, zmienić i dla pewności wj***ć drugi. Jak widać w momencie stresowym nie wie co ma zrobić.



Moze ktoś światły się wypowie, ale śłyszałem ze policjanci nie chcą służyć z kobietam bo zwyczajnie to jest niebezpieczne .

Lee225

2021-10-02, 01:08
remi1982 napisał/a:

Ta baba to mi opinacze rozj***ła. Napie**alają do jej partnera a tak k***a nic, no tak po prostu k***a no nic. Niech lepiej baby zajmują sie ksiegowością, kuchnią czy jakoś tak.



k***a one nadają się tylko do domu i dzieci. Ile razy idę do księgowych się rozliczać to k***a takie ruchy mają księżniczki w dupę j***ne, że nawet do tego się nie nadają. Myślą ,że mają dziurę wszystko im się należy łącznie z szacunkiem :krejzi:

darayavahus

2021-10-02, 07:59
Oglądanie bezradności tego babskiego prosiaka aż pogięło mi mózg, jej też bym kulkę sprzedał, żeby wymienić ją na kogoś, na kim można polegać.

bojleros

2021-10-02, 10:12
Oby odłowili tą czarną małpę. Należy się jej zastrzyk lub krzesło elektryczne.

suyek

2021-10-02, 10:54
Tępe k***isko kto tej dziwce dał broń do kuchni k***o i dzieci rodzic do wojska i policji idą tylko nimfomanki żeby je r*chali

eMJay8086

2021-10-02, 20:58
Dodaję z Police Activity bo wstawiający nie raczył najważniejszego przepisać:

(Disclaimer: This video content is intended for educational and informational purposes only) *
Greenfield, Wisconsin — On August 22, 2021, a Greenfield police officer witnessed 31-year-old Tyran Lamb run a red light. The officer, who is labeled as “Officer 1” in the video, activated his lights and siren and attempted to stop Lamb. The officer tried several times to get Lamb to pull over and park, only to have him continue to flee from police. A backup officer arrives and Lamb speed away from her and Officer 1. Efforts to stop Lamb continued with a third officer deploying spike strips – a tire deflation device – to get Lamb to stop but he continued to flee, crashing into another driver. Lamb vehicle’s air bags deployed, and he refused to show officers his hands, so the threat to the officers inside the vehicle was unknown. Officers draw their guns and ordered Lamb to show them his hands 18 times, which he refused to do. A bystander interject herself into this scene, causing the officers to divert their attention from the suspect. Officer 1 gets right up to the windshield to try and see both Lamb’s hands. Suddenly Lamb shoots multiple times at Officer 1 through the windshield, hitting him. As the suspect ran away, he jumped over the downed officer, firing at him at point blank range. Lamb died a short distance away after being shot by police. Body camera footage shows the officer on the ground, a backup officer rushing to provide life-saving measures. Officials said the Greenfield officer who was shot is now recovering at home and is expected to make a full recovery.


Czyli najważniejsze z ichniego na nasz ( Lamb died a short distance away after being shot by police)

Czarny (monsieur Lamb) nie uciekł daleko, zmarł w najbliższej okolicy na ostrą ołowicę.