18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porada babci dla lewaka

vl...........00 • 2017-05-02, 18:10
Wkurzony lewak dostaje radę od dobrej babci.


botspam

2017-05-04, 17:58
ePeeL napisał/a:

Obrazek

Więcej mi nie wystarczy, żeby uruchomić "proces myślenia". Zaraz pewnie tak czy siak usłyszę, że to zdjęcie jest zmanipulowane przez pakt Sorosa z Tuskiem i Unią Europejską na czele :roll: Swoją drogą to nazizm nie jest czasem integralną częścią faszyzmu?
Nie mówię, że marsze ONR nie są na rękę partii rządzącej (czy to PO czy PiS), ale za PO przynajmniej nie dostałem w p*zdę za to, że nie nosiłem "orzełka na bluzie" i nie mam k***a pościeli ze Znakiem Polski Walczącej. Wydaje mi się, że teraz jest to bardziej prawdopodobne. Nie rozumiem myślenia u was. Czym ten PiS wam tak k***a zaimponował? Abstrah*jąc od tego co robiło PO to czym KONKRETNIE wam zaimponowali? "500+", które nie spowodowało jeszcze większą dziurę budżetową niż była i sama inicjatywa jest pokryta z kieszeni podatników (nie rozumiem ludzi którzy mówią, że to PiS im dał 500 zł... to my im daliśmy, bo rząd nie ma własnych pieniędzy i nigdy nie będzie miał) czy może ciągłym przeciwstawianiem się Unii, która odetnie przypływ gotówki i nie będzie już dotacji na np. Orliki, place zabaw albo na rozwinięcie firmy? Zaraz pewnie usłyszę gadkę na temat imigrantów itp. Nawet jakbyśmy ich tu przyjęli to: po pierwsze - część siana na socjal dla nich dostalibyśmy z Unii, po drugie - sp***olili by stąd jak najszybciej do niemiaszków, po trzecie - znam paru brudnych co wyrabiają nam PKB (np. poprzez budki z kebabami) i wolę ich niż leniwe robale z Polszy, które ciągną zasiłek dla bezrobotnych. Będziemy niedługo wpie**alać piach z gównem, jak to ma miejsce w Korei Północnej. Wk***ia mnie to pie**olenie "A bo PO robiło tak...". Czy jeśli jakiś sk***ysyn zgwałci Ci żone/dziewczyne/córkę to ja też mogę, bo przecież ktoś już tak zrobił?


Ty to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Rząd nie ma swoich pieniędzy ale Unia już ma swoje? Kto finansuje UE? Kosmici? i ten tekst o wpie**olu za brak Orzełka :D no idiota

ePeeL

2017-05-04, 23:05
botspam napisał/a:


Ty to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Rząd nie ma swoich pieniędzy ale Unia już ma swoje? Kto finansuje UE? Kosmici? i ten tekst o wpie**olu za brak Orzełka :D no idiota



Tyle, że pieniądze z Unii nie idą na j***ną patologie (nie licząc tego brudnego bydła z bliskiego wschodu). Uwierz mi, że jakbym powiedział, że nie głosuje na PiS to u mnie na rewirach dostałbym wpie**ol, bo ludzie sobie nawet znak Polski Walczącej na ku*asie tatuują, więc nie pie**ol mi, że jestem idiotą, bo z palca sobie nie wyssałem takiej opinii ;) A swoją drogą to na Unie składają się też inne państwa i podejrzewam, że np. Włochy dają więcej niż my. Wolałbym, żeby szmal z podatków poszedł na coś bardziej konstruktywnego niż budowanie sobie przez partię rządzącą elektoratu pośród patologii umysłowej tego kraju. Zaraz pewnie usłyszę, że "na wyjazdy Tuska na narty to Ci pewnie pasowało". Nie, nie pasowało, ale wtedy nie byłem do końca świadomy co się dzieje, bo ze mnie jeszcze lekko szczyl, ale teraz - po otwarciu oczu widzę co się działo, co się dzieje i zapewne też potrafię przewidzieć co się dziać będzie. PiS ma nas w garści i będziemy j***ni, aż do kresu żyć naszych. Ejmen.