18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porzucenie psa

phrontch • 2020-04-05, 21:28
Świąteczny prezent najwidoczniej się znudził




koras24

2020-04-05, 21:41
Utopić w worku źle, przywiązać w lesie źle, zostawić źle, zjeść źle. Wszystkim nigdy nie dogodzisz.

tarcer123

2020-04-05, 21:47
Trzeba byc ch*jem zeby cos takiego zrobic. Jak bierzesz zwierze to jestes za nie odpowiedzialny.

pazuzu

2020-04-05, 22:12
koras24 napisał/a:

Utopić w worku źle, przywiązać w lesie źle, zostawić źle, zjeść źle. Wszystkim nigdy nie dogodzisz.



Też bym nie wiedział co zrobić z takim właścicielem psa

Touch_Of_Madness

2020-04-05, 22:29
tarcer123 napisał/a:

Trzeba byc ch*jem zeby cos takiego zrobic. Jak bierzesz zwierze to jestes za nie odpowiedzialny.



Wytłumacz to tej niepracującej hołocie , która wyciąga łapska po nieswoje pieniądze z 500+.

outsidethebox86

2020-04-05, 23:02
Znalazłam mojego psa na polnej drodze, jedno jego spojrzenie w moje oczy i już nie potrafiłam go tam zostawić, jest tak wdzięcznym i kochanym psiakiem, że nie wyobrażam sobie, by go ze mną nie było. Nie umiem zrozumieć ludzi, którzy wypie**alają zwierzaki, z jakiegoś powodu i skazują je na głód, zimno i tęsknotę. Dużo o człowieku mówi to, jak traktuje innych ludzi, a jeszcze więcej, jak traktuje zwierzęta.

Magik2501

2020-04-05, 23:08
A żeby mu wszystkie dzieci pomarły przed nim

mo...........ac

2020-04-06, 06:48
Poligon co się powinno zrobić w tej sytuacji?

Vrog

2020-04-06, 07:53
tarcer123 napisał/a:

Trzeba byc ch*jem zeby cos takiego zrobic. Jak bierzesz zwierze to jestes za nie odpowiedzialny.



Dlaczego jest tak dużo samotnych matek? Dlaczego? ch*j mnie to interesuje ale frajerstwo się szerzy...

tarcer123 napisał/a:

Trzeba byc ch*jem zeby cos takiego zrobic. Jak bierzesz zwierze to jestes za nie odpowiedzialny.



Dlaczego jest tak dużo samotnych matek? Dlaczego? ch*j mnie to interesuje ale frajerstwo się szerzy...

outsidethebox86 napisał/a:

Znalazłam mojego psa na polnej drodze, jedno jego spojrzenie w moje oczy i już nie potrafiłam go tam zostawić, jest tak wdzięcznym i kochanym psiakiem, że nie wyobrażam sobie, by go ze mną nie było. Nie umiem zrozumieć ludzi, którzy wypie**alają zwierzaki, z jakiegoś powodu i skazują je na głód, zimno i tęsknotę. Dużo o człowieku mówi to, jak traktuje innych ludzi, a jeszcze więcej, jak traktuje zwierzęta.



Dla niektórych liczy się tylko mała krótka chwila przyjemność. Dlaczego jest tyle samotnych matek? Bo myśleli chwilą ulotną. On i ona jak takie dwa tępe bezmózgi.

Budrys2000

2020-04-06, 08:01
Touch_Of_Madness napisał/a:

Wytłumacz to tej niepracującej hołocie , która wyciąga łapska po nieswoje pieniądze z 500+.



Nikt ci nie broni nie być impotentem.

IOI

2020-04-06, 08:44
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Poligon co się powinno zrobić w tej sytuacji?



przeciez pisal ze puszczal psy na droge szybkiego ruchu zeby tiry je rozjezdzaly. czytaj troche

Budrys2000 napisał/a:

Nikt ci nie broni nie być impotentem.



moze sie stara, ale jego partner nie moze zajsc, troche wspolczucia

edmund

2020-04-06, 08:58
gdybym nie widział czegoś podobnego i też w mieście to bym nie uwierzył że można być takim h*jem,
pies tez poleciał za samochodem

SupremeLeader

2020-04-06, 09:07
outsidethebox86 napisał/a:

Dużo o człowieku mówi to, jak traktuje innych ludzi, a jeszcze więcej, jak traktuje zwierzęta.



Pozwól że przedstawię ci blondi.
Blondi była przeuroczym i kochanym pieskiem.

NataliaW

2020-04-06, 09:20
Ojej popłakać się można ojej zostawił pieska drań. Ale te p*zdy na sadisticu są zniewieściałe. A co z nim ma zrobić jak już mu nie potrzebny? Na zachodzi można usunąć 8miesieczny "płód", można zdrowego dziadka siła zabić (eutanazja). Ale k***a zbędnego sierściocha nie można uśpić, i nie można na własnej działce drzewa wyciąć. Pier... Wolność