18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność Polityczna

PogromcaDziewic • 2013-12-06, 17:51


Takie tam akurat na dzisiejsze (bez)myślenie niektórych i "pewnych organizacji".
Popierdzielone z demotów.

Czekam na lewy ból dupy. :D

~DMT

2013-12-06, 17:59
No chyba k***a żartujesz ... kto jak kto, ale Janek ma ode mnie szacunek.... Zrobił więcej dla Polski, niż te ch*je razem wzięte....

PogromcaDziewic

2013-12-06, 18:01
MaszAyahuaskę napisał/a:

No chyba k***a żartujesz ... kto jak kto, ale Janek ma ode mnie szacunek.... Zrobił więcej dla Polski, niż te ch*je razem wzięte....



Nie żeby coś... Ale wiesz, że dałem wkleiłem to specjalnie, zeby pokazać głupotę dzisiejszego myślenia "pewnych ogranizacji"?

casimus

2013-12-06, 18:05
Ktoś tu ironii nie rozpoznał... .

arkosek07

2013-12-06, 18:11
@PogromcaDziewic
Pokazałeś tym postem nie tylko głupotę myślenia "pewnych organizacji" ale także jednostek jakie mamy w społeczeństwie widząc po tych postach.

RockyWood

2013-12-06, 18:21
tacy się czujecie zabawni? OK. To wyobraźcie sobie dzisiaj jak do Polski wpada 20 tys. tureckich imigrantów. Jak by zareagowała Ojropa gdyby tak przypadkiem nasz umiłowany rząd nie kazał od zaraz dać im darmowe mieszkania i opiekę medyczną oraz zapewnić pracę żeby mieli się za co utrzymać?

SharpSe

2013-12-06, 18:26
Szukam tych informacji na stronie AntifaPolska ale za ch*ja znaleźć nie mogę. Więc albo ja jestem ślepy albo ty jesteś zjebem powielającym stereotypy. To kat jakby ktoś napisał, że na MN byli tylko chuligani podpalający tęcz. Pamiętaj, że wszystko działa w dwie strony. Zresztą komu ja to piszę.

PogromcaDziewic

2013-12-06, 18:30
Zacytuje, bo pisać mi się nie chce:
Cytat:

Ktoś tu ironii nie rozpoznał... .


Cytat:

@PogromcaDziewic
Pokazałeś tym postem nie tylko głupotę myślenia "pewnych organizacji" ale także jednostek jakie mamy w społeczeństwie widząc po tych postach.



No i jeszcze pod obrazkiem:
Cytat:

Poprawność polityczna właśnie tak każe dzisiaj myśleć


arkosek07

2013-12-06, 20:10
Jak to mówi JKM więcej jest głupich niż mądrych :D

Ammrass

2013-12-06, 21:02
@gwindak

Wejdź na fanpage Antifa Polska i kliknij "Zdjęcia". Trzecie zdjęcie od lewej strony.


przydatny ten fanpage, od razu test na idiotów w znajomych. wystarczy zobaczyć kto lubi tę stronę :D

Bard_Zerald

2013-12-06, 21:06
xD k***a ja byłem pewny że to żart, a antifa serio. Lewacy zawsze na opak rzeczywistości

tranzystor

2013-12-06, 21:06
Wiadomo, prawdziwi polacy wykonujący powitalny gest prawą ręką wymyślają kolejne prowokacje, żeby oczernić antifę. Obie grupy siebie warte :mrgreen:

PogromnaŻydków

2013-12-06, 21:12
Jan III Sobieski to porządny Polak. Zrobił dużo więcej dla Polski niż niejeden polaczek dla Polski. Dla nieuków: proszę się dokształcić w dobrych źródłach, a nie w "wikipedii", która kłamie na co drugim kroku.

Fukuoka

2013-12-06, 21:49
to dlatego do Turcji wciąż mamy wizy. Zastanawia mnie jednak to dlaczego Kanada musi płacic tak wygórowane ceny za wizę do Turcji (żaden z innych krajów). Czy jest jakis motyw historyczny odnosnie Kanady ktoś wie?

Berus

2013-12-06, 22:11
PogromcaDziewic napisał/a:


Czekam na lewy ból dupy. :D



Trafiłeś na niewłaściwy portal :D