18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2021-11-05, 23:02
Jedni i drudzy kradną, i wprowadzają durne bolszewickie unijne pomysły. Różnica między PIS a PO jest tylko taka że za PO człowiek się czuł jakby nie rządził głupi socjalista, tylko wrogi Polakom szkopski socjalista. Który zalałby najchętniej kraj uchodźcami, pederastami i rzeką tym podobnego gówna.

Aramanga

2021-11-05, 23:10
Mocz napisał/a:

Ja bym chętnie widziałem Pana Kaczyńskiego na banknocie 500zł.
Dobry pomysł
Brawo PIS, oby PIS rządził 100 lat



No to tyle co ciągniesz od nich nie robię rozj***li do reszty wszystko.

pazuzu

2021-11-05, 23:17
janlew napisał/a:

Jedni i drudzy kradną, i wprowadzają durne bolszewickie unijne pomysły. Różnica między PIS a PO jest tylko taka że za PO człowiek się czuł jakby nie rządził głupi socjalista, tylko wrogi Polakom szkopski socjalista. Który zalałby najchętniej kraj uchodźcami, pederastami i rzeką tym podobnego gówna.



A teraz rządzi nami Jarek czyli stary pedal hipokryta który nie umie się ubrać, sam nie potrafi zrobić nawet zakupów i nigdy nie wyjechał dalej niż Żoliborz w Warszawie. Faktycznie jest lepiej...

mam_racje

2021-11-05, 23:26
Farołrz napisał/a:

Szykuj piżamkę i szczoteczkę do zębów, no chyba, że wcześniej odwiedzi cię seryjny samobójca



Co wy julki pie**olicie, rzucacie hasła w oderwaniu od rzeczywistości:
- kiedy grasował seryjny samobójca i komu podpadły jego ofiary?
- kto kazał prokuratorom aresztować twórcę antykomor.pl?
- co służby platformy zrobiły w redakcji wprost byle odzyskać nagrania?
- kto chciał podpisać ACTA?
Jeszcze zacznijcie machać "flagą" UE, skandować "konstytucja" i zmniejszać swój "ślad węglowy"...

...a na banknot powinien trafić Vincent "piniędzy nima" Rostovsky:


dżonyłojlker

2021-11-05, 23:31
mam_racje napisał/a:

Co wy julki pie**olicie, rzucacie hasła w oderwaniu od rzeczywistości:
- kiedy grasował seryjny samobójca i komu podpadły jego ofiary?
- kto kazał prokuratorom aresztować twórcę antykomor.pl?
- co służby platformy zrobiły w redakcji wprost byle odzyskać nagrania?
- kto chciał podpisać ACTA?
Zaczniecie machać "flagą" UE i skandować "konstytucja" i zmniejszać swój "ślad węglowy", może wam te k***y coś sypną gazo-szekli:



k***a, deklu, jak nie rozumiesz żartu, to ci zaraz zapie**ole kopa w dupę przez kabelek ;-)

mam_racje

2021-11-05, 23:38
@up: Julki fantazje o kablu w dupie... a co mówi twój lekarz? Jesteś niebinarny queer? Jadłeś dziś bakłażana?

Aleo

2021-11-06, 00:14
Zapamiętajcie jedno - SEJM JEST ODZWIERCIEDLENIEM NARODU.

feel_x

2021-11-06, 00:15
Cos jest w tym tekscie...Pis niekoniecznie ma poparcie w tym, ze przekupil ludzi 500 plus lub ze ludzie zadowoleni sa z dobrej zmiany. Pis ma poparcie bo atakujac elity spowodowalo ze polski cham czuje sie dumny ze swojego chamstwa, polski nieuk ze swojego nieuctwa, a polski nieudacznik czuje, ze winni jego porażek sa ci co odniesli sukces.

Przez 6 lat dymaja w dupe caly kraj. Juz nawet sie nie pie**ola z tymi swoimi przekrętami. Za przepie**olony hajs tez nikt nie beknie. Nawet nie ma iluzji ze jest jakikolwiek trójpodział wladzy w kraju. Kasta ktora tak konstruuje przepisy by im sie nie moza bylo dobrac do dup. Nie mamy zadnych przyjaciół. Unia ma nas dosc. Ameryka ma nas w dupie. Putin chyba ze szczęścia sra pod siebie. I mimo tego nadal maja poparcie rzedu 37 proc :mrgreen:

diacon

2021-11-06, 00:16
Ale wiecie że to będzie bardzo drogi numizmat?! Nie macie pojęcia ile ludzi z branży czeka ! Śmiejecie się, ale to z was się śmieją :) hyhy

dżonyłojlker

2021-11-06, 00:27
mam_racje napisał/a:

a co mówi twój lekarz?



mówi: powstrzymaj się od ostentacyjnego uważania czegokolwiek, bo na tym się można przejechać.


O ty k***a chamie nieskrobany, edytowałeś komentarz i zarzucasz mi lewicowe poglądy. Nie ładnie. Nie dość, że nie masz poczucia humoru, to jeszcze jesteś niemądry (ale to jedno i to samo, bo osoby z deficytem intelektu i autystyczne nie rozumieją żartów). A pis to nie prawica, tylko socjaliści.

diacon napisał/a:

Ale wiecie że to będzie bardzo drogi numizmat?! Nie macie pojęcia ile ludzi z branży czeka ! Śmiejecie się, ale to z was się śmieją hyhy



Dźwignia x100 i czekam z odpaleniem shorta :roll:

kris1978

2021-11-06, 00:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mindfuck jest taki, że ten tfusk ich wszystkich bije o 2-3 głowy.
A jeszcze większy, że to te same k***y.
I wybór mamy, jaką k***ę wybrać.
Mamy przej***ne.



Wybierz k***y z PiSu. Przynajmniej coś wybudują. Jak wybierzesz k***y z PO- tuskowej partii, to ci wszystko sprzedadzą i zostanie ci żyć jako sługa u niemca i wtedy spełnią się marzenia Hitlera.

dżonyłojlker

2021-11-06, 00:36
kris1978 napisał/a:

Wybierz k***y z PiSu. Przynajmniej coś wybudują. Jak wybierzesz k***y z PO- tuskowej partii, to ci wszystko sprzedadzą i zostanie ci żyć jako sługa u niemca i wtedy spełnią się marzenia Hitlera.



Hitler pod koniec "kariery" doszedł do wniosku, że Polacy są znacznie bardziej wartościowym narodem niż niemcy.

a1lp2ha3

2021-11-06, 00:48
Smarować dupy może was ktoś wyr*cha sadole :D zozole

MrMorus

2021-11-06, 00:50
Narzekacie na PiS? To przypomnijcie sobie rządy PO. Rozumiem, że można nie lubić partii rządzącej z różnych względów, ale głosowanie na PO, która ma obecnie według sondaży około 25% poparcia to konkretne sranie do własnego gniazda. Ilość afer, przekrętów, kłamstw, złych decyzji za platformy znacznie przebija rządy PiSu.