18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porachunki Czeczenów z Tatarami w Rosji

Musashi_Miyamoto • 2021-09-24, 01:09
Czeczeni urządzili starcie z Tatarami krymskimi, mieszkańcy obudzili się z odgłosów strzałów i byli przerażeni tym, co się dzieje.

Według naocznych świadków obie firmy postanowiły załatwić sprawę na terenie stacji benzynowej- zgromadziło się tam co najmniej 30 osób. Jako argument użyto broni. „To nie jest nowy budynek, tylko obszar przestępczy. Och, strzelają - powiedział autor filmu opublikowanego w sieciach społecznościowych. Tylko cudem nikt z zewnątrz nie został ranny.

Według lokalnego źródła krymskiego, trzech Czeczenów na stacji benzynowej nie poradziło sobie z ekspresem do kawy i zaczął go kopać. Właściciel sklepu upominał ich za to, że został pobity na pół na śmierć. Stracił oko. Na ratunek rzucił się Tatar krymski i również został pobity. Wszystko to stało się przy pokazie kastetów i pistoletów. strony rzuciły okrzykiem. 58 Krymów przybyło z kijami, kastetami i ranami, i OMON. Naszych przyjęto, tych wypuszczono. Policja wstawia się w obronie „nieuzbrojonych” Czeczenów, którzy chcieli załatwić sprawę pokojowo – według ich wersji”

Na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze MSW. Uczestnicy konfliktu próbowali uciec, ale zostali zatrzymani. Policja skonfiskowała dziesięć traumatycznych pistoletów. Łącznie zatrzymano 58 osób.


mocnymarcin5

2021-09-24, 12:52
Zasysacz napisał/a:

Myślałem że się pie**olnoles w opisie że automatyczny a to faktycznie traumatyczny trochem zdziwion



Nie automatyczna, w tym filmie masz wytłumaczone czego używają w Rosji zwykli ludzie do obrony


KFCnigget

2021-09-24, 12:59
Harpaganik napisał/a:

zbyt romantyczny obraz wojownika ci siedzi w glowie. To nie film fantasy czy historyczny o sredniowiecznych wojach. Po drugie, war is war slyszales to kiedys ? Zeby wymazac ci ten romantyzm wojownika czy zolnierza polecam poczytac Orwella, chlop zrozumial ze takie pie**olenie jak twoje nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia podczas wojenki.



ale tak powinny wyglądać wojny, a jeśli ktoś chce upodlić siebie i innych do tego co się dzieje na tym świecie, to powinien stanąć przed sądem wojennym i dostać kulkę w łeb, chyba znasz prawo, prawda, konwencja genewska itp.? :kawa:

Harpaganik

2021-09-24, 13:55
KFCnigget napisał/a:

ale tak powinny wyglądać wojny, a jeśli ktoś chce upodlić siebie i innych do tego co się dzieje na tym świecie, to powinien stanąć przed sądem wojennym i dostać kulkę w łeb, chyba znasz prawo, prawda, konwencja genewska itp.?



czlowieku, w jakiej bance ty zyles przez 29 lat. O ile nie sklamales z wiekiem w profilu. Tobie tez polecam poczytac Orwella. Tez mial takie zdanie zanim nie poznal prawdy o wojnie. Rzeczywistosc ladnie i skrzetnie rozklada romantykom swiatopoglad. Twoj romantyczny boj konczy sie tak samo dla zolnierzy cywili romantykow czy takich jak ja, kazdy zdycha w bolu cierpieniu z bebechami na wierzchu bez nadziei. W tym znajdz romantyzm. Bo patriotyzm milosc do ojczyzny, i boj w imieniu bliskich tylko na romantyczny wyglada. W rzeczywistosci im ktos jest wiekszym sk***ysynem tym wieksza szansa ze wroci zywy , a im wiecej takich sk***ysynow tym wieksza szansa na zwyciestwo.

UrlichUrwich

2021-09-24, 20:50
Kto o tej porze pije kawę? Obsługa powinna włączyć cichy alarm chwilę po tym jak podeszli do tego expresu (i to we trójkę naraz).

krasnal_hałabała

2021-09-26, 21:48
Harpaganik napisał/a:

zbyt romantyczny obraz wojownika ci siedzi w glowie. To nie film fantasy czy historyczny o sredniowiecznych wojach. Po drugie, war is war slyszales to kiedys ? Zeby wymazac ci ten romantyzm wojownika czy zolnierza polecam poczytac Orwella, chlop zrozumial ze takie pie**olenie jak twoje nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia podczas wojenki.



Nie piszę jak jest, tylko jak powinno być. A "Rok 1984" czytałem, nic takiego tam nie było, wręcz potępiane przez Orwella było takie myślenie jak Twoje, O'braien nie jest pozytywną postacią tylko głównym antagonistą. To jak wygląda wojna, to wiem, o to się nie martw, swoje przeżyłem, za pieniądze człowiek zrobi dużo a później żałuje. Rycerz powinien być brutalny do potęgi i łagodny do potęgi, brutalny i okrutny w walce ale do cywili i kobiet łagodny. Nie jest tak niestety, ale być powinno. Niestety, Czeczeni to p*zdy, dlaczego? bo przed Ruskimi sp***alają i chowają się po wąwozach a do cywili są chojraki.

Harpaganik

2021-09-27, 19:37
krasnal_hałabała napisał/a:

Nie piszę jak jest, tylko jak powinno być. A "Rok 1984" czytałem, nic takiego tam nie było, wręcz potępiane przez Orwella było takie myślenie jak Twoje, O'braien nie jest pozytywną postacią tylko głównym antagonistą. To jak wygląda wojna, to wiem, o to się nie martw, swoje przeżyłem, za pieniądze człowiek zrobi dużo a później żałuje. Rycerz powinien być brutalny do potęgi i łagodny do potęgi, brutalny i okrutny w walce ale do cywili i kobiet łagodny. Nie jest tak niestety, ale być powinno. Niestety, Czeczeni to p*zdy, dlaczego? bo przed Ruskimi sp***alają i chowają się po wąwozach a do cywili są chojraki.



jesli mowic o tym jak powinno byc... to powinien byc lad porzadek jedna pie**olna empatia i brak wojen.

krasnal_hałabała

2021-10-14, 01:44
Harpaganik napisał/a:

jesli mowic o tym jak powinno byc... to powinien byc lad porzadek jedna pie**olna empatia i brak wojen.



I do tego należy dążyć.