18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popatrz jaka franca

Jesse.Pinkman • 2021-10-16, 21:21
Chciał dla niej dobrze a ona tak mu się odpłaciła.

SupremeLeader

2021-10-16, 21:28
Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że miała wściekliznę.

Tryper

2021-10-16, 21:28
Drą te pie**olone japy, jakby co najmniej go Chupacabra upie**oliła.

dżonyłojlker

2021-10-16, 21:39
SupremeLeader napisał/a:

Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że bidulka nie zaraziła się pedalstwem.



poprawiłem ;-)

gall-kg

2021-10-16, 21:53
gumowe rękawiczki założył myśląc że go nie ugryzie ;)

wSAD

2021-10-16, 22:58
Te szare amerykańskie to wredne k***y. Kolega jedną potrącił i też chciał "pomóc". Dokładnie tak samo go załatwiła :P .

Manolito666

2021-10-16, 23:08
SupremeLeader napisał/a:

Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że miała wściekliznę.



Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu poj***ło)

PabllosSantoDaSilva

2021-10-16, 23:25
Manolito666 napisał/a:

Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu poj***ło)



Wszystko fajnie ale jak do tego doszło, że upieprzył Cię „dziki szczur”? Spałeś w rynsztoku, melinie czy wpadł na chatę i tyś go łapał ręką zamiast potraktować siekierą, widłami, mieczem czy choćby szczotą.

Manolito666

2021-10-16, 23:54
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Wszystko fajnie ale jak do tego doszło, że upieprzył Cię „dziki szczur”? Spałeś w rynsztoku, melinie czy wpadł na chatę i tyś go łapał ręką zamiast potraktować siekierą, widłami, mieczem czy choćby szczotą.



Dobre i grzeczne pytanie. Syn zadzwonił do mnie, a mieszka w starej kamienicy, że coś mu w ścianie nie daje spać. Zrobiliśmy dziurę w ścianie działowej, a jak włożyłem palce żeby ją poszerzyć, poczułem taki specyficzny ból, jakby mnie trzepnął prąd. Ale chwilę później Sk***iel uciekł przez otwarte drzwi na balkonie. Niestety nie miałem pod ręką siekiery, wideł, ani nawet miecza. A szczotą to mógłbym mu chyba umyć futerko.

CrookerS

2021-10-17, 01:03
Baza wirusow zostala zakutualizowana :mrgreen:

LaChupacabra

2021-10-17, 02:41
Manolito666 napisał/a:

Dobre i grzeczne pytanie. Syn za... ......d. Ale chwilę pó..... miałem pod ręką siekiery, wideł, ani nawet miecza. A szczotą to mógłbym mu chyba umyć futerko.


Ale jak to tak bez miecza?

Kaszakisza

2021-10-17, 03:34
Manolito666 napisał/a:

Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu poj***ło)



To, że zwierzę gryzie nie oznacza, że ma wściekliznę. :D
Większość dzikich zwierząt po prostu się w taki sposób broni bo raczej nie kmninią, że ktoś je łapie bo chce im pomóc. Jeśli chcesz zobaczyć jak zachowuje się chore na wściekliznę zwierzę wpisz sobie na youtube "rabies *zwierzę*".

tfujdiler

2021-10-17, 07:46
Po odgłosach można stwierdzić, że finalnie został pożarty :)

Zasysacz

2021-10-17, 08:24
Dla tego dzikich zwierząt się nie dotyka :P