18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popis dzisiejszej architektury

kamiloops • 2014-02-02, 00:51
Stolica oprócz słoików, nie toleruje także grawitacji... :jezdziec:





Tak, wiem - już zakupiłem maść na ból dupy.

Szukałem, jednak jak było to do kosza.

Nihil

2014-02-02, 08:06
Ale macie getta w tej warszawie, bloki ogrodzone jakby pojeby w nich żyły niebezpieczne dla środowiska.

minusator

2014-02-02, 08:35
@MaszAyahuaskę

Rachować to nauczyli ale czytać i analizować już nie? Quaswerty i SteelMike już wyjaśnili sprawę.

Krakus76

2014-02-02, 08:49
Zajebisty bloczek o ile to nie fotomontaż to w takim chciałbym mieszkać, adres???, po prostu idealna konstrukcja do miasta, zero sąsiadów z prawej lewej, mieszkanie na przestrzał, dla mnie bomba, mógłbym wymieniać długą listę zalet takiej konstrukcji w porównaniu do tego co nam deweloperzy oferują.
Ja wyobrażam sobie osiedle takich bloczków.

Niestety takie budowle są nieekonomiczne

~DMT

2014-02-02, 09:09
@minusator

Ok, "obszedłem" blok, już wiem OCB. Ale jako tako patent z tym byłby dobry. Trzeba by tylko osadzić wszystko na stalowym szkielecie, co by nie jebło.

Pindzel

2014-02-02, 09:26
Stoi tak sam jak ten ku*as :cry:

ellsworth

2014-02-02, 10:22
Na pierwszy rzut oka widać, że to nie może być cały budynek, bo gdzie klatka schodowa?

majan

2014-02-02, 10:41
Mieszkanie w takim bloku ,to troche jak posiadanie fiata multiply :P

Prof._Kot_Budd

2014-02-02, 10:53
Nie, jak było to nie usuniemy , żeby k***a nie urazić twoich uczuć...

Apox

2014-02-02, 11:06
@Krakus76
No i trzeba wchodzić do domu po rynnie :)

cielakhsb

2014-02-02, 11:12
dla idiotów,zdjęcie z innej perspektywy...


aopia

2014-02-02, 13:04
To jest granica Nowodworów, praktycznie już nie Warszawa.. To tak jakby powiedzieć, że no jest to w Katowicach, a tak naprawdę jest w Gliwicach. pie**oloni idioci, co szukają okazji do zwiększenia sobie ego cisnąć na stolice.

Wyjdź sobie na miasto w swojej dziurze i zobaczymy kto taki cwany. Warszawa to jedyne pełnoprawne miasto w Polsce.

St...........ke

2014-02-02, 13:21
aopia napisał/a:

To jest granica Nowodworów, praktycznie już nie Warszawa.. To tak jakby powiedzieć, że no jest to w Katowicach, a tak naprawdę jest w Gliwicach. pie**oloni idioci, co szukają okazji do zwiększenia sobie ego cisnąć na stolice.

Wyjdź sobie na miasto w swojej dziurze i zobaczymy kto taki cwany. Warszawa to jedyne pełnoprawne miasto w Polsce.



Przybliżony adres: Odkryta, Warszawa, mazowieckie, Polska
Niedaleko Białołęki, Łomianek, więc chyba Ci się coś pomyliło. Co do Warszawy, to chyba jedyne miasto, ale niepełnosprawne.

las84500

2014-02-02, 21:24
Znajomy mi kiedyś opowiadał jak wyjechali nad morze i zgadali się z jakąś inną wyjazdową parą. Od słowa do słowa tamci zapytali się skąd jest znajomy. Odpowiedział, że z okolic Warszawy. Oni odpowiedzieli, że również. Znajomy z zaciekawieniem zapytał się skąd dokładnie bo on jest z Wołomina. W odpowiedzi usłyszał, że tamci są... z Siedlec :amused:

Seboolek

2014-02-02, 21:33
Aaaa Ty k***a manipulatorze jeden... gagatku. Fajna sprawa z tym blokiem