18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porządne pierdolnięcie.

Salieri16000 • 2018-08-02, 18:53
Człowiek skacze z okna drugiego piętra, po zabiciu nożem swojej dziewczyny.

Michael Marler został skazany za morderstwo Danielle Richardson, w czwartek, 2 sierpnia 2018 roku.



PS Drugi film jakiś z dupy wzięty- nie przycinałem bo nie umiem.

energia2013

2018-08-02, 22:23
UK to wylęgarnia wszelkiego zła. Prymitywizm ożeniony z analfabetyzmem. Kretyni ubrani w tatuaże i ich wściekłe lochy pijące tanie bełty do kebaba. Patrzę na to i nie pojmuję, jak można brać cywilizacyjny przykład z tego szamba. Dzieci wychowane w tym kraju to przyszły element. Homoseksualizm jest wręcz sugestią jako sposób na życie już od przedszkola, gdzie manipuluje się w umysłach kilkulatków poprzez tęczowe elementarze....
To owoce rewolucji 1968. Zapłacicie za to lewackie ścierwa! Wasze bachory wam wynagrodzą liberalną edukację!

LaChupacabra

2018-08-02, 22:53
energia2013 napisał/a:

UK to wylęgarnia wszelkiego zła. Prymitywizm ożeniony[...]ralną edukację!



Nic dodać, nic ująć.

PS No może tylko to:


piratzmorza

2018-08-03, 13:30
Zamiast naśmiewać się z Polaków i przedstawiać nas jako pijaków i meneli proponuje zacząć robić to samo, ale z innymi krajami. Od razu nam samoocena podskoczy, a u nas wszyscy od małego uczą się opluwać swój kraj bo tu same pijaki i ludzie którym nic w życiu nie wyszło co obwiniają za to rząd. Pokazujcie wszędzie takie zdjęcia jak wyżej :)

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-04, 16:56
@up
Gadałem z jednym Norwegiem... Mówił, że wielu Norwegów płynie promem do Danii na weekendowe chlanie. Alkohol w Norwegii drogi i opłaca im się taki rejs. Już na promie chleją (zresztą kiedy wracałem promem do PL kilku młodych norków chlało na potęge i zachowywało się skandalicznie, a Polacy spokojnie, pili ale grzecznie w kabinach) potem chlanie na lądzie i powrót też ostro polany...
Na końcu powiedział, "jak w Danii spotkasz pijanego, to na pewno Norweg..." :mrgreen:
Zresztą to nie Polacy przodują w ilości pitego alkoholu