18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porajdowane...

~McSadol • 2022-02-09, 15:46
... co pozapie**alali to ich ...


bbs2000

2022-02-09, 22:01
Dot napisał/a:

mnie to zawsze zastanawia co ten kierowca ma w głowie, albo ile warstw pampersa nosi, że leci po szosie czy po sniegu 250km/h reagujac na polecenia kolesia obok czytajacego kąt i kierunek skretu z zeszyciku na kolanach



Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.

Zenonn

2022-02-09, 23:22
majkelson napisał/a:

Zawsze zastanawiało mnie co ci widzowie mają w głowach stojąc tak blisko. A potem płacz bo kto mógł przewidzieć



Nie wiem co mają w głowach, ale zapewne w majtkach mają coś, o czym możesz pomarzyć- jaja

Mzimu

2022-02-09, 23:42
Ja bym tego toru nie przejechał z połową ich prędkości. Pełen szacun za umiejętności.

7wporzondku

2022-02-09, 23:57
Mzimu napisał/a:

Ja bym tego toru nie przejechał z połową ich prędkości. Pełen szacun za umiejętności.



Lubię wyłapywać rymy gości za które powinien poleciec propsik

Pawehan

2022-02-10, 00:16
bbs2000 napisał/a:

Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.



Ale on i tak sra w gacie. Im więcej umiesz tym mniej się boisz.

Zasysacz

2022-02-10, 01:20
kaczmarzgr napisał/a:

O na przykład takie Pirelli Ice Sottozero J1



Ło dobre zjeby rozbiegali się jak karaluchy gdy ktoś zapalił światło :D

Ło dobre zjeby rozbiegali się jak karaluchy gdy ktoś zapalił światło :D

mit2 napisał/a:

Teraz to i tak luz. Zobacz co debile odpie**alali w czasach Grupy B.


chorym

2022-02-10, 02:34
Zenonn napisał/a:

Nie wiem co mają w głowach, ale zapewne w majtkach mają coś, o czym możesz pomarzyć- jaja



Ciekawe na co im sie te jaja przydadza jakby sie w nich takie auto wj***lo, a no tak czekaj, mogliby pisac na sadisticu ze kiedys mieli jaja a teraz im matula dupe podciera :DDDD

daminoday

2022-02-10, 04:53
Zenon jak by w ciebie przypie**olil tym samochodem to te twoje jaja ze stali na ch*j by sie zdaly..

TheAndyboy888

2022-02-10, 17:26
mit2 napisał/a:

Teraz to i tak luz. Zobacz co debile odpie**alali w czasach Grupy B.



Kurła i ta muzyka od starego Kałdi Kłattro. Dzisiejsze pierdziawki nie mają do tego podejścia

Dot

2022-02-10, 22:55
bbs2000 napisał/a:

Poniosła cię fantazja, w rajdach nie ma takich prędkości.



podkolorowywać trzeba, do 200 dolatują i wystrzel w drzewo przy takiej prędkości bo nie zareagowałeś na polecenie pilota

Pawehan

2022-02-11, 00:17
Dot napisał/a:

podkolorowywać trzeba, do 200 dolatują i wystrzel w drzewo przy takiej prędkości bo nie zareagowałeś na polecenie pilota



Jak nie zareagowałeś? Przecież kierowca i bez pilota widzi zakręt oraz zna trasę może nie tak jak pilot ale zna.
Te samochody są tak zabezpieczone ,że załoga jest bezpieczna nawet przy wypadnięciu z trasy przy 150 na godzinę. Oni naprawdę się tak nie boją jak ty gdy to oglądasz :-)