18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik prawdziwego mężczyzny - kibel

WujekAdolf • 2013-05-22, 08:27
Poradnik każdego prawdziwego mężczyzny!



Obejrzeć i zapamiętać!!

borisklinga

2013-05-24, 15:38
ja tez nie myje, moja kobita mi myje ustami kilka razy dziennie ;) pozdrawiam pedałów

i zazdrośników

jedrzej152

2013-05-24, 16:40
@borisklinga nie za stary już jesteś na takie rzeczy... Przypomina mi to takie "o kim to ja nie jestem" a w rzeczywistości, w dupie byłeś gówno widziałeś... Identycznie jest z alkoholem, ten co mówi ile to on nie wypił na ostatniej imprezie odpada pierwszy - Tak samo ty, chwalisz się ile to razy dziennie robi Ci twoja "kobita" loda, a w rzeczywistości walisz konia... o ile w tym wieku jeszcze Ci stoi skoro tyle razy Ci ta laska robi loda to pewnie Ci się zapas orgazmów powoli kończy... (jeżeli rzeczywiście masz te 49lat w co wątpię, bo teks godny przeciętnego ucznia gimnazjum)

plackie

2013-05-24, 16:44
na kacu obejrzeliśmy ze znajomymi wszystkie odcinki

monto

2013-05-24, 16:47
Kaprys napisał/a:

A ziew. Leję celując (taka gra). Jak strząsam, i coś kapnie, wycieram. Bo k***a nie życzę sobie, że najpierw wytrę dechę, położę papier, potem siadam. I to często po laskach. Potem mam do nich obrzydzenie, a sporo debilek włazi w męski, bo damski obstawiony. A uraz do cip pozostaje. Ostatnie krople na dechę, potem wytarcie c**y chyba jednym listkiem. Chociaż moja nawija z 10 listków i wyciera dokładnie, na dwa razy, z góry, i kolejne 10 z dołu. I papier schodzi na momencie. Taki stopień intymności, że nie zamykamy łazienki. W końcu ludzka rzecz, omawiamy codzienne sprawy podczas takich czynności. Ja jej lizałem cipę, ona mi wuja wielokrotnie, więc absurdalne by to było, żeby udawać, że to służy tylko do lizania. Ale obowiązkowe podmycie.

co ja k***a czytam :samoboj:

riczardson

2013-05-24, 18:24
Kaprys chyba marzy o lizaniu c**y ;) Jego mały intymny świat.

kapelan_szturmowy

2013-05-24, 21:15
Ja mam wyj***ne. Jak mi się chce, to wytrząsam, a reszte pindol sam w dz**kostrachach się wytrze. Potem na hajdawerach samo się wysuszy i wykruszy.

dex19

2013-05-25, 08:17
Prawdziwy mężczyzna nie spuszcza też wody w kiblu!