18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poranny bÄ…k

jeziorekpl • 2013-03-04, 12:31
Moja mama jest bardzo kulturalną osobą, nie przeklina , nie beka, nie puszcza bąków ale dzisiaj mnie zażyła ...

Leży w łóżku, godzina 10 nad ranem , lekko na fazie która nie zeszła z wczoraj .
Siedzę sobie przed laptopem aż tu nagle słyszę konkretny pierd .
Chwila ciszy a po ciszy komentarz mamy :
"k***a, aż mi się w głowie zakręciło"

kolejna chwila ciszy i po ciszy :
"Dobrze, że nie stałam bo bym się pizgła"

kolejna chwila ciszy i po ciszy :
"Synek, weź otwórz okno"


Nie wiem czy to śmieszne dla WAS ale mnie zj***ło z nóg szczególnie, że przez całe 21 lat życia słyszałem 3 pierdy i 3 przekleństwa na krzyż :amused:

jeziorekpl

2013-03-04, 14:41
borisklinga napisał/a:

wyr*chałeś ją chociaz na tym łózko czy wolales na laptopie w tibie przycinać ?



Nie, za to Twoją wyr*chałem tak porządnie, że jęczała z rozkoszy i jeszcze chciała więcej, zaprosiłem kolegów w tym Twojego ojca i zrobiliśmy z Twoją starą bukkake , każdy z nas a było nas siedmiu spuścił się jej na ryj .
Zostawiła jeszcze u mnie swoje gacie, muszę jej osobiście oddać czy przekażesz tej swojej k***ie te pantalony Alfonsie ?

Ponury Knur

2013-03-04, 14:43
jeziorekpl napisał/a:



Nie, za to Twoją wyr*chałem tak porządnie, że jęczała z rozkoszy i jeszcze chciała więcej, zaprosiłem kolegów w tym Twojego ojca i zrobiliśmy z Twoją starą bukkake , każdy z nas a było nas siedmiu spuścił się jej na ryj .
Zostawiła jeszcze u mnie swoje gacie, muszę jej osobiście oddać czy przekażesz tej swojej k***ie te pantalony Alfonsie ?




Jaka napinka rodem z gimnazjum :amused: :idzwch*j:

synmackazklanu

2013-03-04, 15:29
jeziorekpl napisał/a:

@snik0 uwierz mi, że za taki tekst dostałbyś ode mnie porządny wpie**ol gdybyś był w zasięgu ręki bo tylko najgorsze sk***iele i p*zdy wypowiadają takie teksty .



jeziorekpl napisał/a:



Nie, za to Twoją wyr*chałem tak porządnie, że jęczała z rozkoszy i jeszcze chciała więcej, zaprosiłem kolegów w tym Twojego ojca i zrobiliśmy z Twoją starą bukkake , każdy z nas a było nas siedmiu spuścił się jej na ryj .
Zostawiła jeszcze u mnie swoje gacie, muszę jej osobiście oddać czy przekażesz tej swojej k***ie te pantalony Alfonsie ?



To siÄ™ chyba nazywa hipokryzja. :sraka:

Hatin

2013-03-04, 21:05
Stary no pozazdrościć, życie usłane różami.

kaiel

2013-03-04, 21:05
ponury knurze ty masz niedepozyt i Teresa cię nie kocha ,czepiasz się chłopa bo masz złe relacje

virdem

2013-03-04, 21:07
beka z jeziorka :amused:

goscyniok

2013-03-04, 21:09
x500 napisał/a:


w jednym pokoju



21 lat i mam kompa u matki w pokoju by na brzydkie strony nie wchodził :)

PÅ...........un

2013-03-04, 21:15
Konto od 2011-01-13 i nie zna pierwszego niepisanego przykazania sadistica: materiał własny nie może zawierać nikogo ani niczego, co wyśmiane i poniżone osobiście Cię zaboli. :D

Teraz cierp. Niech ginie.

:amused:

rusofil

2013-03-04, 21:16
Co to za popie**olona, gimbusiarska moda na stawianie spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Co jest z wami nie tak, ludzie? Już nie łaska pisać jak myślący człowiek, a nie jak troglodyta, który pierwszy raz w życiu ma styczność z językiem? Poza tym: ale kurewsko śmieszne. Hahahahaha, bąki. Bo matka nie jest człowiekiem i nigdy nie wali pierdów. Ale śmieszne, nie no, z krzesła spadłam i właśnie się wyczołguję spod stołu.

jangawel

2013-03-04, 21:20
To musi być prowokacja, takiej patologii nie ma.

MIhau_

2013-03-04, 21:23
To jest zalosne....

Pa...........or

2013-03-04, 21:37
sprawdź na wiki hasło patologia.

Plecionkarz

2013-03-04, 21:41
Z tymi pojazdami po matkach jesteście jak ten robot porozumiewający się z innymi za pomocą kaset z kwestiami.


AngryCow

2013-03-04, 21:42
Temat słaby, ale to co dzieje się w komentarzach... To dopiero żenada :-|