18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porshe GT3 vs czuby na motorach

dziczek91 • 2011-10-26, 03:26
Nie wiem czy trafniej jest nazwać kierowcę odważnym czy głupim ale jedno jest pewne.. on ma Porshe, a ja nie.
:ok***a:


Trzeba albo mieć jaja, albo być kompletnie bezmózgim, niemyślącym idiotą :shock:

tomeksg

2011-10-26, 18:28
po 1 nie czuby tylko kozaki ja jezdze ale do takich umiejetnosci mi daaaaleko... po 2 motocykl nie motor ku*wa!!

Novik

2011-10-26, 18:36
proshe bez łopatek przy kierownicy długo tak nie pojeździ.

tak czi inaczej wole motór goście go brali jak szmate.

tomeksg

2011-10-26, 18:56
Novik napisał/a:

proshe bez łopatek przy kierownicy długo tak nie pojeździ.

tak czi inaczej wole motór goście go brali jak szmate.



Tak, motór daje wiecej frajdy z jazdy i wolnosc :) LWG

bamboocha

2011-10-26, 18:57
na prostych odchodzili a na zakrętach ich dochodził, tak jak to kiedyś ktoś powiedział: proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców

Człowiek Drzewo

2011-10-26, 20:38
kurna ale tam to inna kultura jazdy widze. U nas po 10 s jazdy musieliby zredukowac predkosc do 60km/h by przeczekac manewr wymijania jednego tira przez drugi, albo napotkaliby pieprzonego "golfa turbo" ktory predzej bedzie mogl zbierac kamyczki z drogi podczas jazdy niz Ci zjedzie(i bynajmniej nie na recznym). Oczywiscie o drogach nie wspominajac

mcmt

2011-10-26, 20:46
bamboocha napisał/a:

tak jak to kiedyś ktoś powiedział: proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców


Bardzo to niefortunne powiedzenie, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością sportów motoryzacyjnych.

dQrw10nYk0k5

2011-10-26, 21:32
dziczek91 napisał/a:

Nie wiem czy trafniej jest nazwać kierowcę odważnym czy głupim ale jedno jest pewne.. on ma Porshe, a ja nie.
:ok***a:


Obecnie możesz sobie kupić Porshe za miesięczną średnią krajową.
Klasyk 33letni :P
Byle robotnik od łopaty po miesiącu pracy może mieć porshe.
To już nie jest marka zarezerwowana dla bogaczy.

dziczek91

2011-10-26, 21:41
no może i masz rację, ale nie stać byłoby mnie na utrzymanie czegoś takiego ;p

do przypie**alających się - tak, wiem że "Porsche" a nie "Porshe", oraz że MOTOCYKLE a nie motory..
jak się nie podoba film, opis to nie oglądaj/nie czytaj a nie się rzucasz jeden z drugim jak glodna świnia przy pustym korycie.

tofur

2011-10-26, 21:50
Nie chce sie czepiać bo i filmik zajebisty i koleś dobrze prowadzi i piwo postawiłem ale... to nie jest chyba gt3... raczej "zwykłe" 911 carrera - wersja najsłabsza ale i tak zajebiste auto:)

@mcmt: powiedzenie jak najbardziej sie sprawdza:) zapraszam na jakikolwiek trackday:)

mcmt

2011-10-26, 22:37
Zaufaj mi, powiedzenie to abstrakcja... jestem współorganizatorem trackdayów na Torze Poznań m.i. dla bmw-klubu :facepalm2: i niekiedy kilka razy w tygodniu jeżdżę na kartingu. Kwestia sprzętu w sporcie motorowym jest kwestią podstawową chyba, że inny kierowca nie umie jeździć. Podstawową cechą każdej grupy jest moc silnika, waga pojazdu i zawieszenie a nie doświadczenie.

pptomek

2011-10-26, 22:54
O sk***iol psychiatryk.

Rafalskibos

2011-10-26, 23:26
właśnie tak Stig dojeżdza do roboty ;]

dziczek91

2011-10-27, 00:11
nie daję głowy, że to GT3 bo się nie znam, ale tak było napisane w info o filmie, więc nie dociekałem ;p

Andrev

2011-10-27, 00:12
nie dość że napisał porshe to motory - a ja nie widzę tam motorów - motocykle i jeden skuter a samochód do Porsche a kierowca ma w domu PS3 i cwiczy skilla :kawa:
PS: Penerku koffany wróciłem w wesela ale flaszki nie ma, była ale się stłukła ;) tęskniłem za wami cijule

FuBu667

2011-10-27, 01:43
Od tatusia dostał to jest szpan .....