18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisy

TT4 • 2018-12-10, 00:26
...oraz interwencja :ok:


nowynick

2018-12-10, 08:27
no i zrobili komuś krzywdę? Asfalt zrysowali? Takie przypie**alanie się bez powodu, tymczasem gdzieś za rogiem grupa imigrantów gwałci kolejną dziewczynkę...

~Velture

2018-12-10, 09:21
nowynick napisał/a:

no i zrobili komuś krzywdę? Asfalt zrysowali? Takie przypie**alanie się bez powodu, tymczasem gdzieś za rogiem grupa imigrantów gwałci kolejną dziewczynkę...


jak chcesz driftowac i wyrywać najlepsze laski to k***a w zimę pod tesco w golfie 3 lataj na ręcznym a nie w merolu i bmw na ulicy.

htp

2018-12-10, 10:02
nowynick napisał/a:

no i zrobili komuś krzywdę? Asfalt zrysowali? Takie przypie**alanie się bez powodu, tymczasem gdzieś za rogiem grupa imigrantów gwałci kolejną dziewczynkę...


Jak powiedział kiedyś klasyk: "Wolność nie polega na robienie tego, co się komu żywnie podoba"

solltys

2018-12-10, 13:01
Akurat przej***ne ma ten który nic nie zrobił i stał na światłach a że na końcu trochę przymielił to może być spowodowane tym ze chciał przyspieszyć aby zdążyć przejechać po tym jak zobaczył policję aby uniknąć kolizji.

lucilla

2018-12-10, 15:13
"no i zrobili komuś krzywdę? Asfalt zrysowali? Takie przypie**alanie się bez powodu, tymczasem gdzieś za rogiem grupa imigrantów gwałci kolejną dziewczynkę..."

Ulica to nie jest miejsce na takie wygłupy. Jedź se na tor.

mrthebenek

2018-12-10, 16:13
@solltys niewazne co chcial zrobic, wymusil. z prawego pasa, bez kierunkowskazu skrecil w lewo i wymusil na radiowozie. Nie bedzie kwita za swirowanie, tylko za bycie idiota ;)

TheAndyboy888

2018-12-10, 19:23
nowynick napisał/a:

no i zrobili komuś krzywdę? Asfalt zrysowali? Takie przypie**alanie się bez powodu, tymczasem gdzieś za rogiem grupa imigrantów gwałci kolejną dziewczynkę...


Jesteś dokładnie takim sebixem, jak ten co kręcił bączki... Musicie się dowartościować przed obcymi ludźmi, czy przedłużyć sobie wirtualnie ch*ja, że odpie**alacie taką manianę na drogach? Kogo to k***a obchodzi, że janusz wam tam gdzieś na zadupiu czipował wasz silnik z przebiegiem 300tys. km, tak że teraz w końcu macie te 300 koni i możecie poszaleć?
Chcesz sobie poszaleć? Rób to na swoim prywatnym terenie albo sp***alaj na tor. Nie narażaj innych ludzi na straty materialne, zdrowotne lub nawet utratę życia. Choćbyś nie wiem jaki k***a był dobry, zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak i wtedy ucierpią w 99% inni. Zaproś dżesiki i andżeliki na swój grunt i tam rób popisówkę. Droga publiczna nie jest od takich rzeczy.

P.S. Jestem zażartym miłośnikiem motoryzacji, najlepszą muzyką jest do mnie dźwięk silnika V8, ale jak k***a widzę takich pajaców na drogach, co przez pół życia zapie**alali na plantacji, aby kupić używanego mercedesa amg i potem świrować na drogach, to k***a nóż mi się w kieszeni otwiera. Na auto ma, na wachę ma, ale na tor już k***a nie starczyło...

an...........se

2018-12-11, 14:18
Velture napisał/a:


jak chcesz driftowac i wyrywać najlepsze laski to k***a w zimę pod tesco w golfie 3 lataj na ręcznym a nie w merolu i bmw na ulicy.



W zimIe korpielu, ZIMIE!

Wiewór

2018-12-12, 11:23
Jak to zazwyczaj bywa jedyne co potrafi właściciel mocnego auta to wcisnąć gaz w podłogę i kierownica do oporu prawo albo lewo... i jestę drafjtęrem.

artiee

2018-12-13, 00:37
@ up A na każdej ślizgawie p*zda