18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porada

Ra...........hi • 2017-03-08, 11:33
Mała rada: Nie masturbujcie się, kiedy leżycie podpięci pod maszynę monitorującą serce. Spowodujecie tym niepotrzebne zamieszanie wśród lekarzy i pielęgniarek.

janlew

2017-03-08, 12:58
Nie wiem tylko czy porada jest potrzebna, tak chorych pacjentów, nie powinno być zbyt wielu...

~Velture

2017-03-08, 13:41
-Dzień dobry panie doktorze.
-Dzień dobry.
-To mam teraz zdjąć spodnie, pomaca mi pan jajka i wsadzi palec w tyłek czy jak to działa?
-k***a, Mariusz. Jestem twoim dentystą.

garota

2017-03-08, 18:15
Leżałem w szpitalu 2 tygodnie. Jak dobrze zagadasz z pielęgniarką albo sprzątaczką, to zwalą ci za czekoladki.

Essent

2017-03-08, 21:30
Velture napisał/a:

-Dzień dobry panie doktorze.
-Dzień dobry.
-To mam teraz zdjąć spodnie, pomaca mi pan jajka i wsadzi palec w tyłek czy jak to działa?
-k***a, Mariusz. Jestem twoim dentystą.



Dzięn dobry,jestem Mariusz
A witaj kolego,to co dzisiaj ząb czy jelito ?

BigCohones

2017-03-09, 11:45
Masz żonę.... zdradzasz ją z kochanką jak stoi w korku... po co jeszcze konia bijesz??? Nie żal Ci biednego zwierzęcia??? ;)

opec

2017-03-09, 12:40
Kłamstwo, biłem niemca po kasku wiele razy w szpitalu i jedyne co wykazywala aparatura to przyśpieszone tętno, gdzie nie jest to żaden alarmujący wyznacznik. Współczesna aparatura monitoruje o wiele więcej czynników na których podstawie określa stopień zagrożenia życia.

pawelozory

2017-03-10, 00:04
@opec
Gorzej jak leżysz na sali monitorowanej a aparatura do której jesteś podłączony wydaje charakterystyczne "piknięcie" podczas każdego uderzenia serca. Podczas orgazmu dochodzi nawet do 140 uderzeń na minutę. U zdrowych ludzi, w stanie spoczynku jest to wynik nie do osiągnięcia, więc w szpitalu z ogarniętym personelem przyspieszone "pikanie" na pewno zwróci czyjąś uwagę.

BigCohones

2017-03-10, 09:45
Chyba na OIOM-ie..... Ale tam wybacz ale leżący nie są w stanie konia walić.