18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ponowne otwarcie klubu ekwador i tańce na samochodzie :D

hsmusic1991 • 2015-10-19, 16:09
olądac o 1:30

Ponoć tylko troche obdarta bawiła sie do końca : :samoboj:

Candem

2015-10-20, 15:42
orwell14 napisał/a:



Cosmic Gate - Exploration Of Space



Dokładnie tak!
Dzięki za przypomnienie dobry człowieku.

Swka

2015-10-20, 16:44
MaczoJuh napisał/a:

@Swka pie**olisz.. wlasnie przy takiej jyzce sie najlepiej bawilo :) DPM - Pozar w klubie.. ahh!



Właśnie k***a... BAWIŁO! Ileż k***a można się bawić non stop przy tym samym? Skąd u Was taka pustka w głowie "klubowicze"?

Idziesz do klubu, chcesz się pobawić a tam to samo co tydzien temu, więc idziesz do innego klubu, a tam... TO SAMO DO k***Y! sp***olona Polska scena muzyczna, tfu! Nudziarze. :->

Gong_w_potylice

2015-10-20, 16:57
Nagrywane chyba telefonem stacjonarnym...

aleleble

2015-10-20, 17:46
To oni jeszcze istnieją?Dalej wodzirej wyzywa innych od świrów i wpie**ala się co jakiś czas w muzykę krzycząc leecimmyyy!!! ?

Kruu-

2015-10-20, 21:53
@Swka masz rację, tak się kiedyś bawiło, ale wielu ludzi, w tym ja, nadal kochamy ten klub i to miejsce. Klub Ekwador w Manieczkach jest dla nas magicznym miejscem, tak racja, wielu ludzi jest tam pod wpływem narkotyków. Mówisz, "sp***olona Polska scena muzyczna" ? Wiesz może, jacy Dj-e grywali w Ekwadorze ? Jeżeli nie, to sprawdź to i powiedz mi czy dalej uważasz to za Polską scenę muzyczną. Albo jeszcze lepiej, odwiedż Klub Ekwador i sam poczuj to, co poczuły tysiące ludzi z całej Europy odwiedzając to miejsce.