18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg bo miał pistolet i zastrzelenie

fantastico • 2018-07-30, 10:22
Czarnoskóry jegomość stojący ze psem i koło kobiety z córką na wózku stojącą ma za paskiem od spodni broń ręczną przez co zatrzymuje się zaciekawiony patrol funkcjonariuszy, którzy ruszają w pogoń bo on zaczął uciekać. Pies wesoło biegł obok na smyczy myśląc, że to zabawa ale zastrzelili mu Pana bo nie chciał się zatrzymać. Nie dostanie już do miski ulubionego jedzonka bo jego Pan doznaje zastrzelenia przez strzelanie z pistoletu.


Shotterr

2018-07-30, 14:30
fantastico napisał/a:

stojący ze psem


Czy to i cały sposób wysławiania się Fantastico musi być tolerowany? Myślałem że to się jemu samemu kiedyś znudzi....

Essent

2018-07-30, 18:25
Brawo dla policjanta.Udaremnił napad na sklep spożywczy w przyszłości :kawa:
@ Shotterr, To jest nasz Miodek kreatywności zdań w Polskim slownictwie.Na jego wypocinach maturzyści prace piszą z języka Polskiego... Ty tego nie ogarniesz :amused:

BojowyWombat

2018-07-31, 22:57
A najbardziej to mi szkoda psa i tylko psa.

Mors_Nigra

2018-08-01, 00:02
Głupie to, czarne to, na co to żyje???

Arles.

2018-08-01, 01:59
Jakby nie miał nic poważnego na sumieniu to by dał się wylegitymować i jeszcze pewnie by sobie miło pogawędził z policjantami, a tak to to cóż.

pedo_judas

2018-08-01, 08:05
zamiast pisać ten grafomański-debilny bełkot, który i tak każdy odruchowo omija, napisałbyś od której chwili akcja

Proszak

2018-08-01, 08:17
A ja lubię w jaki sposób wysławia się fantastico. Przypomina mi najpiękniejsze chwile spędzone z moim ułomnym bratem zanim zaginął w wakacje 8 lat temu.

Mortifervs

2018-08-01, 15:13
Nawet jak miał "lewą" spluwę, to k***a rzeczywiście lepiej daś się zaj***ć, niż aresztować.