18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprzez piąty wymiar...

Halman • 2020-09-11, 04:45

bo czwarty wymiar to czas...

Olaf_z_Bajki

2020-09-11, 06:10
a drugi wymiar to wysokość

fuzzman

2020-09-11, 07:02
Ciekawe gdzie spadł.

Tyskiii

2020-09-11, 07:38
fuzzman napisał/a:

Ciekawe gdzie spadł.



Do nieba, przecież widać że spadł w stronę światła

r061071

2020-09-11, 07:39
Każdy szanujący się fizyk wie że wymiarów jest co najmniej
kilkanascie

Payan

2020-09-11, 07:43
r061071 napisał/a:

Każdy szanujący się fizyk wie że wymiarów jest co najmniej
kilkanascie



Odezwał się "szanujący fizyk" :D

zwierzak30

2020-09-11, 07:45
Halman napisał/a:

 Halman



Hal,powiedz mi proszę.
Co było bodźcem,do zmiany końcówki w twoim Nicku?
Dodałeś -man- żeby zaznaczyć coś?Czy k***a o co Ci poszło?
Poprzednio luknołem tylko i wiedziałem że to Ty.A teraz muszę sprawdzać czy Ty to TY.Jakoś mi nie pasuje.
Nie kojarzyłeś mi się jako (osoba,kobieta,mężczyzna czy jaką Ty tam masz płeć ) tylko jako Bezosobowa Część tego portalu.
Mam wch*j dobrą i wybujałą wyobraźnie.Potrafię wyobrazić sobie nieomal wszystko.-Dużo czytam, ch*j czytałem :)
A teraz po dodaniu tego j***nego MAN,w moim umyśle powstała postać jakiegoś gościa. :-/

I mój umysł zaczyna kreować k***a jakiegoś faceta. A przeglądając treści tu zamieszczane ,to można sobie wyobrazić wiele.
Wk***iony jestem na ciebie,za tego man-a.
Dawno już miałem o to zapytać,ale jakoś tak .... k***a sam nie wiem co o tym myśleć? :mrgreen:

Halman

2020-09-11, 08:07
zwierzak30,
powiadasz że dużo czytasz? klucz do odpowiedzi tkwi w powieści 3001 Odyseja kosmiczna. Nie ma przypadków.

Shikam

2020-09-11, 08:18
Czas nie jest wymiarem.

se...........ed

2020-09-11, 08:45
zwierzak30 napisał/a:

Hal,powiedz mi proszę.
Co było bodźcem,do zmiany końcówki w twoim Nicku?
Dodałeś -man- żeby zaznaczyć coś?Czy k***a o co Ci poszło?
Poprzednio luknołem tylko i wiedziałem że to Ty.A teraz muszę sprawdzać czy Ty to TY.Jakoś mi nie pasuje.
Nie kojarzyłeś mi się jako (osoba,kobieta,mężczyzna czy jaką Ty tam masz płeć ) tylko jako Bezosobowa Część tego portalu.
Mam wch*j dobrą i wybujałą wyobraźnie.Potrafię wyobrazić sobie nieomal wszystko.-Dużo czytam, ch*j czytałem
A teraz po dodaniu tego j***nego MAN,w moim umyśle powstała postać jakiegoś gościa.
I mój umysł zaczyna kreować k***a jakiegoś faceta. A przeglądając treści tu zamieszczane ,to można sobie wyobrazić wiele.
Wk***iony jestem na ciebie,za tego man-a.
Dawno już miałem o to zapytać,ale jakoś tak .... k***a sam nie wiem co o tym myśleć?



Tak że tego...

Ni...........ny

2020-09-11, 08:53
zwierzak30 napisał/a:

Hal,powiedz mi proszę.
Co było bodźcem,do zmiany końcówki w twoim Nicku?
Dodałeś -man- żeby zaznaczyć coś?Czy k***a o co Ci poszło?
Poprzednio luknołem tylko i wiedziałem że to Ty.A teraz muszę sprawdzać czy Ty to TY.Jakoś mi nie pasuje.
Nie kojarzyłeś mi się jako (osoba,kobieta,mężczyzna czy jaką Ty tam masz płeć ) tylko jako Bezosobowa Część tego portalu.
Mam wch*j dobrą i wybujałą wyobraźnie.Potrafię wyobrazić sobie nieomal wszystko.-Dużo czytam, ch*j czytałem
A teraz po dodaniu tego j***nego MAN,w moim umyśle powstała postać jakiegoś gościa.
I mój umysł zaczyna kreować k***a jakiegoś faceta. A przeglądając treści tu zamieszczane ,to można sobie wyobrazić wiele.
Wk***iony jestem na ciebie,za tego man-a.
Dawno już miałem o to zapytać,ale jakoś tak .... k***a sam nie wiem co o tym myśleć?



Cytat:

Frank Poole wyrusza na Europę, gdzie kontaktuje się z Halmanem, istotą złożoną z dawnych towarzyszy ze statku Discovery Davida Bowmana i HALA




Halman napisał/a:

powiadasz że dużo czytasz? klucz do odpowiedzi tkwi w powieści 3001 Odyseja kosmiczna. Nie ma przypadków.



Niech zacznie od początku albo chociaż od 2061, a od siebie poleciłbym też Spotkanie z Ramą czy tam z oumuamua ;-)

Halman

2020-09-11, 08:58
Niezwyciężony napisał/a:

Niech zacznie od początku albo chociaż od 2061, a od siebie poleciłbym też czy tam z oumuamua


przez tą j***ną oumuamua miałem jednoznaczne skojarzenia z "Ramą" :-D

spoon17

2020-09-12, 15:44
Sliders-prototyp

KaprysLosu

2020-09-12, 21:09
żyjemy w trójwymiarowym świecie przestrzennym z dodatkowym 1 wymiarem czasowym, w związku z czym określa się jako 4 wymiarowa czasoprzestrzeń. Hipotetycznie może być więcej wymiarów zarówno przestrzennych jak i czasowych, ale to tylko na kartce wyliczone, empirycznie niepotwierdzone. A samo określenie wymiarów bez dodania czasoprzestrzennych raczej odnosi się do samych przestrzennych, więc 5 wymiar to przeskoczenie o 2 oczka :)