18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popuszczała szpary zajętemu chłopakowi i jeszcze się wypiera

~Sunday • 2023-01-20, 10:06

Sprawa zamknięta :-D

Znawca_Cipek

2023-01-20, 21:22
Kirwa, ile one mają lat? Moja córka za 10 lat też taka będzie??? Nie mogę się doczekać :D

Krysteeek

2023-01-20, 21:42
Po co ta agresja. Pomógłbym jak tylko umiem i tym co mam aby zaspokoić i uniknąć tej awantury o brak bolca.

feniks_01

2023-01-21, 00:06
Ta co dostala (oby zero powaznego urazu) moze od razu z liceum na emeryture. Pod warunkiem,ze rodzice agresora sa bogaci. Tzn. byli bogaci. Bo prawnicy juz sie im ladnie dobiora do dupy :D

lesku73

2023-01-21, 00:45
I cyk skończyły się podśmiech*jki pijanej blondi.

NosaczPL

2023-01-21, 01:23
tam blondyna może i dobrze ze poszła spać bo i tak wyglądała i gadała coś nie mrawo tak jak by spaliła gieta !

kzf

2023-01-21, 16:49
Ech, przecież chłop to prosta istota. Jak mu dobrze w jego jaskini z jego babą, to nie idzie polować na inne. Jak widać po filmiku, ta, która z nim była raczej taka dobra też nie jest. Po samym zachowaniu i postawie ciała można stwierdzić, że robi jazdy i prawdopodobnie mocno reglamentuje zamoczenia. To się chłop wk***ił i poszedł "zjeść na mieście".

Folur

2023-01-21, 20:18
encoder178 napisał/a:

Nie żeby coś, ale to facet decyduje gdzie wsadzić sikorkę, a nie kobieta komu nałożyć gniazdko



Marzy Ci się. Jak suka nie da to pies nie weźmie. Ty żyjesz widać sadolowymi fantazjami na temat brazylijskich gwałtów, ZBOKU.

RozjechanyMurzaj napisał/a:

Co Ty pie**olisz człowieku. Mężczyzna to strażnik relacji, a kobieta seksu. To kobiety mają problem z tym, że kolesie je sobie por*chają i zostawiają, a dużo kolesi ma problem, żeby w ogóle por*chać, stąd termin incel, który odnosi się niemal zawsze do facetów.



relacji?? XD jakby nie BABY to wy wszyscy bylibyście w czarnej DUPIE w tej kwestii :)

nie dość że bez nich to jeszcze incele

quack

2023-01-21, 22:34
encoder178 napisał/a:

Nie żeby coś, ale to facet decyduje gdzie wsadzić sikorkę, a nie kobieta komu nałożyć gniazdko



Ty tak na poważnie? Jaka martwica mózgu...
Juz wiem dlaczego tyle jest głosów za pisem.
Chyba trzeba powoli zaczac sie pakowac, sprzedac majatek i zostawic was w tym nocniku z gównem aż zgnijecie, ha tfuu!

karakal

2023-01-21, 23:52
Wy tutaj czegoś nie rozumiecie. A znokautowana jest upalona z deka.

neo001

2023-01-22, 01:01
panar3 napisał/a:

Rzeczywiście, z pełnym wygarem i pięknie w tempo trafiła. He, he. Tamta już, suka, nie będzie długo tego kurewskiego uśmieszku nosiła. Zuch, a poprawka dla jebaki i kop w jaja dla poprawki. Swoją drogą, facet frajer. Ta bijąca znacznie fajniejsza bu uczciwie do sprawy podeszła a nie jak zakłamana blondi szmata. Sam bym jej piwo postawił za postawienie pały.



Suka? To ona zdradziła k***isko co z nienacka zaatakowało? "Szmatą" to jest gościu co zdradził, ale co ja oczekuje logicznego myślenia od baby co nokautuje rywalkę(nie ta inna) i p*zdeczke która ją usprawiedliwia!

Sebastian41

2023-01-29, 11:23
Suka nie da pies nie weźmie....