18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porywanie panny młodej w Kirgistanie

oc...........an • 2013-11-24, 01:40
Ciekawy dokument o "tradycji" porywania panny młodej w odległym zadupiu o nazwie Kirgistan.

Niby jest to zwyczaj, ale jak co przychodzi do czego to nigdzie on nie jest opisany, a wywodzi się... w sumie to obejrzyjcie sami ;)

Takie spostrzeżenie - wiele "porwanych" żon nie jest szczęśliwych z powodu takich praktyk (coś takiego) ale one były zmuszone do zamążpójścia. Natomiast u nas w Cywilizacji jakoś nikt nikogo do niczego nie zmusza a i tak 98% ślubów albo się kończy rozwodem, albo ciągną się niemiłosiernie na ch*jowych warunkach... robimy to źle?

Dokument jest po angielsku, ale są napisy i mam nadzieję, że poradzicie sobie ;)






PS: 27:55 - to już überklasyk :amused:

pi...........ja

2013-11-24, 20:16
Bo te "porwania" są ustawione jak małżeństwa zawarte mocą Nocy Kupały itp. wy naiwniacy.

marquis

2013-12-07, 01:30
Cytat:

Natomiast u nas w Cywilizacji jakoś nikt nikogo do niczego nie zmusza a i tak 98% ślubów albo się kończy rozwodem, albo ciągną się niemiłosiernie na ch*jowych warunkach... robimy to źle?



To żeś stary pojechał po bandzie. Twój awatar to nie przypadek ☭ tfuu! Uwielbiam czytać statystyki twej czerwonej lewackiej braci są lepsze niż Uśmiech Humoru. Po namyśle przyszło mi do głowy, że albo jesteś bardzo zgorzkniałym człowiekiem albo masz na myśli swój "postępowy" model rodziny.

PS. DUST DEVIL, Jeśli chodzi o twój podpis to - Raz sierpem, raz młotem ☭!
PPS. Babki w Kirgistanie mają naprawdę przerąbane.

oc...........an

2013-12-08, 01:29
marquis, nawet nie wiesz jak bardzo utwierdzasz mnie w przekonaniu, że obranie "komunistycznego profilu konta" było doskonałym wyborem, żeby wywoływać ból dupki :3 Ech, gdybyście "patrioci" nie mieli takiego bólu p*zdy o awatar to pewnie już dawno bym go zmienił...

Tak nawiasem, to sadistic po to jest, żeby mieć takie awatary i to ja i ludzie mojego pokroju "robią to dobrze". Jak bardzo chcesz patriotycznych treści, przestrzegania tabu i celebrowania "Polskości" to mam dla ciebie dwa doskonałe portale, na których najprawdopodobniej będziesz czuł się jak wśród swoich:
www.kibice.net
www.fronda.pl




:tecza: Komónizm tszeba zrozumjeć! :tecza:

Pozdrawiam!