18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pontonowych gości witamy serdecznie

GeorgeHarvey1 • 2023-02-11, 07:28

Liverpool, Anglia

frredy

2023-02-12, 09:34
Such intolerant... Jak mogą...

zwierzak30

2023-02-12, 12:07
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Tak gwoli wyjaśnienia , to są miejscowi , protestujący przeciwko osiedlaniu pontonówów w sąsiednim hotelu. Kilka dni wcześniej astrofizyk molestował piętnastolatkę.



Wyjaśnienie tematu. :)



frytburger.z.paprykarzem

2023-02-12, 14:13
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Tak gwoli wyjaśnienia , to są miejscowi , protestujący przeciwko osiedlaniu pontonówów w sąsiednim hotelu. Kilka dni wcześniej astrofizyk molestował piętnastolatkę.



Czyli śnieżnobiali czynią rozierduchę we własnym kraju paląc auta itd. bo jakiś znany z imienia i nazwiska p*zdzielec molestował dorastającą pannicę?
Kurde...
W Polsce muzułmanów jak na lekarstwo, pedofili i innych zboczków nie brakuje a auta nie płoną.
Znaczy że jak biały katolik to może sobie dziecko bzyknąć ale nie obcy tak?

KrwawyEric

2023-02-12, 14:43
Piękna akcja, oglądałem ze łzami w oczach - serio. To się dzieje bardzo rzadko i nieliczni podajmują się jakiejkolwiek formy protestów przeciw tym ciapatym gwałcicielom i mordercom. W Szwecji np. przez ostatnie 10 lat ilość gwałtów jest tak wielka, że państwo dokłada wszelkich starań do tego aby żadne prawdziwe dane nie wychodziły na światło dzienne - nawet do tego stopnia że zwolnini i skazywali (nie wiem czy skazali) głównego komendanta policji który powiedział prawdę o tym w jak dużej mierze przestępstwo jest czynione przez kolorowych. Nie wspomnę już o tym, że dziewczynki w wieku nawet 11-14 lat były grupowo gwałcone przez tych barbarzyńców - a potem UWAGA oni byli skazywani na kilkaset godzin prac społecznych i max kilka miesięcy w pace czasami. Jeden z tych kolorowych gównożerców na rozprawie o gwałt zbiorowy na nieletniej (poniżej lat 15) zaczął się śmiać i tłumaczyć że on nie mówi po Szwedzku i jak ona płakała i wrzeszczała błagając żeby skończyli ją gwałcić to myślał "że krzyczy z rozkoszy bo tak jej się podoba". Ale niestety tamten kraj jest już skazany na zagładę - tam nikt się nie zorganizuje i nie zawalczy o normalność - wszyscy mają sprane mózgi lewacką propagandą do tego stopnia, że gdy ponad 90% gwałtów jest popełnianych przez kolorowych to białe kobiety organizują akcje gdzie wydzierają się że to 'biali mężczyźni są najgorsi i są gwałcicielami' czyt. zbiorowa schizofrenia i zaprzeczanie rzeczywistości. Dlatego właśnie moja dusza cieszy się oglądająć ten filmik i widząc 'ostatnie podrygi' brytoli próbujących cokolwiek jeszcze zrobić. Pozdrawiam i pamiętajcie: kolorowi i czarni do wora, a wór do jeziora.

opółnocyuciebie

2023-02-12, 20:27
gabriel0 napisał/a:

Powiedział człowiek z kraju gdzie wjechało ponad 9 milionów ukraińców.



A ty skąd niby wiesz w jakim ja kraju mieszkam? hahah :mrgreen: :lol: