18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna z Niemiec

Vof • 2013-06-19, 12:13
Perypetie niemieckich żołnierzy na wojnie :ok:


bloodwar

2013-06-19, 13:24
Prawie jak w 100% odwzorowującym przekrój społeczny filmie dokumentalnym "Nasi ojcowie, nasze matki" :-)

Jesse.Pinkman

2013-06-19, 13:55
@up - jakże trafne ale zj***ny podpis ,,nieżyd" to ci wujek z niemiec ustawił?

pi...........ja

2013-06-19, 13:57
A serialik ten telewizja publiczna wyświetliła by się unii podlizać.

Jad Kiełbasiany

2013-06-19, 13:59
BluntedAstronaut napisał/a:

@up - jakże trafne ale zj***ny podpis ,,nieżyd" to ci wujek z niemiec ustawił?
Obrazek



Jesteś idiotą czy tylko udajesz? :roll:

Jesse.Pinkman

2013-06-19, 14:09
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Jesteś idiotą czy tylko udajesz?



Idiotami są moim zdaniem osoby, które rano wyrażają swoje oburzenie z powodu zbrodni nazistowskich, żeby wieczorem z tych zbrodni się śmiać, wrzucając dowc**y o ,,zagazowanych żydach". A ty z takim podpisem jesteś tego idealnym przykładem.

Jad Kiełbasiany

2013-06-19, 14:14
BluntedAstronaut napisał/a:



Idiotami są moim zdaniem osoby, które rano wyrażają swoje oburzenie z powodu zbrodni nazistowskich, żeby wieczorem z tych zbrodni się śmiać, wrzucając dowc**y o ,,zagazowanych żydach". A ty z takim podpisem jesteś tego idealnym przykładem.




Wybacz, niesłusznie nazwałem Cię idiotą. Jeteś po prostu przewrażliwiony. Troszkę dystansu Ci nie zaszkodzi. Moje stanowisko w stosunku do żydów jest jak najbardziej na swoim miejscu. ;)

Endiegs

2013-06-19, 14:14
Śmiać się, a mordować z zimną krwią dzieci, kobiety i bezbronnych ludzi to różnica pajacu.

yoyoyo

2013-06-19, 14:37
Śmiejcie się śmiejcie, a to jest sprytnie ukryta propaganda i zakłamywanie historii.

Riva

2013-06-19, 21:05
Najwięksi antysemici w dziejach ludzkości oskarżają innych o antysemityzm, hipokryci j***ni, maja tupet, ftuuuuuuuuuuuu tylko napluć w mordę tym zakłamanym szwabom, nic więcej, dodam jeszcze ,że za to wszystko złe co nam zrobili, Polacy powinni nie tylko w Niemczech kraść im samochody, a powinni się wziąść za kradzież czegoś większego np.obrabiać im banki, jubilerów, muzea, prywatnych kolekcjonerów i odebrać im to co oni ukradli nam od zarania dziejów, ku chwale ojczyzny