18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porzucony szpital zakaźny w Sokółce

ParalitykDance • 2013-12-16, 01:17
Witam, po raz kolejny wrzucam materiał z jednej z naszych wypraw, tym razem w rejony granicy z Białorusią.

Sokółka, szpital zakaźny.
Budynek powstał jako koszary carskie na początku XX wieku. W okolicy lat 30 został przemianowany na szpital wojskowy a następnie szpital zakaźny. Działał z tego co się dowiedzieliśmy jeszcze do końca lat 80-tych. Obecnie jest rozkradziony w takim stopniu, że nie znajdzie się w nim nic cennego. Wyrwane zostały nawet kable ze ścian.

Więcej naszych wypraw:
https://www.facebook.com/UrbanExplorersBialystok













Standardowo ;) Więcej zdjęć w komentarzach.

ParalitykDance

2013-12-16, 23:38
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Prawdę piszesz ale dodam że trzeba uważać również na BMN i BBI bo są równie nie obliczalni jak sokólszczaki . Zresztą co się dziwić jak oni w Sokółce mają jedno skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną , więc jak wjeżdżają do Białego to dostają małpiego rozumu .



Zapomniałeś o BWM ;)

miedzianek

2013-12-17, 00:59
Smigacie czasami gdzies po bunkrach na podlasiu? Moglbym kiedys sie z Wami zabrac:D? Bo lubie takie mroczne miejsca

uyvu

2013-12-17, 03:39
Nieruchomość nie może zostać porzucona, tylko opuszczona.

podlasianin

2013-12-17, 09:57
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Prawdę piszesz ale dodam że trzeba uważać również na BMN i BBI bo są równie nie obliczalni jak sokólszczaki . Zresztą co się dziwić jak oni w Sokółce mają jedno skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną , więc jak wjeżdżają do Białego to dostają małpiego rozumu .



burakiem to Ty jestes, moze i jest jedno skrzyżowanie ze światłami ale Ty i w białymstoku co jest ich multum nie dasz rady pewnie mistrzuniu kierownicy pastewniaku z okolic. Nie nawidze takich ludzi...

derib

2013-12-17, 12:19
ParalitykDance napisał/a:



Prosektorium nie ma, ale 20 m od szpitala jest kapliczka z ołtarzem z kafli :P

Obrazek



W Białymstoku jak się widzi rejestrację BSK ( Sokółka ) to trzeba wzmocnić ostrożność. Rejestrację tłumaczymy jako "Balszoj Sokólski Kaskader" ewentualnie "Buraki, Sałata, Kapusta"



Skolei ja jak trafie na skrzyzowaniu na delikfenta z bialostocka rejestracja to wole sie zatrzymac i grzecznie wskazac ze moze sobie jechac bo dostajecie paniki jak przyjedziecie z tej swojej 'metropolii' i trzeba poradzic sobie na skrzyzowaniu bez swiatel.

podlasianin

2013-12-17, 16:27
derib napisał/a:



Skolei ja jak trafie na skrzyzowaniu na delikfenta z bialostocka rejestracja to wole sie zatrzymac i grzecznie wskazac ze moze sobie jechac bo dostajecie paniki jak przyjedziecie z tej swojej 'metropolii' i trzeba poradzic sobie na skrzyzowaniu bez swiatel.



masz racje, przyjedzie szlachta z miasta i nie zna przepisow bo tylko polegaja na swiatlach.

KlinikaAborcyjna

2013-12-17, 17:05
podlasianin napisał/a:



burakiem to Ty jestes, moze i jest jedno skrzyżowanie ze światłami ale Ty i w białymstoku co jest ich multum nie dasz rady pewnie mistrzuniu kierownicy pastewniaku z okolic. Nie nawidze takich ludzi...



Wiedziałem że znajdzie się jakiś cieć z bahmatołki , jaki urażony :idzwch*j:

Kooostek

2013-12-17, 18:10
o widze swoje klimaty a spory dalej z pierwszymi literami tablic nieżle nieżle

MindFucker__

2013-12-17, 20:48
Tam to na wagarach w średniej nie jedną flaszkę się wypiło :D

Skowroniasty

2013-12-17, 21:12
BSK - Buraki Sałata Kapusta
Bardzo Słaby Kierowca
i mój osobisty lider
Bij Sk***ysyna Kijem

Śmiem twierdzić iż podczas wybierania skrótów do nr rejestracyjnych nie kierowano się nazwami powiatów tylko lokalną mentalnością, bo mamy jeszcze:

BMN - Bydło Monieckie Nieszczepione
BKL - Będę Kiedyś Londyńczykiem (dlatego jeżdżą lewą stroną)
BHA - Białoruska Hołota Atakuje
BGR - Boże Gdzie Rozum.
BWM - Byłem W Mieście
BIA - Bieda i Alkoholizm, Brawuwa i Abstynecja no i lokalny wschodni smaczek Bielastok i Akalice

michnik_xD

2014-05-16, 11:00
BIA - Białystok I Akalice