18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popis szybkiego wspinanie

~_Yarko_ • 2022-09-26, 19:24

Schodzenie efektowniejsze.

namate

2022-09-26, 21:53
syga92 napisał/a:

Twardy sk***ysyn



Chłop jest w szoku

CzarnyAdolf

2022-09-26, 22:08
Uszkodzenia narządów wewnętrznych po takim upadku mogą ujawnić się po czasie

Polacco Sivusco

2022-09-26, 22:28
Ale chyba wzrok mu sie poprawił od tego0 wspinania, bo wyłączyć kamerę podszedł już bez pingli

panar3

2022-09-26, 22:29
Janusz_k napisał/a:

Ja pierniczę, aż mnie dupa zabolała



Zejdź tatce z kolan. :ciasteczkowy:

StiepanB

2022-09-26, 22:35
Marcinqqq napisał/a:

waży pewnie ze 45 kilo, to i łatwo mu się wspinać, jak by ważył tyle co facet nie poszło by mu tak łatwo



Jesli koles wazy powiedzmy 45kg i na ławeczce wyciśnie 90kg to dla tobie pewnie nadal p*zda, ktora "nie wazy tyle co facet" strzelam, że jesteś "prawdziwym facetem" i ważysz z 80kg. W ciemno obstawiam, że nie wyciśniesz 160kg :)

gambit997

2022-09-26, 23:08
Daje mu 12 godzin... Po takim upadku jeżeli jest w stanie wstać i chodzić to jedyne szczęście że nie doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego (w chwili zderzenia z ziemią). To że chodzi to jest efekt szoku i adrenaliny, ustąpi za jakieś 5-15 minut, wtedy zacznie boleć. Naprawdę zacznie boleć za jakieś 6-12 godzin, zwykle rano po wypadku, wtedy się już nie chodzi tylko żona albo matka dzwoni po pogotowie.

Ja tu widzę złamanie lub w cudownym przypadku ciężkie stłuczenie kości ogonowej, możliwe że kompresyjne złamania kręgów lędźwiowych lub łuków kręgów tychże, ciężkie stłuczenia stawów skokowych obu nóg.

Reasumując - 6 miesiecy w gipsie od glowy po jaja, jeżeli w międzyczasie nie uszkodzi rdzenia kręgowego chodząc...

smc

2022-09-26, 23:12
Wstał, jeeebany!!!

Janusz_k

2022-09-26, 23:14
panar3 napisał/a:

Zejdź tatce z kolan.



Wiesz po sobie?

JebacPis100procent

2022-09-26, 23:58
gambit997 napisał/a:

Daje mu 12 godzin... Po takim upadku jeżeli jest w stanie wstać i chodzić to jedyne szczęście że nie doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego (w chwili zderzenia z ziemią). To że chodzi to jest efekt szoku i adrenaliny, ustąpi za jakieś 5-15 minut, wtedy zacznie boleć. Naprawdę zacznie boleć za jakieś 6-12 godzin, zwykle rano po wypadku, wtedy się już nie chodzi tylko żona albo matka dzwoni po pogotowie.
Ja tu widzę złamanie lub w cudownym przypadku ciężkie stłuczenie kości ogonowej, możliwe że kompresyjne złamania kręgów lędźwiowych lub łuków kręgów tychże, ciężkie stłuczenia stawów skokowych obu nóg.
Reasumując - 6 miesiecy w gipsie od glowy po jaja, jeżeli w międzyczasie nie uszkodzi rdzenia kręgowego chodząc...



Ja nie jestem ekspertem, ale czy przypie**olił sobie kolanami w klatkę piersiową? Słychać, że nie mógł złapać tchu.

kreska90

2022-09-27, 01:11
gambit997 napisał/a:

Daje mu 12 godzin... Po takim upadku jeżeli jest w stanie wstać i chodzić to jedyne szczęście że nie doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego (w chwili zderzenia z ziemią). To że chodzi to jest efekt szoku i adrenaliny, ustąpi za jakieś 5-15 minut, wtedy zacznie boleć. Naprawdę zacznie boleć za jakieś 6-12 godzin, zwykle rano po wypadku, wtedy się już nie chodzi tylko żona albo matka dzwoni po pogotowie.
Ja tu widzę złamanie lub w cudownym przypadku ciężkie stłuczenie kości ogonowej, możliwe że kompresyjne złamania kręgów lędźwiowych lub łuków kręgów tychże, ciężkie stłuczenia stawów skokowych obu nóg.
Reasumując - 6 miesiecy w gipsie od glowy po jaja, jeżeli w międzyczasie nie uszkodzi rdzenia kręgowego chodząc...



Dobrze tłumaczysz, leci piwko!

vevur

2022-09-27, 01:53
Jestem w szoku, że goleni se nie połamał. pie**olony farciarz

Szumlasuraz

2022-09-27, 07:37
A co on jest, k***a, Robocop?

FeeGiee

2022-09-27, 09:31
Marcinqqq napisał/a:

waży pewnie ze 45 kilo, to i łatwo mu się wspinać, jak by ważył tyle co facet nie poszło by mu tak łatwo



Niezłe usprawiedliwienie swojej nadwagi :D Piwko :D

crookla

2022-09-27, 14:58
Marcinqqq napisał/a:

waży pewnie ze 45 kilo, to i łatwo mu się wspinać, jak by ważył tyle co facet nie poszło by mu tak łatwo



Sam ważysz 45kg a reszta to tluszcz. Tyle w tobie k***a faceta :D