18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Coś o żydzie

dozek • 2013-11-14, 14:55
Znalazłem na piekielnych:

Cytat:

O rekordzie niewdzięczności.

Jedna z linii mojej rodziny pochodzi z Przemyśla. Mieszkają tam w kamienicy od ponad 200 lat. Przez wiele lat w kamienicy obok mieszkała pewna rodzina. Gdy w 1939 roku Niemcy zaatakowali Polskę, do ich mieszkania zapukał Żyd pragnący ukryć się przed Niemcami. Cała jego rodzina została wymordowana podczas jednej z pokazowych egzekucji jeszcze w trakcie Kampanii Wrześniowej. On akurat będąc poza rodzinną miejscowością, ocalał.

Rodzina ta przyjęła go i przechowywała, ryzykując życiem. Niemcy rozstrzeliwali całe rodziny, jeśli pomagały Żydom. Nie wzięli od "lokatora" złamanego grosza.

Taka sytuacja trwała do roku 1944, kiedy to Sowieci zajęli Przemyśl. Ukrywany Żyd podziękował Polakom za lata opieki. Łzy się lały, miały miejsce uściski, pocałunki w policzki...
Tego samego dnia nasz "bohater" poszedł do biura NKWD. Tam, w zamian za obietnicę posady w UB zeznał, iż dwóch synów rodziny która go ukrywała, służyło w AK. Obaj zostali poddani torturom i zamordowani. Natomiast cała rodzina została wywieziona w głąb Związku Radzieckiego.
Nikt z nich nie przeżył.



Wdzięczność żydowska...

szczyru

2013-11-15, 01:48
@up
W kontekście tej pierwszej historii to raczej o Polakach a nie Żydach powinieneś pisać z małej litery. Tyle się tutaj mówi o przywarach wszystkich Żydów, ale czy można upaść niżej niż człowiek który wyrywa zęby ze zwłok człowieka, którego sam zabił?
Przeraża mnie fakt że wiele osób przejdzie obok tej historii obojętnie dlatego że zrobił to Polak, a wiadomo swoich trzeba bronić. Rozumiem potępiać Żydów komunistów, donosicieli, ubeków, skąpców, ale do cholery jasnej, jak w kontekście takich historii można sądzić że Polacy są cokolwiek więcej warci? Wszędzie znajdą się ludzie godni najwyższej pogardy i nie sądzę żeby wśród Żydów było ich więcej niż u nas, czy w jakimkolwiek innym narodzie.

Gambi

2013-11-15, 02:56
Szybko. Proszę o maść na ból dupy, bo nie ogarniam jak można wierzyć w takie pierdy. Wymyślone na kiblu z resztą.

Aneta18

2013-11-15, 23:45
MateuszMmz napisał/a:

krotki_siusiak Takiego wykształconego udajesz, a zobacz jak napisałeś NADZIEI. I nie broń żydów, bo już ktoś napisał, że w każdym narodzie trafiają się k***y. Ale w niektórych nacjach jest ich więcej niż w innych



Masz na mysli polakow? Tych co krzycza ze patyjoty sa a nastepnie: rozpie**alaja stolice, hajluja, wddychaja afe ktora niszczy prawdziwiwe polski umsyl i cialo, napie**alaja sterydy, ktore niszcza prawdziwie polski mozg i cialo. Tych samych co przyjezdzaja na plaze do gdyni i bija na gosci albo rozpie**alaja stadion. Moze masz na mysli kisezy patryiotow co niszcza odbyty polskich dzieci? Moze masz na mysli pseudo ludzi-gornikow ktorycdh matki r*chaly sie z niemcami za obywatelstwo a teraz naj***ni rozpie**alaja stolice? Moze masz na mysli spasionych ksiezy ktorzy lod malego krztaltowali we mnie wizje biblii jako ksiegi klamstw? A moze masz na mysli wiplera, ktory naj***ny nie wie co robi? Mozliwe, ze masz na mysli tego kolesia, co sprzedawal zydow i uciekl do ameryki poludniowej i stamtad dotowal rydzyka ktory robi w ch*ja emerytow ktorych r*cha tusk miller paliko i pawlak. Moze masz na mysli bzdzagwe bieninenende ktory zamieszal sie w budowe dreamlinera, ktory nie lata, bo ryzyko, ze sie sp***oli z nieba na ziemie wynosi 88 procent. Tacy zajebiscie jestesmy! Ja tam jestem glupkiem, na niczym sie nie znam...